Участник:Ірина Кузьменко

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Кузьменко Ірина Олександрівна

DSC02538.JPG

Місце роботи: Вільнянська гімназія "Світоч"

Посада: вчитель географії, вчитель образотворчого мистецтва, керівник РМО вчителів ОМ

Освіта: вища, МДПУ

Категорія: спеціаліст Вищої категорії

Звання: Відмінник освіти України

Стаж роботи: 17 років

Хоббі: пішохідний туризм

e-mail: kistochkaira@rambler.ru

Адреса веб-сайту відділу освіти: Відділ освіти Вільнянської РДА


Керівні документи з образотворчого мистецтва

Положення про конкурс "Я хочу жити в якісному світі"


Досягнення учнів з образотворчого мистецтва та креслення

2008-2009 навчальний рік

  • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Хочу жити в якісному світі" (обласний етап) Півень Альона, Погорєлова Ксенія
  • ІІ місце у конкурсі дитячого малюнка присвяченому 70-річчю Запорізької області Москаленко Ірина
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Безсмертний подвиг українського народу" (обласний етап) Балабанова Валерія, Забуга Анна

2009-2010 навчальний рік

  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Космічні фантазії" (обласний етап) Москаленко Ірина
  • І місце у конкурсі-виставці виробів ДПМ "Люби і знай свій край!" (обласний етап) Кузьменко Владислав, Худяков Владислав
  • І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) Качан Олександр
  • V місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (обласний етап) Качан Олександр
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) Власенко Богдан

2010-2011 навчальний рік

  • І місце у Всеукраїнському конкурсі "Космічні фантазії" (обласний етап) Фоміна Катерина
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок" (районний етап) Москаленко Ірина, Маргес Аліна
  • ІІ місце у конкурсі-виставці виробів ДПМ "Люби і знай свій рідний край" (районний етап) Ляхова Римма
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) Власенко Богдан

2011-2012 навчальний рік

  • І місце у Всеукраїнському конкурсі "Космічні фантазії" (обласний етап) Колодочка Антон
  • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Космічні фантазії" (обласний етап) Ляхова Римма
  • І-ші місця у конкурсі-виставці виробів ДПМ "Люби і знай свій рідний край" (районний етап) Ляхова Римма, Перекрест Аліна, Маргес Аліна
  • ІІІ-ті місця у Всеукраїнському конкурсі "Податки очима дітей" (районний етап) Ляхова Римма, Усовіч Аліна

2012-2013 навчальний рік

  • ІІ місце в обласному етапі МАН «Мистецтвознавство» – Пархоменко Дарія
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) - Пархоменко Діана
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії» (обласний етап)Колодочка Антон, Ляхова Римма
  • ІІ і І місце у Всеукраїнському конкурсі «Золотий пензлик» - Колодочка Антон, Усовіч Аліна
  • ІІ місце у виставці-конкурсі «Знай і люби свій рідний край»(обласний етап) - Ляхова Римма, Перекрест Аліна

2013-2014 навчальний рік

  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) - Безрук Єгор,Пархоменко Діана
  • ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії»(обласний етап) - Перекрест Аліна
  • ІІІ місце у виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»(обласний етап) - Колєснікова Дар’я, Фелінгер Вікторія

2014-2015 навчальний рік

  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з креслення (районний етап) - Безрук Єгор,Пархоменко Діана
  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії»(обласний етап) - Колодочка Антон, Лакатош Олеся


Мої розробки з образотворчого мистецтва

Прикладна діяльність. Створення ескізу тематичного плакату на екологічну тематику.

Презентація "Особливості викладання ОМ в молодших класах"

Досягнення учнів з географії та економіки

2004-2005 навчальний рік

  • ІІІ (загальнокомандне) місце в обласному зльоті юних географів-краєзнавців
  • ІІ (загальнокомандне) місце в обласному зльоті юних екологів-краєзнавців

2005-2006 навчальний рік

  • Участь у ювілейній олімпіаді юних геологів Харківщини:  абсолютний переможець - Самойленко Анна, ІІ місце - Саченко Катерина
  • ІІ (загальнокомандне) місце в обласному зльоті юних екологів-краєзнавців

2008-2009 навчальний рік

  • ІІІ (загальнокомандне) місце в обласному природничо-краєзнавчому зльоті

2009-2010 навчальний рік

  • І (загальнокомандне) місце в обласному зльоті-змаганні з техніки пішохідного туризму в м. Василівка
  • VІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Шевчук В'ячеслав

2010-2011 навчальний рік

  • ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Шевчук В'ячеслав
  • ІV місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Василенко Владислав

2011-2012 навчальний рік

  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Фенюшина Софія
  • ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (районний етап) Шевчук В'ячеслав
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (районний етап) Божко Антон
  • ІV місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (обласний етап) Шевчук В'ячеслав

2012-2013 навчальний рік

  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (районний етап) Ревенко Ольга

2013-2014 навчальний рік

  • ІV та V місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Омельчук Андрій, Пархоменко Діана
  • V місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (районний етап) Фелінгер Вікторія, Шевельов Владислав

2014-2015 навчальний рік

  • І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з географії (районний етап) Захарченко Андрій, учасник обласного етапу
  • ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з економіки (районний етап) Безрук Єгор, учасник обласного етапу


Мої розробки з географії

Презентація уроку в 10 класі "Країни Азії"

Фотоальбоми

Фотоальбом Вільнянськ

Роботи моїх учнів

Туризм

Участь у тренінзі "Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності" Кузьменко Ірина Олександрівна