Спецкурс "Інтерактивні засоби навчання" для вчителів початкових класів, 28.11-02.12.2016

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Термін та місце проведення

28 листопада – 02 грудня 2016 року

КЗ"ЗОІППО" ЗОР

Матеріали до спецкурсу

Загальні відомості про ПЗ для створення інтерактивних презентацій

Програмне забезпечення для SMART Board та програма SMART Notebook

Програма для інтерактивної дошки QOMO Flow! Works

Програма для інтерактивної дошки RM EasiTeach Next Generation

Особливості підготовки навчального інтерактивного контенту

Роботи учасників

Папка групи

Група 1

  • Готовкіна Галина Іванівна, Запорізька гімназія “Контакт”
  • Кищик Ольга Євгенівна, Запорізька гімназія “Контакт”
  • Ігнатьєва Наталія Сергіївна, Запорізька гімназія №31

Роботи: 1.1, 1.2

Група 2

  • Жадан Алла Василівна, Запорізька ЗОШ № 90
  • Полтавська Валентина Андріївна, Запорізький НВК “Вибір”

Роботи: 2.1, 2.2

Група 3

  • Кузьменко Алла Юріївна, Хмельницький НВК, Чернігівський р-н
  • Варецька Ганна Миколаївна, Мелітопольська ЗОШ № 17
  • Романова Єлеонора Юріївна, ЗНВК № 109 м. Запоріжжя

Роботи: 3.1, 3.2

Група 4

  • Карпова Н.П, Мелітопольська ЗОШ №8
  • Бігун Н.В., Мелітопольська ЗОШ №8
  • Дем’яненко О.О., ЗСЗШІ “Орієнтир”

Роботи: 4.1, 4.2

Група 5

  • Голованова Ольга Василівна, Енергодарський навчально - виховний комплекс № 1
  • Поліщук Наталія Миколаївна, Запорізька загальноосвітня школа № 13
  • Шадара Вікторія Анатоліївна, Запорізька гімназія № 93

Роботи: 5.1, 5.2

Група 6

  • Трибулкіна Інна Вадимівна, ЗНВК№67
  • Дернова Аліна Олександрівна, КЗ “ЗШІ № 4” ЗОР
  • Бочковий Євген Олегович, Новопетрівська ЗШ І-ІІІ ст.

Роботи: 6.1, 6.2

Група 7

  • Нікітченко Наталя Володимирівна, ЗЗШ № 41
  • Щербина Наталія Сергіївна, ЗНВК “Мрія” ім. О.Поради

Роботи: 7.1, 7.2

Група 8

  • Гриценко Олена Анатоліївна, Запорізька гімназія №8
  • Сьомик Тетяна Іванівна, Чернігівська спеціалізована школа 1-3 ступенів “Надія”

Роботи: 8.1, 8.2

Група 9

  • Висоцька Наталія Георгіївна, КЗ”ЗЗСШІ № 7 1-11ст.”ЗОР
  • Кугук Тетяна Миколаївна, ЗЗШ 1-111 ст. № 101

Роботи: 9.1, 9.2.1, 9.2.2

Група 10

  • Стасенко Олена Володимирівна, ЗОШ №24 Мелітополь
  • Циганкова Ольга Павлівна, Ботієвська ЗОШ Приазовського р-ну
  • Ступакова Ірина Олексіївна, ЗБЛ №99

Роботи: 10.1, 10.2