Список учасників конкурсу буктрейлерів - учнів ЗНЗ Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Зверніть увагу.jpg

Содержание

Зразок внесення учасника-учня до списку конкурсантів

На даній сторінці реєструються та створюють внутрішнє посилання на власні вікі-візитки ТІЛЬКИ УЧНІ!!!

Бердянський район

  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.

Кам'янсько-Дніпровський район

  1. Василенко Владислав, К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.

Учасники конкурсу - учні

Вознесенівський (Орджонікідзевський) район

  1. Капустін Микита, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 58, 10 - А клас
  2. Дарья Прокопченко, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 8 - А клас
  3. Александра Спесивцева, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 8 - А клас
  4. Алина Галкина, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 8 - А клас
  5. Алёна Чернявская, Дмитрий Белоус, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 11 - А клас
  6. Алёна Бутко, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 8 - А клас
  7. Александра Шепелева, Полина Шуленина, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 94, 11 - А клас

Дніпровський (Ленінський) район

  1. Сидоришина Анаcтасія, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас
  2. Болтенкова Юлія, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас
  3. Малюга Микита, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас
  4. Шингур Вадим, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас

Заводський район

Комунарський район

  1. Касай Діана, Запорізька ЗОШ №23, 8 кл
  2. Татаринов Антон Миколайович, Запорізька ЗОШ №23, 8-Б кл.

Олександрівський (Жовтневий) район

  1. Гріцкова Валерія , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 6 а клас
  2. Темирова Олександра, Темирова Аліна, м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 10 а клас
  3. Рєзанова Аміна , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 10 а клас
  4. Білоголова Олександра , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 8 в клас
  5. Мошинець Катерина , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 6 б клас
  6. Зайченко Софія, м.Запоріжжя, Запорізька гімназія № 71, 6-В клас

Хортицький район

  1. Анастасія Чмир, Запорізька ЗОШ №49, 10кл

Шевченківський район

м. Запоріжжя

  1. Доленко Тимофій Дмитрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас
  2. Козюк Олександр Олександрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас

м. Бердянськ

  1. Облап Артем, Бердянська гімназія №3 "Сузір'я", 11 клас

м. Енергодар

  1. Корнієнко Ганна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4, 9-Б клас
  2. Кузнєцов Федір, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  3. Попруга Ганна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№7 , 10 клас
  4. Сидорина Ксения, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  5. Слотина Екатерина, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  6. Лучко Ольга, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  7. Рябова Анна Сергіївна, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 6-Б клас
  8. Наталя Атаманюк,Енергодарська загальноосвітня школа I=III ст.№7, 10 клас

м. Мелітополь

  1. Камардін Михайло, Мелітопольська ЗОШ №11, 6-А кл.
  2. Лук'янов Дмитро, Мелітопольська ЗОШ №11, 6-А кл.
  3. Гвозденко Євген, Мелітопольська ЗОШ №4, 6-В кл.
  4. Четырин Максим, Мелітопольський НВК №16, 8-Г кл.
  5. Любов Прокопенко, Мелітопольська ЗОШ №8.

м. Токмак

  1. Cтрелець Вікторія, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 11 клас
  2. Даяна Ручка, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  3. Даша Василенко, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  4. Сєрищева Антоніна, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 11 клас
  5. Липський Єгор, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 7-В клас
  6. Зелений Максим, Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. О. М. Кота, 9-А клас
  7. Шульган Руслан, Токмацька ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім. Віри Назарівни Нерез, 9 клас

Бердянський район

  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.

Василівський район

Гречко Олександра КЗ "Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ВРР ЗО, 6 клас

Великобілозерский район

Саламаха Світлана Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, 10 клас

Веселівський район

Вільнянський район

Гуляйпільський район

  1. Учасник: Данилюк Карина учениця 10 класу Верхньотерсянської ЗОШ І- ІІІ ступенів

Запорізький район

Кам'янсько-Дніпровський район

  1. Василенко Владислав К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  2. Головіна Анастасія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  3. Овчатова Валерія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  4. Ремез Рома К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  5. Бухенко Даниїл, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 9-А клас
  6. Зараменських Віталій, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 11 клас
  7. Іванов Микола, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 9-А клас
  8. Кулина Анісія, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 10 клас
  9. Чорний Станіслав, Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», 9-А клас

Куйбишевський район

Мелітопольський район

  1. Пісоцький Євген Костянтинівський ліцей "Ерудит"
  2. Новосельська Анастасія Олександрівна учениця 4 класу Астраханської ЗШ І-ІІІ ст.
  3. Кєда Богдан, Рокотянський Стас учні 7 класу Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів
  4. Дубодел Олег Андреевич,Ломага Віталій Юрійович,Гречана Наталія,Скороход Ярослав,Подольський Олександр, учні 11 та 8 А класів Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів
  5. Щербінко Вікторія Вікторівна,Коров'якова Ирина Юрьевна,Ломага Віталій Юрійович учні 11 класу Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ступенів

Михайлівський район

Новомиколаївський район

Оріхівський район

  1. Склярська Анна, Нестерянська спеціалізована різнопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 10 кл.

Пологівський район

Cторчак Ксенія, Пологівська СРШ І-ІІІ ст.№2

Приазовський район

  1. Тракалюк Анатолій, Володимирівський НВК І-ІІІ ст., 10 клас
  2. Левченко Наталія, Восресенська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас
  3. Бесага Катерина, Олександрівська ЗОШ I-III ст., 6 клас
  4. Дерманська Аліна, Олександрівська ЗОШ I-III ст., 11 клас

Приморський район

Розівський район

  1. іванова Іванна, Розівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

Токмакський район

Чернігівський район

  1. Ценова Анастасія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 11 клас
  2. Кошель Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 10 клас
  3. Мендела Анастасія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 10 клас
  4. Єна Сніжана, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас
  5. Цап Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас
  6. Крамаренко Назар, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Абрама Матвійовича Темника, 10 клас
  7. Кордій Наталія, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника, 11 клас

Якимівський район

  1. Назарова Олена, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.
  2. Ібрагімова Діана, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.
  3. Аблямітова Фатіме, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

ЗНЗ обласного підпорядкування

  1. Саша Юрьев Матвіївська ЗСШ-інтернат І-ІІІст., 7кл.
  2. Баранова Люба Гуляйпільська школа-інтернат 9-А клас.

ПТНЗ