Участник:G00641k

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Portret Goobchik 02032019 1.jpg

Содержание

Губчик Віталій Андрійович

Дата народження: 07.12.1991

Місце роботи:Вільнянська загальноосвітня школаІ-ІІІ ст. №2

Посада: вчитель фізичної культури, спеціаліст другої категорії

Стаж роботи:шість років

Хоббі: баскетбол

e-mail: tunyna@yandex.ru
g00641k@gmail.com

Сайт МО вчителів фізичної культури Вільнянського району

Досягнення учнів

2013-2014 рік навчання

  • І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Костиря Олексій 10 клас
  • ІІ місце в районних змаганнях "Олімпійське лелеченя"
  • ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу серед хлопців
  • І місце в районних змаганнях з баскетболу серед дівчат
  • V місце в обласних змаганнях з баскетболу серед дівчат
  • ІІІ місце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • ІІ місце в районних змаганнях з міні-футболу
  • V місце в обласних змаганнях з стрітболу серед дівчат
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики. Естафета 4х100.Дівчата
  • V місце в районних змаганнях з легкої атлетики
  • І місце в районні спартакіаді школярів

2014-2015 рік навчання

  • II місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Дмитренко Едуард 11 клас
  • ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • V місце в районних змаганнях з шахів Калантаєнко Андрій
  • VІІІ місце в районних змаганнях з шахів Євдокименко Альона
  • ХІІ місце в районних змаганнях з міні-футболу
  • ІІІ місце в районній спатракіада школярів 2014-2015
  • І місце Євдокименко Альона (волейбол) в обласній спартакіада школярів 2014-2015 рр. в складі збірної району

2015-2016 рік навчання

  • I місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 10 клас
  • III місце у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 10 клас
  • IV місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • ІV місце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • I місце в районних змаганнях з шахів Рибаченко Марія
  • І місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики. Біг 100м. Дівчата Євдокименко Альона
  • ІІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики. Біг 400м. Дівчата Євдокименко Альона
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики. Стрибок у довжину з розбігу. Дівчата Євдокименко Альона
  • І місце в районних змаганнях з легкої атлетики
  • І місце в районній спатракіада школярів 2015-2016

2016-2017 рік навчання

  • II місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 11 клас
  • II місце у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Линник Маргарита 11 клас
  • VI місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • ІІІ місце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • X місце в районних змаганнях з настільного тенісу
  • І місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • ІІ місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • ХІ місце в обласних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • VI місце в обласних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • І місце в районні спартакіаді школярів 2016-2017

2017-2018 рік навчання

  • I місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Адамовська Аліна 9Б клас
  • IІІ місце у ІIІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Адамовська Аліна 9Б клас
  • II місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Кушнір Володимир 10 клас
  • ІV місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • I місце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • II місце в обласному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • VIІ місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • І місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • XI місце в обласних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • ІI місце в районні спартакіаді школярів 2017-2018 <br

2018-2019 рік навчання

  • I місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури Адамовська Аліна 10 клас
  • І місце в районному етапі Всеукраїнського спортивного заходу для дітей "Олімпійське лелеченя"
  • I місце в районному етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • V місце в обласному (зональному) етапі фестивалю "Нащадки козацької слави"
  • X місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед юнаків
  • І місце в районних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • місце в обласних змаганнях з баскетболу зХз серед дівчат
  • місце в районні спартакіаді школярів 2017-2018

Електронне портфоліо вчителя фізичної культури Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Губчика В.А.

Шкільний Web-квест "Веселий кошик"

Участь у тренінзі "Мережеві технології Веб 2.0",Губчик Віталій Андрійович,Вільнянський район,2014