Участник:Bashkardina54-ep

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Башкардина Елена Петровна
‏‎

Башкардина Елена Петровна


Содержание

Контактные данные

Образование: высшее, Одесский государственный педагогический институт им. К.Ушинского, художественно-графический факультет, 1988

Категория: специалист высшей категории, учитель-методист

Стаж работы: 32 года

Основное место работы: Запорожская общеобразовательная школа I-III ступеней №54 Запорожского городского совета Запорожской области

Должность: учитель изобразительного искусства и художественной культуры

Віртуальне методичне об'єднання вчителів образотворчого мистецтва Заводського району

Рабочий номер телефона: (061)236-56-15

Мобильный номер: 096-673-72-48

E-mail: bashkardina.ep@gmail.com

Награды

ГОСУДАРСТВЕННЫЕ

1991 - Почесна грамота за успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління

1999 - Почесна грамота за успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління, сумлінне ставлення до службових обов’язків

2000 - знак "Відмінник освіти України"

ОБЛАСТНОГО УРОВНЯ

1990 - Почетная грамота за участие во второй выставке художественного творчества учителей и дошкольных работников Запорожской области

1999 - Грамота за активну участь і якісну підготовку команди до ХХІІ обласного конкурсу з креслення серед школярів загальноосвітніх шкіл

1999 - Грамота за творчу педагогічну працю та за ІІ місце в ІV обласному конкурсі "ВЧИТЕЛЬ РОКУ"

2002 - Почесна грамота за результативну підготовку колективу у обласному конкурсі художньої творчості "70-річчя Дніпровської ГЕС"

2003 - Грамота за плідну роботу з учнями по підготовці та проведенню обласного фестивалю "Чисті роси" в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва "Таланти твої, Україно"

2004 - Грамота лауреата обласної виставки "Знай і люби свій край" в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва "Таланти твої, Україно"

2005 - Грамота лауреата обласної виставки "Знай і люби свій край" в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва "Таланти твої, Україно"

2006 - Грамота за ІІІ місце у номінації "Художня культура" обласного конкурсу методичних розробок художньо-естетичних дисциплін

2008 - Почесна грамота за сприяння розвитку художньо-естетичних здібностей учнів

2008 - Почесна грамота за багаторічну сумлінну роботу, високий професіоналізм, досягнуті успіхи у професійній діяльності

2008 - Диплом за І місцев конкурсі навчальних проектів з художньої ультури за програмою "Intel - навчання для майбутнього"

2013 - Грамота за сумлінну та якісну працю щодо перевірки робіт обласних конкурсів в рамках реалізації Року "Життя online" в Запорізькій області

ГОРОДСКОГО УРОВНЯ

2008 - Диплом учасника ІV міської педагогічної виставки "Науково-методичне забезпечення оцінки результативності освітньої діяльності навчального закладу" за презентацію власного досвіду, спрямованого на підвищення якості навчально-виховного процесу та його науково-методичне забезпечення

2008 - Грамота як члену міської творчої групи з проблеми "Створення електронних посібників з музичного та образотворчого мистецтва відповідно до вимог Державного стандарту у контексті формування мистецьких компетентностей учнів 5-8 класів" за суттєвий внесок у впровадженні інноваційних освітніх технологій в навчально-виховний процес

РАЙОННОГО УРОВНЯ

2008 - Грамота автору проекту "Им памятник воздвизли рукотворный", який посів перше місце в обласному конкурсі навчальних проектів випусників програми "Intel - навчання для майбутнього"

2013 - Грамота за досягнення в реалізації державної політики у галузі освіти, досягнуті успіхи у навчанні і вихованні підростаючого покоління та з нагоди відзначення Дня працівників освіти

2016 - Грамота за багаторічну плідну працю у сфері освіти, вагомий внесок у справу виховання та навчання учнів, активну громадську позицію, сумлінне ставлення службових обов’язків та з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування школи

2016 - Подяка за педагогічну майстерність, якісну підготовку переможців районного етапу Міського конкурсу мистецтвознавців «Мистецька пектораль» в номінації «Образотворче мистецтво»

2016 - Подяка за педагогічну майстерність, якісну підготовку переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у розділі «декоративний розпис, народний живопис» за різновидом «Малювання (гуаш)»

Деятельность

Наработки в ходе тренинга "Веб 2.0"

Закладки

Коллективный документ

Анкета для учащихся 8 класса

Тест. Художественная культура. 9 класс.

Анимация практической работы учащихся 11 класса на уроке ХК.

Коллаж "Практическая работа учащихся 11 класса на уроке ХК".

Фотоальбом "Урок художественной культуры"

Мой блог

Художественно-эстетическое образование


Мои видеофайлы

Как рисовать волну акварелью. Видео мастер-класса

The media player is loading...


Акварель - Венецианский причал

The media player is loading...

Работа з геосервисами

Адрес моей работы

Мой дом

Методические и дидактические разработки учителя:

Репрезентации материалов

Интерактивное упражнение"Ромашка" по теме ХК "Европейские стили искусства"

Интерактивное упражнение по теме "Термины архитектуры и их определения".

Презентации

Презентация "Тест. 1-2 тема. 9 класс. ХК"

Авторские дидактические материалы

теги

Карта знаний "Искусство"

Инфографика. Составляющие тематической оценки. 8 класс. Тема "Античность"

Виртуальный плакат

Тест по теме "Арабо-мусульманский регион" для учащихся 11 класса.

Кроссворд "Искусство"

Повышение уровня профессиональной компетентности

1991 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации руководителей РМО учителей ИЗО и черчения

1997 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации учителей изобразительного искусства, курс "Изобразительное искусство Украины"

1999 - РМО Заводского района г. Запорожье - курсовая переподготовка по теме "Украинская народная вышивка" под руководством заслуженного учителя Украины, народного мастера Харловой Валентины Гавриловны

2002 - курсы повышения квалификации по специальности "Вчителі образотворчого мистецтва та креслення"

2006 - курсы повышения квалификации по специальности "Вчителі ОБЖД 7-11 класи"

2007 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Вчителі образотворчого мистецтва та креслення з проблеми "Комп’ютерне забезпечення", "Інтел - навчання для майбутнього"

2008 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Інформаційно-комунікативні технології в освіті"

2009 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Заступники директорів ЗНЗ"

2012 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Вчителі образотворчого мистецтва, художньої культури та креслення"

2014 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Заступники директорів закладів освіти"

2017 - ЗОИППО - курсы повышения квалификации по специальности "Вчителі образотворчого мистецтва та художньої культури"

2017 - Тренинг "Веб 2.0"

2017 - ДОН ЗОДА - спеціалізований тренінг для працівників освітньої сфери «Розвиток інклюзивного освітнього середовища в запорізькій області»

2017 - ІАМЦ ЗМР - міський семінар в межах програми «Міські методичні навчання» Мистецький модуль «Впровадження комплексної мистецької інтеграції в навчально-виховний процес на уроках художньо-естетичного циклу»

2017 - ЗОИППО - тренинг "Створення електронного портфоліо фахівця"

Результативность работы учителя

2013 - Районний тур Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» (номінація ОТМ) - ІІ місце, Мартинова Катерина

- Районний конкурс малюнків «Новий рік очима дітей» - переможці Ємельянова Владислава та Шаринська Карина

- Районний конкурс малюнків до Дня 8 Березня - переможець Ємельянова Владислава


2014 - Міський художньо-естетичний конкурс «Бюджет міста – очима дітей» - ІІ місце, Ільїна Катерина


2015 - Районний тур обласного конкурсу шкільних газет та сайтів «Mediaschool-2015» (номінація «Кращий шкільний сайт») - ІІ місце, Безсмертна Ольга


2016 - Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт навчального закладу - подяка за участь

- Районний тур міського конкурсу мистецтвознавців «Мистецька пектораль» (номінація ОТМ) - ІІ місце, Розумна Яна

- Районний тур міського конкурсу-виставки ДУМ «Знай і люби свій край» (малювання) - І місце, Федькова Поліна


2017 - Районний конкурс «Обери життя» (конкурс плакатів) - І місце, Апанасенко Валентина

- Міський конкурс малюнків та плакатів до Днів Сталої Енергії - переможці Ємельянова Владислава та Заставська Анастасія

- Районний фестиваль патріотичної творчості молоді у Заводському районі м. Запоріжжя за програмою «Молоді Патріоти» у номінації «Художня творчість» - дипломанти Гольцев Артем та Апанасенко Валентина

Дополнительный контент