Тренінг "Хмарні сервіси в освіті"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Мета тренінгів

Навчальні тренінги "Хмарні сервіси в освіті" проводяться в рамках Всеукраїнського проекту впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України”

Нормативна база

Тренінги 2017 р.

Архів тренінгів

2016 рік

Тренери Запорізької області

  • Гуляйпільський район:
  1. Бодня Ірина Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  • Дніпровський район:
  1. Коротка Ольга Борисівна, Запорізький колегіум "Елінт"
  2. Муковоз Олена Іванівна, Запорізький колегіум "Елінт"
  3. Гурєєва Світлана Володимирівна, Запорізька Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
  4. Чирва Олеся Олександрівна, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
  • Оріхівський район:
  1. Пісоцька Вікторія Вікторівна, КЗ "Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Денисенко Вікторія Іванівна, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
  • Приазовський район:
  1. Корж Єрина Анатоліївна, Шевченківська ЗОШ
  2. Швець Василь Вілінович, Нововасилівський НВК "Гармонія"
  3. Дубровська Олена Петрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  4. Шакун Олена Дмитрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  5. Єрмільцева Галина Григорівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  6. Солопов Олександр Олександрович, Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
  • Шевченківський район:
  1. Левченко Вікторія Вікторівна, Запорізька загальноосвітня школа № 95
  • Обласне підпорядкування:
  1. Нагорнова Тетяна Юріївна, Січовий колегіум
  2. Кулабухова Олена Іванівна, Січовий колегіум
  3. Волконітіна Юлія Вікторівна, Терпіннівська ЗОШІ
  4. Мальцев Олексій Володимирович, КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР
  • Заводський район:
  1. Улинець Людмила Миколаївна, ЗЗШ №75
  2. Башкардіна Світлана Миколаївна, ЗЗШ №54
  • Запорізький
  1. Писанко Ігор Васильович, КНМУ "Запорізький районний методичний кабінет" ЗРР ЗО
  2. Черкасова Лариса Валентинівна, Балабинський НВК
  • Комунарський
  1. Чернюк Галина Володимирівна, Запорізька гімназія № 8
  2. Батаєва Наталія Михайлівна, Запорізька гімназія №8
  3. Павленко Олексій Олександрович, Запорізька гімназія № 107
  4. Карпук Олександр Іванович, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7
  5. Плакса В., ЗОШ № 84
  6. Левченко Марина Юріївна, ЗНЗ № 103
  • м.Токмак, Токмацький р-н
  1. Слободенюк Олена Владиславівна, Токмацька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5
  • Мелітопольський
  1. Семикопенко Григорій Миколайович, Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
  2. Романенко Оксана Володимирівна, Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.
  3. Дядьков Роман Олександрович, Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.
  • Пологівський
  1. Хоменко Михайло Михайлович, Новокарлівська ЗОШ
  • Розівський
  1. Яновська Олена Сергіївна, Розівська ЗОШ №1
  • Хортицький
  1. Скрипка Вікторія Вікторівна, ЗК"МГА"
  2. Євсєєв Володимир Миколайович, ЗСШ №40
  3. Курган Олексій Вікторович, ЗГ №45
  4. Беловінцева Марія Ігорівна, ЗЗНВК№108