Творча лабораторія учителя інформатики Дятлової Олени Анатоліївни

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

<accesscontrol>inform</accesscontrol>

Содержание

Автор творческой лаборатории

Участник:Дятлова Елена

Электронная зачётная книжка [1]

Район (город), учебное учреждение

Методичне об'єднання вчителів інформатики м. Енергодар на страницах ЗапоВики

Місце роботи: Енергодарський багатопрофільний ліцей

Візитка ліцею: Визитка Енергодарський багатопрофільний ліцей

Блог ММО 2009-2015рр.: Методичне об'єднання вчителів інформатики м.Енергодара

Блог ММО: Методичне об'єднання вчителів інформатики м.Енергодар

Сайт ММО: Плануємо роботу МО вчителів інформатики м.Енергодар

Блог класу: Блог 11-го класу Енергодарського багатопрофільного ліцею (2010-2013 рр.)

Блог класу: Блог 11-А класу Енергодарського багатопрофільного ліцею (2013-2016 рр.)

Блог класу: Блог 6-А класу Енергодарського багатопрофільного ліцею (2016-2018 р.р.)

Блог вчителя предметника: Світ інформатики

Блог: Віртуальний ліцей

Блог: міського "Фестивалю проектів - 2016". Тема фестивалю "Найкраща країна - моя Україна!"

Блог: Предметної декади математики, інформатики, фізики. 2016-2017 навч.р. "Ерудіт"

Образование

№ п/п Название ВУЗа специальность год окончания квалификация
1. Мелітопольский державний педагогичний університет учитель хімії та основ інформатики 2001р. спеціаліст
2. Запорізький інститут державного та муніціпального управління управління освітніми установами 2007р. магістр


Месяц, год последней аттестации

грудень 2004 р., спеціаліст ІІ категорії

19 березня 2008 р., спеціаліст I категорії

20 лютого 2013 р., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

22 березня 2017 р., спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Категория, звания, достижения, личные заслуги

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Грамоти, діпломи, подяки

Сертифікати

№ п/п Назва нагороди причина нагороди місяць, рік Місце № наказу
1. Диплом Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за ІІ місце в обласному конкурсі навчальних проектів районних тренерів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» 21.01.2005р. Запоріжжя Наказ № 21
2. Грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за творчість, ініціативу та високий рівень організації занять за програмою «Intel. Навчання для майбутнього» 21.06.2005р. Запоріжжя Наказ № 278
3. Почесна грамота Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професій-ній діяльності 22.08.2008р. Запоріжжя Наказ № 398
4. Лист подяки Управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника освіти 29.07.2010р. Запоріжжя Наказ № 434
5. Почесна грамота КЗ «Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» за багаторічну сумлінну працю, творче відношення до формування інформативної компетентності учнів, активну роботу щодо створення методичної системи навчання інформатики та з нагоди ювілею шкільного курсу інформатики 16.06.2010р. Запоріжжя Наказ № 95-Д
6. Почесна грамота Виконавчого комітету Енергодарської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди 20-ї річниці заснування навчального закладу 20.11.2012 Енергодар Наказ № 267
7. Лист подяки міського голови за майстерність і професіоналізм, творчий підхід до справи, вагомі трудові досягнення та з нагоди 15-річчя від дня заснування енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 03.11.2009р. Енергодар Наказ № 23-н
8. Грамота Управління освіти Енергодарської міської ради за сумлінну роботу, досягнуті успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління 19.09.2005р. Енергодар Наказ № 374
9. Грамота Управління освіти Енергодарської міської ради за сумлінну роботу, досягнуті успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти 26.09.2005р. Енергодар Наказ № 389
10. Грамота Управління освіти Енергодарської міської ради переможця міського етапу місячника безпеки в номінації «Кращий учбовий мультимедійний посібник» 14.12.2010р. Енергодар Наказ № 715
11. Грамота Управління освіти Енергодарської міської ради переможця міського конкурсу «Кращий клас року – 2011» в номінації «Найактивніша громадська позиція» 23.05.2011р. Енергодар Наказ № 217
12. Лист подяки Енергодарського науково-методичного центру Управління освіти Енергодарської міської ради за активну діяльність у пропагуванні інформаційно-комунікаційних технологій серед вчителів міста Енергодара 14.05.2010р. Енергодар Наказ № 12
13. Лист подяки Управління освіти Енергодарської міської ради за участь в міському етапі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2013" 17.12.2012р. Енергодар Наказ № 430
14. Подяка КЗ «Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» за належну організацію заходів з підготовки та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер - 2012", за підвищення комп'ютерної грамотності учнів 04.02.2013р. Запоріжжя Наказ № 048-D
15. Грамота Управління освіти Енергодарської міської ради переможець обласного місячника безпеки життєдіяльності, який проходив у листопаді-грудні 2013 року, в номінації "Навчальній мультимедійний посібник" 13.12.2013р. Енергодар Наказ № 379
16. Грамота Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за вагомий внесок у розвиток медіаосвіти травень 2014р. Київ Наказ ІСПП НАПН України № 7ОСН
17. Грамота Департамента освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за якісну підготовку переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2013-2014 н.р. 31.03.2014р. Запоріжжя Наказ Департаменту № 0249
18. Подяка голови Міжнародного комітету "Бебрас" та координатора конкурсу в Україні за належну організацію заходів з підготовки та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер-2013", за підвищення комп'ютерної грамотності учнів 06.05.2014р. Львів Наказ ДОН ЗОДА № 345
19. Почесна грамота Управління освіти Енергодарської міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм,вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління 15.05.2015р. Енергодар Наказ УО № 274/ОС
20. Подяка Управління освіти Енергодарської міської ради за плідну педагогічну діяльність, високу професійну майстерність, за значний особистий внесок у справу навчання і виховання талановитої молоді та з нагоди Дня працівника освіти 25.09.2015р. Енергодар Наказ УО № 960/ОС
21. Грамота Енергодарського многопрофільного ліцею за високу професійну майстерність та вагомий внесок у справу навчання і виховання обдарованої учнівської молоді 27.05.2016р. Енергодар
22. Подяка Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу розвітку інтелектуального потенціалу підростаючого покоління Запорізького краю 31.05.2016р. Запоріжжя Наказ Департаменту № 0407
23. Нагороджено відзнакою Президента України ювілейною медаллю "25 років незалежності України" 19.08.2016р. Київ наказ Президента України № 336 [2]
24. Подяка Міжнародного Комітету "Бебрас" кращому координатору Міднародного конкурсу "Бобер-2016" в номінації "Активний координатор школи міста" за належну організацію заходів з підготовки та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер - 2016" 28.02.2017р. Лист ДОН ЗОДА №02.1-16/0269
25. ГрамотаЗОІППО за перемогу в обласному огляді інфорграфіки "Обєднаймося для кращого Інтернету"[3] 06.03.2017р. Запоріжжя Наказ ЗОІППО № 097 від 06032017ЗОДА №02.1-16/0269
26. Грамота Енергодарського многопрофільного ліцею за високу професійну майстерність та вагомий внесок у справу навчання і виховання обдарованої учнівської молоді 19.05.2017р. Енергодар
27. Почесна гамота Управління освіти Енергодарської міської ради[4] за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди 25-ї річниці заснування Енергодарського багатопрофільного ліцею. 09.11.2017р. Енергодар Наказ управління освіти від 09.11.2017р. № 464/ОС
28. Почесна гамота Енергодарського багатопрофільного ліцею[5] за високий професіоналізм,вагомий внесок у справу навчання і виховання обдарованої учнівської молоді 25.05.2018р. Енергодар
29. Сертифікат проекту Олімпіс підтверджує, що Дятлова О.А. підготувала до участі в Міжнародному конкурсі з інформатики "Олімпіс 2018 - Весняна сесія" учнів ЕБЛ, які стали володарями 9 дипломів.[6] 04.04.2018р. № 2074 / Р547
30. Сертифікат проекту Олімпіс підтверджує, що Дятлова О.А. з 1 до 31 березня 2018 року організувала участь учнів ЕБЛ у Міжнародному конкурсі з інформатики "Олімпіс 2018 - Весняна сесія".[7] 04.04.2018р. № 2071 / Р547
31. Почесна гамота Управління освіти Енергодарської міської ради[8] за якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2017-2018 н.р. 30.08.2018р. Енергодар Наказ управління освіти УО № 218
32. Сертифікат проекту Олімпіс підтверджує, що Дятлова О.А. з 1 по 31 листопада 2018 року організувала участь учнів ЕБЛ у Міжнародних освітніх конкурсах "Олімпіс 2018 - Осіння сесія".[9] 07.12.2018р. № 721 / Р386
33. Свідоцтво проекту Олімпіс підтверджує, що Дятлова О.А. підготувала до участі в Міжнародному конкурсі з інформатики "Олімпіс 2018 - Осіння сесія" учнів ЕБЛ, які стали володарями 1 диплома.[10] 07.12.2018р. № 723 / Р386
34. Грамота Енергодарського багатопрофільного ліцею [11] за сумлінну працю, досягнення вагомих результатів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високу майстерність і профсійну гідність та за пісумками роботи в 2018-2019 навчальному році 31.05.2019р. Енергодар
35. Почесна гамота Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації [12] за якісну підготовку переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олимпіади у 2018-2019 навч.році 31.03.2019р. Запоріжжя Наказ Депортаменту № 176

Методическая тема над которой работает учитель

Автоматизований контроль знань як прийом підвищення мотивації до навчання.

Системно-діяльнісний підхід для активізації пізнавальної діяльності при вивченні профільного курсу інформатики.

2015-2020рр. Реалізація діяльнісного підходу для активізації пізнавальної діяльності при вивченні курсу інформатики.

Анонс творческого отчёта

Дата. Время. Вид мероприятия

Материалы, фото (видео) творческого отчёта

Повышение квалификации

№ п/п Тематика курсов, тренинга где (место проведения) когда (месяц, год) ФИО руководителя (тренера) количество часов № сертификата
1. Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Вчитель інформатики». ЗОІППО 13-31 березня 2006р. Черникова Л.А., Васильченко С.В. 116 часов Посвідка №1368
2. Курси підвищення кваліфікації на проблемних курсах «Формування житевоє компетентності випускників ЗНЗ» ЗОІППО 05-10 лютого, 26-30 березня 2007р. Ястребова Посвідка №1495
3. "Інтел. Навчання для майбутнього" ЗОІППО 12.04.2004 - 17.04.2004 Черникова Л.А., Васильченко С.В. 60 ZT 2/6 PT
4. "Партнерство в навчанні" ЗОІППО січень 2007р. Черникова Л.А., Васильченко С.В. 48 годин А № 060106
5. Тренінг для вчителів інформатики м. Енергодар "Сервіси Веб 2.0" ЕНВК №5 червень 2009р. Перерва С.В. 48 годин № 2009/116 (грудень 2009р.)
6. "Основи створення комп'ютерних презентацій" ЕНВК №1 лютий 2010р. Ройко О.В. 14 годин № P – 3 (20.02.2010р.)
7. "Основи веб-дизайну" ЕЗОШ №4 березень 2010р. Шкода А.В. 40 годин № W – 62 (25.03.2010р.)
8. "Візуальне програмування" ЕБЛ 16.10-1.11.2010р. Лёгкая Ю.Н. 40 годин № VB-23 (15.12.2010р.)
9. Тренінг "Технологія Веб 2.0" для районних тренерів та керівників РМО вчителів інформатики (ЗОІППО) ЗОІППО 13-14.12.2010 Сокол И.Н.
10. Тренінг "Цифрові технології" ЕБГ "Гармонія" березень 2011р. Мельков В.В. 15 годин №585788
11. Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Вчитель інформатики» зі спецкурсами "Основи веб та Інтернет-технологій" та "Обробка мультемедійних данни".
Синквейн
Задание1 "Анализ понятий Информационная культура и компетентность"
Задание2
Задание3 "Анализ программ"
Тест OpenTest
ЗОІППО 7 - 25 листопад 2011р. Васильченко С.В. 116 часов Посвідка №5167
12. Навчальний курс "Основи безпечної роботи з ІКТ" дистанционно січень 2012р. - 14 годин
13. Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Вчитель інформатики» зі спецкурсами "Програмне та апаратне забезпечення персонального комп'ютера" ЗОІППО 7 - 25 вересень 2015р. Собакар О.О. 116 годин 15 СПК № 203815 [13]
14. Дистанційна літня школа «Олімпіадні задачі з інформаційних технологій» ЗОІППО червень-серпень 2016р. Гаршина Л.С.
15. Тренінг-практикум проведений викладачами Харківськоно національного економічного університету для учнів та вчителів нформатики ЕБЛ[14] ЕБЛ 23-24 жовтня 2017р. Щербаков О.В., професор кафедри ІС, кандидат технічних наук, Федорченко В.М., доцент кафедри ІС, кандидат технічних наук
16. Тренінг "Формальна логіка" [15] ЗОІППО 16-17 грудня 2017р. Телятник К.В. 20 годин
17. Тренінг "Основи баз даних" [16] ЗОІППО 8 лютого - 1 квітня 2018р. Швець Ю.О. 60 годин №2018-2755 [17]
18. Тренінг "Moodle" [18] ЗОІППО грудень 2017р. - січень 2018р. Швець Ю.О. годин
19. Курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Вчитель інформатики» [19] ЗОІППО 7 - 25 вересень 2015р. Собакар О.О. 105 годин СПК № 02136146 / 4048-18 [20]
17. Тренінг "базовий курс з викладання мови программування С++" [21] ХОІППО 10 квітня - 5 червня 2019р. Стукалова І.В. 16 годин Наказ від 5.06.2019 №172-но. Реєстраційний №с++0047 [22]

Участие в семинарах, круглых столах, конференциях, форумах

Районный (городской) уровень

№ п/п Тематика семинара, конференции и т.д. где (место проведения) когда (месяц, год) тема выступления
1. "Впровадження методу проектів в навчально-виховний процес" ЕНВК №5 17 березня 2005 року "Представлення проекту «Хорошо ли сидится на пороховой бочке»"
2. "Впровадження методу проектів в навчально-виховний процес" ЕЗОШ №7 21 травня 2007 року "Програма «Intel® Навчання для майбутнього» в Україні.
3. Доповідь на розширеному засіданні МО вчителі природничих наук та вчителів математики, фізики та інформатики в рамках міського семінару для директорів та заступників директорів “Управління самоосвітою учнів” ЕЗОШ №7 12 марта 2008 года “Впровадження методу проектів при навчанні інформатики, як вид самостійної роботи”
4. Практичне заняття міської творчої групи з впровадження ІКТ в НВП ЕЗОШ №7 10 січня 2010 року «Використання MS Excel в аналітичній діяльності вчителя»
5. Теоретико-практичний семінар директорів ЗНЗ та ПНЗ з теми: "Управлінське забезпечення організації допрофільного та профільного навчання в умовах модернізації освіти". ЕБЛ 14 березня 2012 року Захист проекту "Все навколо - геометрія!" Створення та функціонування блогу класу.
6. Методичний міст для заступників директорів ЗНЗ з НВР, які відповідають за профільне навчання, з теми «Практичний аспект вивчення курсів за вибором та факультативів в умовах профільного навчання як складова діяльнісного підходу» ЕБЛ 22 квітня 2016 року Блог "Фестивал проектів - 2016". Тема фестивалю "Найкраща країна - моя Україна!"
7. Семінар-практикум за темою « Сучасні обдаровані діти. Які вони?» ЕБЛ 18 травня 2016 року

Областной уровень

№ п/п Тематика семинара, конференции и т.д. где (место проведения) когда (месяц, год) тема выступления
1.
2.
3.
4.
5.

Всеукраинский уровень

№ п/п Тематика семинара, конференции и т.д. где (место проведения) когда (месяц, год) тема выступления
1. I з'їзд вчителів інформатикики України [23] Міський будинок вчителя м. Київ 24 квітня 2012р.
2.
3.
4.
5.

Международный уровень

№ п/п Тематика семинара, конференции и т.д. где (место проведения) когда (месяц, год) тема выступления
1.
2.
3.
4.
5.

Проведение открытых уроков, тренингов, мастер-классов для коллег

Районный (городской) уровень

№ п/п Тематика открытого урока, тренинга, мастер-класса где (место проведения) когда (месяц, год) количество слушателей
1. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 листопад 2004р. 10 слухачів
2. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 січень 2005р. 5 слухачів
3. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 квітень2005р. 10 слухачів
4. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 31.10.2005 – 05.11.2005 7 слухачів
5. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 27.03.2006 - 01.04.2006 9 слухачів
6. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 09.01.07 - 13.01.07 11 слухачів
7. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 01.06.2007 - 08.06.2007 13 слухачів
8. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 16.08.2007 - 23.08.2007 12 слухачів
9. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 08.01.08 - 12.01.08 14 слухачів
10. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 02.06.08 - 06.06.08 6 слухачів
11. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 09.06.08 - 14.06.08 14 слухачів
12. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 18.08.2008 - 22.08.2008 13 слухачів
13. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 27.10.2008 – 31.10.2008 14 слухачів
14. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 05.01.09 - 10.01.09 14 слухачів
15. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 05.02.2009 - 12.02.2009 13 слухачів
16. Тренінг "Зробімо Інтернет та комунікаційні технології безпечними для дітей" для учителей-предметников ЕЗОШ №7 ЕЗОШ №7 11 листопада 2009 р. 20 слухачів
17. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 26.11.09 - 30.11.09 10 слухачів
18. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕЗОШ №7 22.03.10-26.03.10 13 слухачів
19. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕБЛ 25.10.10 - 29.10.10 14 слухачів
20. Тренінг для вчителів-фізиків-ліриків м. Енергодар «Мережеві технології Веб 2.0» ЕБЛ жовтень 2010р. 9 слухачів
21. Майстер-клас "Використання сервісів Веб-2 в навчальному процесі" для вчителів інформатики та методистів ЕНМЦ, що пройшли навчання за програмою "Мережеві технології Веб 2.0" ЕБЛ 28.12.10 15 слухачів
22. Фестиваль проектів для вчителів інформатики міста ЕБЛ 20.03.11 10 слухачів
23. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕБЛ 21.03.11 - 27.03.11 12 слухачів
24. Тренінг Мережеві технології Веб 2.0 для вчителів-предметників м. Енергодар, червень 2011 ЕБЛ червень 2011р. 20 слухачів
25. Цифрові технології ЕБЛ червень 2011р. 11 слухачів
26. Відкритий урок під час теоретико-практичного семінару директорів ЗНЗ та ПНЗ з теми: "Управлінське забезпечення організації допрофільного та профільного навчання в умовах модернізації освіти". Захист проекту "Все навколо - геометрія!" Створення та функціонування блогу класу. ЕБЛ 14 березня 2012 року 11 чоловік
27. Тренінг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вчителів-предметників ЕБЛ 26.03.12 - 30.03.12 10 слухачів
28. Тренинг Мережеві технології Веб 2.0 для вчителів предметників м.Енергодар, червень 2012 ЕБЛ 05.06.12 - 11.06.12 12 слухачів
29. Тренинг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні " для вихователів міста ЕБЛ 29.10.12 - 02.11.12 10 слухачів
30. Відкритий урок в рамках Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2013". Тема уроку: "Циклічні алгоритми. Команда циклу з передумовою (цикл-Поки)". 11 класс. Академічний рівень ЕБЛ 10.11.12
31. Фестиваль проектів для вчителів інформатики міста ЕБЛ 05.04.12
32. Творчій звіт вчителя, що атестується. Представлен на засідані ММО ЕБЛ 27.03.2013р.
33. Тренинг ІКТ за програмою "Партнерство в навчанні" для педогогів міста ЕБЛ 28.10.13 - 01.11.13 11 слухачів
34. Практиче заняття "Використання тестових технологій у навчальному процесі. Знайомство із тестовою оболонкою MyTest" для педагогів ЕЗОШ №2 ЕЗОШ №2 29.10.13 10 слухачів
35. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕБЛ 24.03.2014 – 29.03.2014 10 слухачів
36. Фестиваль учнівських проектів для вчителів інформатики міста ЕБЛ 24.04.14
37. Тренинг "Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності" для вчителів предметників м. Енергодар, жовтень 2014 ЕБЛ 27.10.14-31.10.2014 10 слухачів
38. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕБЛ 23.03.2015 – 27.03.2015 10 слухачів
39. Фестиваль учнівських проектів для вчителів інформатики міста ЕБЛ 21.04.15
40. Фестиваль учнівських проектів ЕБЛ 22.04.16
41. Тренінг "Інтел. Навчання для майбутнього" для вчителів-предметників ЕБЛ 24.10.2016 – 28.10.2016 10 слухачів
42. Фестиваль учнівських проектів ЕБЛ 27.04.17
43. Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0" для педагогічних працівників м.Енергодар (на базі ЕБЛ), березень 2018 ЕБЛ 26.03.18-31.03.2018 11 слухачів
44. Фестиваль учнівських проектів ЕБЛ 19.04.17

Областной уровень

№ п/п Тематика открытого урока, тренинга, мастер-класса где (место проведения) когда (месяц, год) количество слушателей
1.
2.


Всеукраинский уровень

№ п/п Тематика открытого урока, тренинга, мастер-класса где (место проведения) когда (месяц, год) количество слушателей
1.
2.


Международный уровень

№ п/п Тематика открытого урока, тренинга, мастер-класса где (место проведения) когда (месяц, год) количество слушателей
1.



Участие в работе творческих групп

Районный (городской) уровень

№ п/п Тематика творческой группы руководитель личный вклад
1. "Підготовка та проведення олімпіад з програмування та веб-дизайну" Дятлова О.А. банк завдань для проведення шкільного етапу олімпіад з програмування та веб-дизайну
2. "Впровадження ІКТ в навчально-виховний процес" Ласкова Н.О. Практичне заняття «Використання MS Excel в аналітичній діяльності вчителя». Фотозвіт семінару
1.

Областной уровень

№ п/п Тематика творческой группы руководитель личный вклад
1.
2.

Всеукраинский уровень

№ п/п Тематика творческой группы руководитель личный вклад
1.
2.

Международный уровень

№ п/п Тематика творческой группы руководитель личный вклад
1.
2.

Участие в профессиональных конкурсах, методических выставках

Районный (городской) уровень

№ п/п Название конкурса, выставки когда (месяц, год) достижение
1. Конкурс серед молодих вчителів (до 10 років) вересень 2010 диплом переможця [24]
2. Всеукраїнський конкурс "Вчитель року 2013" грудень 2012

Областной уровень

№ п/п Название конкурса, выставки когда (месяц, год) достижение
1. Конкурс навчальних проектів районих тренерів з програми "Інтел. Навчання для майбутнього" січень 2005 року ІІ місце Наказ ЗОІППО №21 від 21.01.2005р. [25]
2. Конкурс на присвоєння звання «Регіональний тренер за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього»». грудень 2008 Присвоєння звання регіонального тренера сертифікат № 5/31 РТ від 26.12.2008р.[26]
3. Обласний конкурс інфографіки «Об'єднаймося для кращого Інтернету» січень-березень 2017р. переможець наказ №097 від 06.03.2017 "Про результати обласного огляду інфографіки «Об’єднаймося для кращого Інтернету», посилання на роботу

Всеукраинский уровень

№ п/п Название конкурса, выставки когда (месяц, год) достижение
1.
2.

Международный уровень

№ п/п Название конкурса, выставки когда (месяц, год) достижение
1.
2.

Методические разработки (программы, пособия, рекомендации)

№ п/п вид разработки название разработки год кем схвалена
1.
2.
3.
4.
5.


Печатные публикации

№ п/п Название печатного издания год № выпуска страницы название статьи
1.
2.
3.
4.
5.


Электронные публикации

№ п/п Название сайта год тематика публикации URL-адрес
1. Блог "Світ інформатики" 2009 Розробка відкритого уроку з теми "Алгоритми". 10 клас https://docs.google.com/View?id=ddd4zkcd_74gxkvcmfp
2. Блог "Світ інформатики" 2009 Розробка відкритого уроку з теми "Мова програмування. Лінійні програми". 10 клас https://docs.google.com/View?id=ddd4zkcd_77dtc9fsgm
3. Блог "Світ інформатики" 2009 Розробка відкритого уроку з теми "Серце серцю звістку подає…". 11 клас https://docs.google.com/View?id=ddd4zkcd_89xpggqqg2
4. Блог "Світ інформатики" 2009 Презентація до уроку з теми "Серце серцю звістку подає…". 11 клас https://docs.google.com/present/edit?id=ddd4zkcd_91d4rrp8hr&hl=ru
5. Блог "Світ інформатики" 2009 Виступ до презентації "Серце серцю звістку подає…". 11 клас https://docs.google.com/View?id=ddd4zkcd_903bwpfnf5
6. Блог "Світ інформатики" 2009 Алгоритм створення листівки до уроку з теми "Серце серцю звістку подає…". 11 клас https://docs.google.com/View?id=ddd4zkcd_183f66k3fgc
7. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" / Методичне об'єднання вчителів інформатики м. Енергодар 2011 Завдання інспекторської контрольної роботи з теми: "Моделювання. Основи алгоритмізації". 11 клас. Рівень стандарту https://docs.google.com/document/pub?id=125k1OAkP-QG8-tcqUjlLUKulH85Q501Eb3hI-gHh_I8
8. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" / Методичне об'єднання вчителів інформатики м. Енергодар 2011 Завдання інспекторської контрольної роботи з інформатики з теми: «Бази даних. Системи управління базами даних». Рівень стандарту https://docs.google.com/document/pub?id=1Th3Ci8THb3t77EGOLhfBEW8ggmgrRRBvbOUC-_mHdqg
9. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" / Методичне об'єднання вчителів інформатики м. Енергодар 2011 Завдання інспекторської комплексної практичної роботи з теми: «Бази даних. Системи управління базами даних». Рівень стандарту https://docs.google.com/document/pub?id=1BfHyEeMa7ukxQN_SyDL0DZ09U3Px2ifizcDrn1tZVrk
10. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" / Методичне об'єднання вчителів інформатики м. Енергодар 2012 Презентація «Віртуальна школа «Юний програміст»» https://docs.google.com/file/d/0ByI39x7gsnGJNGRmZ09fSzZSWmE0dFcwLThXSUJSQQ/edit?pli=1
11. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" 2012 Урок-захист проекту "Все навколо - геометрія!" Створення та функціонування блогу класу. 10 клас https://docs.google.com/document/pub?id=1FFdTEolAnEik_1KQdbGpRQNnNjU8l36VAQ1QCTbs0kE
12. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" 2013 Творчій звіт вчителя, що атестується. Представлен на засідані ММО 27.03.2013р. https://docs.google.com/presentation/d/109slqAQghkVw2lyTEi4_zDlqA5Mbq4KrAaT2Vzhm5dc/pub?start=false&loop=false&delayms=3000
13. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" [27] 2014 Фестиваль проектів
24.04.2014р.
Доповідь
14. Блог "Підсумки роботи над методичною темою м.Енергодар" 2015 травень 2015р. https://docs.google.com/presentation/d/1e8hH7eAeaJjACK_NHbp5KcpDWk6rTrTgxCdvYMUHz8o/edit#slide=id.p4 Підсумки роботи над методичною темою ММО вчителів інформатики 2010-2015рр.]
15. Блог "ММО вчителів інформатики м.Енергодар" [28] 2015 Засідання ММО
27.08.2015р.
Аналіз ММО вч. інформатики за 2014-2015 н.р.

Достижения учеников

Районный (городской) уровень

№ п/п Название олимпиады, конкурса год количество участников результат участия
1. "Веб-дизайн" 2004 рік 1 1 - ІІ місце (Калігін А.Ю.)
2. МАН 2004 рік 1 1 - ІІ місце (Басов М.Г.)
3. "Веб-дизайн" 2005 рік 1 1 - ІІ місце (Калігін А.Ю.)
4. "Веб-дизайн" 2006 рік 3 1 - І місце (Лебідь М.І.), 1 - ІІ місце (Криволапов М.К.)
5. МАН 2006 рік 1 1 - ІІ місце (Калігін А.Ю.)
6. "Веб-дизайн" 2007 рік 4 2 - ІІ місце (Анпілогов С.В., Швагер Д.В.), 1 - ІІІ місце (Красін Б.І.)
7. "Веб-дизайн" 2008 рік 1 команда 1 - ІІІ місце (Красін Б.І., Швагер Д.В.)
8. "Веб-дизайн" 2009 рік 1 команда 1 - ІІІ місце (Тітова С.М.)
9. МАН 2010 рік 1 1 - ІІ місце (Яковлєв В.В.)
10. МАН 2011 рік 1 1 - ІІ місце (Вишнякова Д.М.)
11. Інформаційні технології 2011 рік 2 1 - ІІ місце (Сорока А.Я.), 1 - ІІІ місце (Смьордова І.Ю.)
12. Інформаційні технології 2012 рік 4 4 - ІІІ місця (Вишнякова Д.М., Смьордова І.Ю., Сорока А.Я., Чекмарьов В.В.)
13. Інформаційні технології 2012 рік 1 1 - ІІ місце (Мамиченко В.Е.)
14. Інформаційні технології 2013 рік 1 1 - І місце (Мамиченко В.Е., учениця 11-Б класу)
15. Інформаційні технології 2013 рік 2 2 - І місце (Шабаршова К.І., учениця 9-А класу), ІІ місце (Рябоконь Т.О.учениця 9-А класу)
16. Інформатика 2013 рік 2 1 - І місце (Рябоконь Т.О.учениця 9-А класу)
17. Інформатика 2014 рік 1 1 - ІІІ місце (Анпіп'єв Ілля, учень 9-А класу)
18. Інформаційні технології 2014 рік 6 4 - І місце (Шабаршова К.І., учениця 10-А класу), ІІ місце (Серб К.М., учениця 10-А класу), ІІІ місце (Фєдосєєва А.С., учениця 10-А класу), ІІ місце (Євдокімов Я.А., учень 9-Б класу)
19. Інформатика 2014 рік 2 1 - ІІІ місце (Анпіп'єв Ілля, учень 10-А класу)
20. Інформаційні технології 2015 рік 8 7 - І місце (Шабаршова К.І., учениця 11-А класу; Лучко О.А., учениця 10-А класу; Пшеничников Д.А., учень 9-Б класу), ІІ місце (Зарівний Д.Ю., учень 10-А класу), ІІІ місце (Євдокімов Я.А., учень 10-Б класу; Серб К.М., учениця 11-А класу; Фєдосєєва А.С., учениця 11-А класу)
21. Фестиваль проектів 22.04.2016р. 9 4 - І місце (Фєдосєєва А.С.,учениця 11-А класу; Шабаршова К.І., учениця 11-А класу; Сукач І.С,учениця 11-А класу;Кузнецов Ф.О., учень 10-А класу), 3 - ІІ місце (Серб К.М.,учениця 11-А класу; Серб К.М. та Лужбіна А.О., учениці 11-А класу; Антіп'єв І.Ю. та Дєтсков І.Д., учні 10-А класу), 2 - ІІІ місце (Солонцова Д.М., учениця 11-А класу; Шабаршова К.І., учениця 11-А класу)
22. Інформаційні технології 2016 рік 6 5 - І місце (Дєтсков І.Д., учень 11-А класу; Дудко К.С., учениця 10-А класу), ІІ місце (Пшеничников Д.А., учень 10-Б класу), ІІІ місце (Лучко О.А., учениця 11-А класу; Депенчук М., учениця 8-А класу)
23. Інформатика 2016 рік 2 1 - І місце (Анпіп'єв Ілля, учень 11-А класу)
24. Інформаційні технології 7.12.2017 4 4 - І місце (Дудко К.С., учениця 11-А класу; Скопіна О.С., учениця 10-Б класу), ІІ місце (Пшеничников Д.А., учень 11-Б класу), ІІІ місце (Депенчук М.О., учениця 9-А класу)
25. Інформаційні технології 6.12.2018 6 5 - І місце (Скопіна О.С., учениця 11-Б класу; Молдаван В.М., учень 10-А класу, Мамедова А.М., учениця 8-Б класу), ІІ місце (Депенчук М.О., учениця 10-А класу; Безверхий Т.В., учень 7-А класу)
26. Інформатика 14.11.2019 1 0
27. Інформаційні технології 2.12.2019 5 5 - І місце (Мамедова А.М., учениця 9-Б класу), ІІ місце (Депенчук М.О., учениця 11-А класу; Безверхий Т.В., учень 8-А класу; Єгембердінов А.С., учень 8-А класу), ІІІ місце (Кліщенко В.С., учень 8-А класу)

Областной уровень

№ п/п Название олимпиады, конкурса год количество участников результат участия
1. Інформаційні технології 2012 рік 1 1 - ІІІ місце (Сорока А.Я.)
2. Інформаційні технології 2013 рік 1 Вишнякова Д.М., учениця 11 класу,IV місце
3. Інформатика 2014 рік 1 Рябоконь Т.О.,учениця 9-А класу,(23.67 бали)
4. Інформаційні технології 2014 рік 2 2 - ІІ місце (Шабаршова К.І., учениця 9-А класу), ІІІ місце (Рябоконь Т.О.учениця 9-А класу)
5. Інформаційні технології 2015 рік 2 2 - І місце (Шабаршова К.І., учениця 10-А класу), ІІІ місце (Євдокімов Я.А., учень 9-Б класу)
6. Інформаційні технології 20.02.2016 рік 4 3 - І місце (Шабаршова К.І., учениця 11-А класу), ІІ місце ( Лучко О.А., учениця 10-А класу), ІІІ місце (Пшеничников Д.А., учень 9-Б класу)
7. Місячник життєдіяльності, номінація "Найкращій мультимедійний посібник" 2015-2016 н.рр 1 І місце (Серб К.М., учениця 11-А класу
8. Інформатики 2017 рік 1 1 - ІІІ місце (Антіп'єв Ілля, учень 11-А класу)
9. Інформаційні технології 11-12.02.2017 рік 2 2 - ІІІ місце (Дудко К.С., учениця 10-А класу, Пшеничников Д.А., учень 10-Б класу)
10. Інформаційні технології 10-11.02 2018 рік 4 4 - І місце (Дудко К.С., учениця 11-А класу; Депенчук М., учениця 9-А класу); ІІІ місце (Пшеничников Д.А., учень 11-Б класу; Скопіна О.С., учениця 10-Б класу)
11. Відкритий обласний заочний фестиваль з компютерної анімації та мультиплікації "Країна мрій" в номінації "Мультиплікація" у старшій віковій категорії 28.03.2018 р. 1 1 - І місце (Шевчук Д.С., учениця 11-Б класу)
12. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Моральний вчинок" 2018 рік Творчі звіти учнів 9–11 кл. на обласний етап ВК "Моральний вчинок" 2018 р. Номінація "Відеоролики" 26.03.2018-16.04.2018 року 1 1 - ІІ місце (Бусигіна В., учениця 11-А класу)
13. Інформаційні технології 09.02 2019 рік 5 - І місце ( Депенчук М., учениця 10-А класу); ІІ місце (Скопіна О.С., учениця 11-Б класу; Молдаван В.Ю., учень 10-А класу; Бзверхий Т.В., учень 7-А класу);ІІІ місце (Мамєдова А.М., учениця 8-Б класу)

Всеукраинский уровень

№ п/п Название олимпиады, конкурса год количество участников результат участия
1. Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді 2013-2014 5 (Рябоконь Т., Серб К., Сукач І., Фєдосєєва А., Шабаршова К.)
2. Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді 2014-2015 9 учасників (10 клас - Серб К., Сукач І., Фєдосєєва А., Чураєва А., Шабаршова К.; 9 клас - Євдокімов Я., Кезля І., Русін В., Шостак С.)
3. Дистанційний турнір з інформаційних технологій серед учнівської молоді 2014-2015 1 учасник(10 клас - Шабаршова К.) ІІІ місце
4. Інформаційні технології 2015 рік Шабаршова К.І., учениця 10-А класу ІІІ місце
5. Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій 2015 рік Шабаршова К.І., учениця 11-А класу учасник І (заочного) етапу
6. Інформаційні технології 2016 рік Шабаршова К.І., учениця 11-А класу ІІІ місце
7. Хвиля безпечного Інтернету 9.02.2016 11 клас -1 учасник - Герой мережі, 10-А - 1 учасник - Стажер, 11 учасники, 10-Б - 9 учасників, 8-Б - 14 учасників, 7-А - 14 учасників
8. Інтернет олімпіада з інформаційних технологій березень 2018 1 учасник диплом ІІІ ступеня (Дудко Катерина, 11-А клас)
9. Всеукраїнськиа олімпіада з інформаційних технологій IV етап 19-23 березня 2018 року 1 учасник диплом ІІ ступеня (Дудко Катерина, 11-А клас)
10. Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок» 9-24 квітня 2018 року 102 учасників (29 учасників 6-А, 30 учасників 6-Б, 13 учасників 9-А, 10 учасників 9-Б, 10 учасників 10-А, 10 учасників 10-Б) Диплом І ступеню - 12 учасників, Диплом ІІ ступеню - 18 учасників, Диплом ІІІ ступеню - 26 учасників, 46 сертифікатів учасника
11. Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок» 1.10.2018 р. - 2.11.2018р. 82 учасника (3 учасника 5-А, 15 учасників 7-А, 2 учасника 7-Б, 13 учасників 8-А, 14 учасників 8-Б, 9 учасників 10-А, 7 учасників 10-Б, 8 учасників 11-А, 11 учасників 11-Б) Диплом І ступеню - 1 учасник (Караманов С., 5-А), сертифікат ІІ ступеню - 4 учасників (Єгембердінов А., Поляков Д., 7-А; Пилінський К., Хоменко М., 11-Б), сертифікат ІІІ ступеню - 10 учасників (Колдомова Є., Кулебякін Є., 7-А; Вартанян М., 8-А; Воздраганов А., Кіров Є., Мамедова А, 8-Б; Бульбенко О., 10-А; Єфіменко В., Літвінова В., 11-А; Петренко Д., 11-Б), 67 сертифікатів учасника
12. Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок» "Безпечний Інтернет" вересень 2018р. 110 учасників (25 учасників 5-А, 25 учасників 7-А, 15 учасників 7-Б, 13 учасників 8-А, 10 учасників 8-Б, 9 учасників 10-А, 7 учасників 10-Б, 10 учасників 11-А, 12 учасників 11-Б) Диплом І ступеню - 27 учасників, Диплом ІІ ступеню - 28 учасників, Диплом ІІІ ступеню - 31 учасник , 24 сертифікатів учасника
13. IV етап VIII Всеукраїнській олімпіади з інформаційних технологій 18-22 березня 2019 року 1 учасник диплом ІІІ ступеня (Депенчук Марія, 10-А клас)
14. Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок» "Ок, Google, З днем народження!" вересень 2019р. 103 учасника (26 учасників 8-А, 31 учасник 8-Б, 12 учасників 9-А, 13 учасників 9-Б, 11 учасників 11-А, 10 учасників 11-Б) Диплом І ступеню - 20 учасників, Диплом ІІ ступеню - 30 учасників, Диплом ІІІ ступеню - 19 учасник, Сертифікатів учасника - 34 учасника
15. Всеукраїнські інтернет-олімпіади «На Урок» "Інформатика" жовтень 2019р. 26 учасників (25 учасників 8-А класу, 1 учасник 8-Б класу)

Международный уровень

№ п/п Название олимпиады, конкурса год количество участников результат участия
1. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 2009 23 учасника 11 учнів - результат "Відмінно", 9 учнів - результат "Добре"
2. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 7.11.2010 16 учасників 12 учнів- результат "Відмінно", 4 учня - результат "Добре"
3. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 8.11.2011 45 учасників 6 учня - результат "Відмінно", 21 учень - результат "Добре"
3. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 11.11.2012 50 учасників 23 учня - результат "Відмінно", 20 учнів - результат "Добре"
4. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 10-11.11.2013 52 учасника 16 учнів - результат "Відмінно", 30 учнів - результат "Добре"
5. Міжнародний "Медіафестиваль" Москва-Запоріжжя березень 2012 5 учасників номінація "Телебачення", підномінація "Кращий телевізійний репортаж", назва - «У сім’ї дружать – живуть не тужать», автор Гордєєва Софія, учениця 11-А класу; номінація "Телебачення", підномінація "Кращий телевізійний репортаж", назва "Без справжньої дружби – життя ніщо. Цицерон", автор Поддуба Олександра, Руденко Анастасія, учениці 11-Б класу
6. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 9-10.11.2014 39 учасника 11 учнів - результат "Відмінно", 16 учнів - результат "Добре"
7. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 8-9.11.2015 37 учасників 21 учнів - результат "Відмінно", 16 учнів - результат "Добре"
8. Міжнародний конкурс "Година Codе" грудень 2015 6 учасників
9. Міжнародний зимовий бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів січень 2016 2 учасника (Кузнецов Федір, учень 10-А класу, Серб Ксенія, учениця 11-А класу) сертифікати учасника
10. Міжнародний конкурс шкільних проектів з енергоэеффективноіті «Енергія та середовище» січень 2016 1 учасник (Шабаршова Кристина, учениця 11-А класу) І місце
11. Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій квітень 2016 24 (7-А 16 чол., 9-Б 4 чол., 10-Б 4 чол.) диплом І ступеня 1 учень (Шаповал Г., 7-А); диплом ІІ ступеня 4 учня (Мендрик О., Старусева Є., 7-А; Вишнякова Г., 9-Б; Шостак С., 10Б); диплом ІІІ ступеня 5 учнів (Лохматов В., Шалаєв Є., 7-А; Гребенюк А., Шевчук Д., 9-Б; Мізгуліна М., 10-Б); 14 учнів грамоти
12. Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій листопад 2016 3 (8-А 1 чол., 10-Б 2 чол.) диплом ІІІ ступеня 2 учня (Молдаван Віктор, 8-А; Гребенюк Аліна, 10-Б); 1 учень грамота
13. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 6-8.11.2016 51 учасників 14 учнів - результат "Відмінно", 27 учнів - результат "Добре", 10 учнів - результат "Учасник"
14. Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій квітень 2017 11 (5-А 7 чол., 8-А 2 чол., 10-Б 2 чол.) диплом І ступеня 3 учня (Мировицький І., Яценко М., 5-А; Шевчук Д., 10-Б); диплом ІІ ступеня 1 учень (Котова А., 5-А); диплом ІІІ ступеня 2 учня (Поляков Д., Безверхий Т., 5-А); 5 учнів грамоти
15. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 12-14.11.2017 48 учасників 24 учня - результат "Відмінно", 24 учня - результат "Добре"
16. Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій березень 2018 9 (6-А 8 чол., 9-А 1 чол.) диплом І ступеня 2 учня (Безверхий Т., 6-А, Депенчук М., 9-А); диплом ІІ ступеня 2 учень (Суркова С., Яценко М., 5-А); диплом ІІІ ступеня 5 учнів (Єгембердінов А., Кліщенко В., Котова А., Мировицький І., Собко Д., 6-А )
17. Міжнародний дистанційний конкурс з інформаційних технологій листопад 2018 1 (8-Б 1 чол.) 1 - диплом ІІІ ступеня (Мамедова А.М., учениця 8-Б класу)
18. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 11-13.11.2018 31 учасник 14 учнів - результат "Відмінно", 12 учнів - результат "Добре", 5 учнів - результат "Учасник"
19. Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної грамотності "Бобер" 10-12.11.2019 35 учасників 11 учнів - результат "Відмінно", 12 учнів - результат "Добре", 12 учнів - результат "Учасник"

Профессиональная литература, которую изучает автор

Сайты, которые использует в своей деятельности автор

ЗапоВікі

Регіональний центр інформатики та інформаційних технологій

"Клякс@.net"

Інформатика для всіх

Предметний блог "Інформатик"