Участник:Нішенко О.В.

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Директор Нішенко О.В..png
Нішенко Олександр Володимирович

Содержание

Місце роботи

Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Джерело" Запорізької обласної ради
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Джерело" Запорізької обласної ради
Посада: директор
Категорія: вища

Методичні об'єднання

Віртуальне методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів Запорізької області

Е-портфоліо

Творча лабораторія директора КЗ ЗСЗШІ "Джерело" Нішенко О.В.


Творчі напрацювання

  1. Науково-психологічні тези «Соціальний супровід та адаптація дітей з особливими потребами»
  2. Перспективний план «Модернізація оргструктури управління закладом на 2012-2017 рр.», став теоретичним підґрунтям для забезпечення високого рівня функціонування школи-інтернату.
  3. Творча співдружність науковців кафедри реабілітаційної педагогіки ЗОІППО та директора школи-інтернату Нішенка О.В. забезпечила проведення обласного семінару-практикуму «Організація інклюзивного середовища у ЗНЗ», на якому був презентований досвід роботи педагогів школи-інтернату з інклюзивної освіти.
  4. Директор приймає активну участь у районних та обласних науково-методичних семінарах, тісно співпрацює з кафедрою управління та менеджменту ЗОІППО. Є членом асоціації керівників спеціальних шкіл України, був учасником засідання Всеукраїнської асоціації керівників спеціальних навчальних закладів (м. Запоріжжя, 2015 рік).

У консенсусі з науковцями ЗНУ, ЗОІППО директором школи Нішенком О.В. здійснено теоретичне обґрунтування науково-педагогічного майданчика з проблеми «Організаційно-педагогічні умови створення єдиного корекційно-реабілітаційного простору у спеціальному навчальному закладі» (2015-2020 р.р.). Перспективи подальшої роботи над науково-методичною проблемою неперервної освіти, визначені в науковій статті-доповіді «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення і перспективи», були презентовані на Міжнародній науково-практичній конференції. Матеріали доповіді були опубліковані на сайті КЗ ЗОІППО ЗОР в електронному збірнику наукових праць за посиланнями:
http://virtkafedra.ucoz.ua/el_gurnal/pages/tyt19.pdf
http://virtkafedra.ucoz.ua/el_gurnal/pages/tyt21.pdf
Директор школи ініціював розробку концептуальної моделі навчання, виховання, реабілітації дітей КЗ ЗНРЦ «Джерело» (2013р.) та моделі створення єдиного корекційно-реабілітаційного простору КЗ ЗСЗШІ «Джерело» (2014р.). Це дало змогу не лише удосконалити науково-методичне забезпечення, а й здійснити його практичне впровадження та популяризувати прогресивний досвід.

Eлектронна адреса

zsdjerelo@gmail.com