Соціальний плакат «Щастя в твоїх руках, не загуби…», Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня № 2

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Увага! Обов'язкове заповнення всіх розділів

Содержание

Назва проекту

Щастя в твоїх руках, не загуби…

Рік створення

2014

Змістовий напрям:

«Надії і проблеми ХХІ століття: освіта, праця, права»

Автор

Ослопова Мар’яна Іллівна; соціальний педагог;

Керівник проекту

введіть ПІП (повністю), місце роботи, посада

Навчальний заклад

Мелітопольська загальноосвітня школа І ступеня № 2

Мета проекту

Пропаганда створення та функціонування повноцінної сім’ї, підвищення рівня народжуваності дітей, профілактика абортів, а також виховання дітей в сім’ї.

Анотація (короткий опис) проекту

Тема соціального плакату, «Щастя в твоїх руках, не загуби…», безпосередньо пов’язана із проблемою відхилення від загальноприйнятих суспільних норм щодо створення та функціонування сім’ї як суспільного інституту, що є причиною порушення виконання батьківських обов’язків, збільшення кількості абортів та розлучень, а також підвищення відсотку соціальних сиріт.


Міцна і повноцінна родина є основою гармонійного розвитку суспільства, а діти, в свою чергу, є майбутнім кожної держави та невід’ємною частиною благополуччя кожної родини. Таким чином, фото на плакаті символізує єдність, міцність родини, а також взаємо підтримку кожного з її членів. Все це дає змогу стверджувати, що сім’я – це засіб створення сприятливої атмосфери для психологічного і фізичного комфорту всіх її членів, а особливо дитини, оскільки для неї дуже важливо відчувати батьківську любов та підтримку навіть до її народження.

Використані джерела

  • Григор'єв С.І. Соціальнаробота з молоддю: підручник для студентів вузів / Григор'єв С. І., Гуслякова Л. Г., Гусова С. А. - М.: Гардарики, 2006. – 154 с.
  • Комарова Н.М. Методичні рекомендації для соціальних працівників,державних службовців щодо розвитку сімейних форм виховання / Н.М. Комарова,І.В. Пєша - К.: Державний інститут проблем сім’ї та молоді, 2006. - 92 с.

Відгук

Громак Людмила Іванівна, директор Мелітопольської загальноосвітньої школи І ступеня № 2: «На сьогодні проблема зростання кількості абортів, яка є ключовою на даному плакаті, є актуальною для сучасної молоді. Даний соціальний плакат звертає увагу на те, що діти не є зайвими, а навпаки тільки з дітьми сім’я буде повноцінною. Діти – це майбутнє кожної сім’ї і держави»

Посилання на проект, розміщений в мережі Інтернет

Соціальний плакат «Щастя в твоїх руках, не загуби…»