Участник:Ekaterina.timofeeva91

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
описание

Содержание

Тимофіїва Катерина Михайлівна

КЗ "Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5" Оріхівського району Запорізької області
педагог-організатор, вчитель англійської мови
моб.тел. (095)717-66-26

http://www.school5.url.ph/

Мета педагогів КЗ "Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" – сприяти самовизначенню та самореалізації кожного з учнів. На це спрямовано зусилля учнів, батьків, вчителів та представників громадськості.
Результат навчання у школі – свідоме визначення нашими вихованцями свого шляху в самостійному житті, і, головне, - здатність реалізувати зроблений вибір на основі набутих знань, умінь та навичок.


МОЯ МЕТОДИЧНА СКАРБНИЧКА


звіт на конкурс "Моральний вчинок" - "Візьмімо гарні вчинки собі за правило"

ВИХОВНА РОБОТА В ШКОЛІ:

"Усі діти народжуються геніями, і лише потім ми, дорослі, псуємо їх", - так зазначив відомий американський педагог і лікар Глен Доман. Тому мета виховної роботи КЗ "Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" – побачити й виховати в кожному учневі Людину. Порядну, добру, інтелектуально розвинену, патріота рідної держави, творчу, небайдужу до навколишнього світу. Людину, якою можна пишатися, яка гідно пройде з високо піднятою головою через усе життя. Виховати таку людину непросто – тут замало знати сучасні технології й методики навчання, втілювати їх у практику. Найголовніше – треба бачити в кожній дитині Особистість, якою вона вже є, і Людину, якою вона стане.

Наша правда, наша воля не вмре, не загине...(виховний захід до дня пам'яті героїв зони АТО)


Велику кількість учнів, батьків, мешканців мікрорайону зібрав 12 вересня шкільний дворик на осінній ярмарок по збору коштів, продуктів харчування, речей військовослужбовцям в зону АТО. Святкову урочисту лінійку поезією про Україну відкриває вчитель англійської мови Хижняк Марина Миколаївна. Звучить Державний Гімн. До присутніх звертається директор школи – Денисенко Світлана Іванівна з проханням підтримати наших військових на Сході, які на передовій мужньо захищають свою землю, зібравши кошти солдатам, вшанувати загиблих героїв у зоні бойових дій хвилиною мовчання й закликала всіх любити вишневу свою Україну та мову її солов’їну. Учні читають вірші, співають українських пісень та випускають в небо символічного голуба миру на жовто-блакитних кульках. Насамкінець лінійки педагог-організатор Тимофіїва Катерина Михайлівна читає свого власного вірша «Героям».

описание
Після лінійки, піднесені та радісні, всі відразу поспішають до своїх гарненьких столиків–«крамничок». На них майорять національні прапорці, синьо-жовті букетики осінніх квітів, хлібні колоски. «Крамнички» ломилися від різноманітних солодощів, які діти приготували разом із своїми матусями: привабливі тістечка, смачненькі пиріжки, гаряченькі млинчики, пироги, запашна самса з курятиною, пахуче печиво, виноград, груші вабили око покупців, а юні продавці запрошували все це купити. Поки тривала жвава торгівля, небайдужі мешканці мікрорайону приносили продукти харчування солдатам, теплі ковдри, білизну, миючі засоби, гроші... У цей же день все зібране на ярмарку і разом з ним 44 листи та браслети-обереги від учнів школи відправили волонтерам для передачі нашим бійцям в зону АТО. Найбільше діти раділи тому, що разом з батьками та жителями мікрорайону передали військовим 4 тисячі 750 гривень. Окремо вчителі школи зібрали 670 гривень воїну Роману Луценку, племіннику своєї колеги Луценко Н.О. На святі був присутній начальник відділу освіти Оріхівської РДА Самойлик М.Д., який не залишився осторонь цієї благородної справи.Наша правда, наша воля не вмре, не загине, бо ми є народ, якого правди сила ніким звойована ще не була…

День ЦЗ

6Do-6bMG7aU.jpg

«Знати, щоб передбачити, передбачити, щоб діяти.»
На виконання Плану заходів щодо підготовки до проведення спеціального навчання із цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного і воєнного характеру в комунальному закладі «Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» проведено 11.09.2014 року День Цивільного захисту та організовано навчання 178 учнів та 27 працівників школи теоретичним та практичним навичкам поведінки в умовах надзвичайної ситуацій та при загрозі, або введенні особливого періоду на території району, області. У День Цивільного захисту в проведено:
1. Теоретичні заняття на теми:
1) дії при одержанні сигналу про евакуацію;
2) організація безпеки життєдіяльності учнів при введенні особливого періоду на території району, області;
3)морально-психологічна підготовка населення при проведенні евакуаційних заходів, укритті в захисних спорудах.
2. Практичні заняття щодо дій учнів після одержання сигналу про повітряну тривогу (учні, під керівництвом вчителів, провели практичну евакуацію у визначену захисну споруду).

УРОКИ МУЖНОСТІ

Де пам'ять є, там слів не треба...
20140912 110658.jpg


(виховні заходи до дня міста Оріхова)

До дня міста Оріхова, учні 11 та 7 класів КЗ "Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5" разом з класними керівниками Стоячко Валентиной Олександрівной та Багній Іриной Миколаївной, а також педагогом-організатором Тимофіївой Катериной Михайлівной відвідали та прибрали, вже роками закріплену за ними братську могилу, що знаходиться на кладовищі по вулиці Жовтневій. Учні ж 8 класу разом з їхнім класним керівником, вчителем української мови та літератури Ляшенко Зойой Михайлівной відвідали кладовище № 3. Учні підчистили могилки та прибрали сміття.
Zq4GBsXiv3c.jpg


09QON2-5XPM.jpg
Також на третьому уроці, в кожному класі були проведені уроки мужності, тематика яких була спрямована на утвердження єдності України , а також нероздільності її території та народу, що її населяє.


OaZfGTOi7S4.jpg
Під час проведення Першого уроку вчителі сприяли усвідомленню учнями спільності інтересів усіх громадян держави в розбудові України, необхідності інтелектуального, творчого та фізичного розвитку кожної особистості задля розквіту держави в цілому, формуванню міжнаціональної толерантності. На цих уроках учні дізналися про героїв України минулих часів та про сучасних героїв країни: Б. Заваду, нашого земляка С. Сухового, згадали батьків, старших братів учнів школи, які зараз знаходяться у зоні антитерористичної операції, сьогодні виборюють цілісність і незалежність держави, вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання.


НАШІ ДІТИ - наша гордість


YZf9oxR69l8.jpg
ми - НАЙКРАЩІ туристи


Кожну весну, вже багато років поспіль, на Оріхівщині відбуваються міжшкільні змагання з пішохідного туризму. Цього року серед команд- учасниць були комади Димитрівського, Кіровського І-ІІІ ст., Малотокмачанського, Нестерянського, Новопавлівського, Омельницького, Оріхівських № 1,2,3,5, Преображенського навчальних закладів. Захід відбувався в Оріхівському районному будинку дитячої творчості.
На урочистому відкритті змагань юних туристів привітали директор Оріхівського будинку дитячої творчості Т.В. Коваленко, методист рай методкабінету відділу освіти райдержадміністрації Т.В. Досаєва, головний суддя змагань, керівник туристичного гуртка Оріхівського будинку дитячої творчості І.А. Михайленко. Теплі слова лунали на адресу керівника туристичного гуртка Оріхівського БДТ М.В. Потоцького, який зараз виконує свій військовий обов’язок. Присутні подякували Максиму Вікторовичу за мужність і побажали швидкого повернення.
Гостями змагань були начальник відділу молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації В.В. Горбенко та член спілки журналістів України відома журналістка, письменниця-краєзнавець Т.А. Курочкіна.
Змагання почалися з представлення команд, одного з найцікавіших конкурсів, який дає змогу ближче познайомитись з учасниками. Всі туристи цікаво, з гумором та жартами презентували свої колективи та отримали гарячі оплески та вітальні вигуки.
Чимало глядачів зупинялося біля туристичних газет, які приваблювали не лише оригінальним дизайном, але й корисними матеріалами щодо виживання в екстремальних умовах. У конкурсі туристичних газет учні нашої школи вибороли ІІ місце.
Насиченою була для учнів КЗ «Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5» туристично-екстремальна естафета «Смуга перешкод, яка вимагала від учасників неабияких витривалості, кмітливості та спортивної загартованості. На шляху від старту до фінішу наші учні повинні були не тільки швидко пересуватися, але й долати перешкоди: крутий підйом та спуск, тарзанку, переправу колодою та багато інших завдань. На цьому етапі змагань учні нашої школи вибороли ІІІ місце.
На підсумковій лінійці всі учасники були нагороджені грамотами Оріхівського районного будинку дитячої творчості. Команда Оріхівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 посіла ІІ місце!!! Вітаємо наших туристів!!!

Будь живим, український солдате,тоді буду жити і я, маленька дитина – майбутнє неньки України!


Ми допомагаєм українським солдатам

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність і територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення та перебувають на лікуванні у шпиталях і лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей. Тому учні, вчителі та батьки комунального закладу «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5» Оріхівської районної ради Запорізької області беруть активну участь в акціях та благодійних ярмарках на підтримку українських бійців, які воюють у зоні АТО.
Дух патріотизму об'єднує всі родини і класи, учнів і вчителів школи, батьківську громаду в єдиному пориві вдячності тим героям, українським солдатам, які захищають мирне небо над нашими головами, не шкодуючи найдорожчого – власного життя. Новий 2014-2015 навчальний рік у школі розпочався осіннім ярмарком по збору коштів, продуктів харчування, речей для бійців АТО. Тоді разом з батьками та жителями мікрорайону ми зібрали 4 тисячі 750 гривень. Все зібране на ярмарку( продукти харчування солдатам, теплі ковдри, білизну, миючі засоби... ) і 44 листи та браслети-обереги від учнів школи відправили волонтерам для передачі нашим бійцям в зону АТО.
Учні школи взяли участь у Всеукраїнських акціях «Лист пораненому», «Оберіг для воїна» (148 листів, 132 браслети–обереги у військові шпиталі Запоріжжя, Хмельницька, Дніпропетровська, Чернігова, Миколаєва, Львова…), «Миколайчики для героїв»: діти передали листи, сповнені найщиріших слів, дитячі малюнки та поробки, виготовлені власними руками, воїнам-захисникам із побажаннями якнайшвидше повертатися додому живими. Віримо, що тепло дитячих сердець і віра в перемогу України захистить солдат від смерті.
Розуміючи, як важливо підтримувати бойовий дух українських бійців, вселяти в них Віру, Надію та Любов, особливий відгук знайшла в серцях дітей і дорослих акція «Хоробрим серцям новорічні та різдвяні вітання». Напередодні улюблених свят не тільки дітей, але й дорослих, особливої уваги та нашої підтримки потребують ті, хто захищає східні кордони нашої держави.
Вранці 25 грудня в приміщенні школи відбулася урочиста лінійка, що стала підсумком благодійної акції. Учні школи через координатора волонтерської групи «За єдину і процвітаючу Україну» Дегтяренко Ольгу Іванівну передали привітання з Новорічними святами, побажання миру та скорішого повернення додому, подарунки, листівки воїнам захисникам. Найбільш вразили слова наймолодших учнів школи:
Хай Дід мороз в торбинці Всім миру принесе, І всіх бійців хоробрих Додому поверне.
Тут шоколад і цукор, Варення всіх сортів Щоб кожен мужній воїн Ніколи не хворів
Солодощі, цукерки, Печеня та крупа. Хай буде всім вам смачно Ми зичим вам добра.
Волонтери розповіли школярам про нелегкі будні бійців, про існуючі і проведені благодійні акції, про небезпечні, але вкрай необхідні поїздки в зону АТО, з метою доставити те, що потребують наші військові, подякували усім учням за небайдужість, зазначивши що ці подарунки зігріватимуть бійців на Сході. Волонтери вражені високою активністю дітей та їх щирим бажанням долучитися до загальної справи – збереження єдності України, її незалежності. «Пам’ятайте про нас, підтримуйте нас. Знайте, поки живий наш дух, доти житиме і тіло», - такі слова передав один із ротних 23 батальйону територіальної оборони Запорізької області всім, хто підтримує солдатів, які перебувають в зоні АТО. Учнями школи спільно з батьками та вчителями зібрано найнеобхідніше: продукти харчування (крупи -10 кг, макаронні вироби - 14 кг, цукор - 8 кг, чай та кава -16 пачок, варення - 99 банок, мед 5 - банок, салати - 72 банки, часник та цибуля - 10кг, морква - 8кг, а ще картопля, яблука та горіхи, печиво та цукерки, згущене молоко, лимони, смалець, перець, вітамінну суміш із горіхів, меду, кураги, ізюму для лікування застуди, засоби особистої гігієни, шкарпетки, теплі речі, та багато інших необхідних речей. Та найціннішими подарунками для наших воїнів стали ангели-охоронці, виготовлені дитячими рученятами наших першокласників, вітальні листівки та малюнки. Працівники школи теж вирішили передати всі новорічні подарунки (цукерки), надані профспілкою, воїнам-захисникам. Такі зустрічі, акції, живе спілкування з волонтерами та героями чи в стінах школи, чи у військовому госпіталі, чи мовою листів і малюнків – це найкраща підтримка захисникам України, це ті реальні приклади патріотизму, на яких виховується наймолодше покоління. «Коли благають діти – гармати мовчать», - так хочеться, щоб це гасло стало дійсністю! Упевнені, що наша віра та підтримка допоможуть воїнам-захисникам здолати труднощі, дадуть сил, піднімуть бойовий дух, а значить завершення бойових дій – не за горами, тому що лише єдиним фронтом небайдужих українців, волонтерів, воїнів наша країна здобуде перемогу! Віримо в Україну! Молимось за Україну! Слава Україні!