Соціальний плакат «Пусть мама меня непременно найдет», Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня № 2

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Обов'язкове заповнення всіх розділів

Содержание

Назва проекту

Соціальний плакат на тему: «Пусть мама меня непременно найдет»

Рік створення

2014

Змістовий напрям:

«Безпечне дитинство – майбутнє країни. Попередити.Врятувати. Допомогти»

Автор

Ослопова Мар’яна Іллівна; соціальний педагог;

Керівник проекту

введіть ПІП (повністю), місце роботи, посада

Навчальний заклад

Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня № 2

Мета проекту

пропаганда створення та функціонування повноцінної сім’ї, прийомної сім’ї та будинків сімейного типу, підвищення рівня народжуваності дітей, а також профілактика бездоглядності дітей.

Анотація (короткий опис) проекту

Тема нашого соціального плакату, «Пусть мама меня непременно найдет», безпосередньо пов’язана із проблемою збільшення кількості покинутих дітей в дитячих будинках та соціального сирітства, що є наслідком порушення виконання батьківських обов’язків, збільшення кількості розлучень. Потреба мати сім’ю, тата і маму – одна з найважливіших потреб дитини. Дитині для повного й гармонічного розвитку її особистості необхідно рости в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння. Життя без сім’ї заважає формуванню повноцінної особистості, сприяє згасанню мотивації до морального та інтелектуального вдосконалення. Тому, кожна дитина має виховуватись в сім’ї.

Використані джерела

  • Соціальні та психологічніпотреби дітей, які виховуються в інтернатних закладах: знання, ставлення,поведінка. Практика діяльності. Результати дослідження серед фахівцівсоціальної сфери та дітей-вихованців. – К.: Компанія Лік, 2006. – 63 с
  • Комарова Н.М., Пєша І.В. Посібник для соціальних працівників щодо підготовки та соціального супроводу прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу: У 2-х кн. / Н.М.Комарова, І.В.Пєша - К.: Держсоцслужба, 2006.- Кн.1. - 118 с.

Відгук

Громак Людмила Іванівна, директор Мелітопольської загальноосвітньої школи І ступеня № 2: «Я вважаю, що проблема сирітства, яка порушена в даному соціальному плакаті, є дуже актуальною в сучасному суспільстві. Даний плакат спрямований на заохочення людей до створення прийомних сімей»

Посилання на проект, розміщений в мережі Інтернет

Соціальний плакат «Пусть мама меня непременно найдет»