Участник:Bilan svetlana

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск


Прізвище, ім'я, по-батькові:Білан Світлана Іванівна


Портрет Білан Світлана Іванівна

Про себе

Дуже мріяла стати вчителем. Закінчила Запорізьке педучилище у 1978 році, працювала вчителем початкових класів. Цікавилась історією. Закінчила Харківський університет у 1986 році за спеціальність: історик, учитель суспільних дисциплін. Люблю доглядати за квітами.

Регіон: Гуляйпільський район, Запорізької області.

Місце роботи:КЗ " Верхньотерсянська ЗОШ І-ІІІ ступенів"Гуляйпільської районної ради

Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель суспільних дисциплін

Кваліфікаційна категорія:вища категорія

Педагогічне звання:учитель-методист

Навчальні предмети:історія, правознавство, етика

Мої досягнення:У 2012 році захистила дисертацію на тему " Історичне мислення учнівської молоді: соціально-філософський аналіз". Актуальність теми дослідження викликана проголошенням незалежності України, яке, з одного боку, сприяло зростанню інтересу співгромадян нашої держави до минулого українського народу, а з іншого - значно ускладнило процес розвитку відображення його в науковій та навчальній літературі, розширивши коло мисленневих моделей історичного буття різних за ступенем їх адекватності, відповідності об’єкту пізнання. Це обумовлює необхідність оновлення існуючих методологічних підвалин усвідомлення сучасних мисленневих моделей історичного буття, пошук таких принципів, які б склали надійну основу для оцінки подій нашого минулого, максимально наближеної до істини, а також нагальну потребу оволодіння ними суб’єктами історичного пізнання. Вперше визначила зміст поняття "історичне мислення учнівської молоді", розкрила структуру, функції, особливості історичного мислення учнівської молоді.Вдалося обґрунтувати взаємозв’язок традицій і новаторства як закономірність формування та розвитку історичного мислення учнівської молоді. Отримала диплом кандидата філософських наук із спеціальності "соціальна філософія та філософія історії".

Методична проблема: Розвиток історичного мислення учнівської молоді у процесі проблемно-діалогічного викладання історії в умовах ІКТ.

Участь у тренінгу

Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0 " для педагогічних працівників Гуляйпільського району, березень 2014

презентація "Гуманістичні засади роботи з обдарованими дітьми

Карта знань. Білан Світлана Іванівна.JPG

Тиждень історії

конспект уроку Історія України 7 клас" Становище у державі за часів правління Ярославичів. Боротьба між Ярославичами за київський престол. Любецький з’їзд.

Презентація "Становище у державі за часів правління Ярославичів. Боротьба між Ярославичами за київський престол. Любецький з’їзд.

Сторінка блогу

Історія і культура Гуляйпільського району

Об'єкт: Фото об'єкту: Координати об'єкту:
Вїзд до міста Василівка фото на карте 47° 26' 52.07" N 35° 17' 5.83" E
Музей – садиба Попова фото на карте 47° 26' 47.16" N 35° 16' 29.83" E
Храм Петра і Павла фото на карте 47° 26' 33.56" N 35° 16' 52.35" E

Проект "Марафон веб-ідей"

МОНМС України

Методичне об'єднання вчителів історії та правознавства Гуляйпільського району

Іван Мазепа

The media player is loading...

Мій фотоальбом‏‎‏‎