Проект "Безпека в мережі Інтернет"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
1398102422 1392227912 -bezopasnost-detey-v-internete.gif

Содержание

Обласний координатор проекту

 • Сокол Ірина Миколаївна, доцент, к.п.н. Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО

Нормативна база

Закони України

Документи про кібербезпеку

Укази Президента

Захист дитини та людини

Проведення Дня Безпечного Інтернету

Інше

Заходи 2020 року

Термін проведення: 11 лютого 2020 року

Гасло 2020: Разом для найкращого Інтернету

Онлайн-урок Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати від Cisco

Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України, компанія ERC та провідні університети країни за підтримкм Інституту модернізації змісту освіти, запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів приєднатися до онлайн-уроку Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати.

 • «Як хакери захищають Інтернет», спікер: Олексій Барановський, к.т.н., CISSP, CISM, CEH, CHFI, доцент кафедри інформаційної безпеки Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського".
 • «Небезпеки кіберпростору», спікер: Бараненко Роман Васильович, професор кафедри професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.
 • «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей», спікер: Вікторія Іцкович, ERC, директор дивізіону архітектурних рішень, керівник напрямку ІТ-безпеки.

Реєстрація

Серіал від Міністерства цифрової трансформації

Всеукраїнська інтернет-конференція "Безпека в Інтернеті"

9 лютого о 9:30 портал "На Урок" проводить Всеукраїнську інтернет-конференцію "Безпека в Інтернеті".

Мета цієї інтернет-конференції «На Урок» – актуалізувати інформацію про безпечну поведінку в інтернеті, що в епоху цифрових технологій актуально і для дітей, і для дорослих. Під час інтернет-конференції поговоримо про основні види небезпек для користувачів мережею інтернет та шляхи захисту від них. Досвідом та інформацією поділяться провідні фахівці з питань медіаграмотності та безпечного інтернету.

Детальніше - Всеукраїнська інтернет-конференція "Безпека в Інтернеті"

Цифрова майстерня з інформаційної безпеки

У рамках заходу “Цифрова година” (Digital Homeroom), присвяченого Дню безпечного Інтернету, 11 лютого 2020 року буде проведено Цифрову майстерню з інформаційної безпеки в форматі відкритого майстер-класу з трансляцією через прямий ефір YouTube для освітян України.

Під час заходу учасники опрацюють цифрові інструменти й можливості Google для інформаційної безпеки: у віртуальному середовищі об’єднаються й виконають практичні вправи, дізнаються як налагодити захищену онлайн-взаємодію між учасниками освітнього процесу, підключити систему керування службами й користувацькими акаунтами, використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, ознайомляться з можливостями додатка Family Link від Google для формування в дітей правильних звичок користування цифровим контентом.

Унікальний формат заходу буде реалізований через організацію онлайн взаємодії всіх учасників заходу через поєднання перегляду трансляції й виконання вправ у віртуальному середовищі Google Класу.

Реєстрацію до онлайн участі в цифровій майстерні з інформаційної безпеки можна здійснити за посиланням: http://bit.ly/2RZMFsq.

Долучитися до перегляду відеотрансляції можна за посиланням http://bit.ly/37A9mdg.

Наробки вчителів Запорізької області

Тренінги

Дистанційні тренінги

Курси від Prometheus:

Курси від BYM online:

Курси від Google:

Курси від Центра Знаний:

Курси від Skillsacademy:

Курси від Cisco:

 • Introduction to Cybersecurity(початковий рівень)
 • Cybersecurity Essentials (середній рівень) - підготовка до сертифікації CCNA Routing & Switching або CCNA Security.
 • CCNA Cybersecurity Operations (просунутий рівень) - загрози кібербезпеки: моніторинг, виявлення і реагування.
 • CCNA Security (просунутий рівень) - навички для розробки і підтримки заходів щодо забезпечення цілісності мережевих пристроїв.

Мультимедийный учебный дистанционный курс безопасного пользования ресурсами сети Интернет

 • Базовий рівень - для дітей дошкільного та молодшого віку
 • Середній рівень - для учнів 5-9 класів
 • Просунутий рівень - для старшокласників, студентів, батьків, вчителів

Інші тренінги

Інтернет-ресурси

Нагороди / подяки

 • 2013 р. – Диплом за активну цілеспрямовану роботу з формування інформаційної культури учнів початкової школи та їх батьків, за вагомий внесок у реалізацію проекту загальнонаціонального телекомунікаційного провайдеру компанії ВОЛЯ «Безпечний Інтернет для дітей» та розповсюдження педагогічного досвіду з питань безпечного поводження в Інтернет-просторі серед вчителів.
 • 2012 р. – Подяка за довготривалу, професійну та результативну підтримку освітньої програми "Онляндія - безпека дітей в Інтернеті" висловлена дирекцією ТОВ "Майкрософт Україна" від імені Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті.
 • 2010 р. – Подяка за організацію і проведення заходів, присвячених Дню безпечного Інтернету в 2010 році висловлена дирекцією ТОВ "Майкрософт Україна"від імені Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті.

Архів заходів