Програма "Шлях до успіху"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Foto Sveta 26 08 11.jpg Гура Світлана Павлівна, шкільний психолог ЗНВК "ОСНОВА"
Samiy 5 gsp.jpg

З лютого 2012 року в ЗНВК "ОСНОВА" Орджонікідзевського району м. Запоріжжя розпочалося впровадження програми Інтел "Щлях до успіху" в учнів 5а та 6б класів.

Презентація "Шлях до успіху"

Пояснювальна записка

Якості людини ХХІ століття

Програма Intel® «Шлях до успіху» є частиною міжнародного проекту компанії Intel «Інновації в освіті». Програма створена Корпорацією Intel у співробітництві з освітніми урядовими організаціями різних країн. Програму адаптовано до Державних освітніх стандартів України.

Особливу увагу в програмі приділено розвитку самоспрямування учнів у навчанні – розпізнаванню, визначенню своїх навчальних потреб, знаходження потрібних для саморозвитку ресурсів, вмінню визначати пріоритети та ставити навчальні завдання без сторонньої допомоги, що формує бажання і здатність навчатися протягом всього життя.

Комп’ютерні технології в програмі використані як засіб розвитку і формування життєво необхідних навичок. Комплексність підходу є характерною рисою програми, оскільки в учнів не тільки формуються комп’ютерні навички, а також відбувається цілеспрямований розвиток навичок, пов’язаних з успішною адаптацією в суспільстві, навичок роботи з громадянськими проектами.


Щиро вітаємо!

Два проекти "Соревнование автолюбителей" и "Сухая Московка" стали лауреатами (увійшли в число 29-ти найкращих проектів)Всеукраїнського конкурсу громадянських проектів, їх виконавці та фасилітатор Гура С.П. отримали запрошення на урочисте нагородження, і 21 вересня 2012 р. у києвському Будинку вчителя відбулося нагородження переможців конкурсу Новини програми Intel в Україні. Пустовіт Наталія Афанасіївна, завідувачка лабораторією екологічного виховання Інституту проблем виховання АПН України, привітала команду ЗНВК "ОСНОВА" (проект "Сухая Московка") з ІІІ місцем у Всеукраїнському конкурсі проектів «Наш проект для спільноти».

Проект «Соревнование автолюбителей» посів 15-те місце (що також є досить високим результатом) і завдяки дуже гарній презентаціі у виконанні Микити Мірошниченко викликав щирий захват та зацікавленість у багатьох учнів з різних регіонів України.

Після нагородження для учнів були організовані прогулянка по Києву, відвідування інтерактивної виставки та музею природничих наук, що також дуже усім сподобалося. Наостанок Андрій Ублінських придбав собі радіокеровану машинку, а всі разом у фірмовому магазині «Рошен» - київські торти для батьків. День у столиці пройшов чудово!

Автомодельный соревнования gsp 11.JPG DSC 0235 gsp.JPG Никита gsp 11.JPG P1010055 gsp 11.JPG P9290166 gsp 11.JPG Сухая Московка gsp 11.JPG

Приклади виконаних робіт фасилітатором Гурою С.П.


Фотогазета учнівських робіт "Перші кроки" на "Шляху до успіху" Первые шаги

Творчі роботи учнів 5а класу

Електронний журнал 5а класу

Поход на Хортицу

Проект "Сухая Московка"


Творчі роботи учнів 6б класу

Електронний журнал 6а класу

Соревнования автолюбителей

Улица Якова Новицкого