Участница:YuliaSenchenko

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Сенченко Юлія Миколаївна

Творча характеристика

YS.jpeg

За час роботи в закладі зарекомендувала себе ініціативним, енергійним працівником. Метою її роботи є створення сприятливих умов для розвитку і соціалізації дітей, забезпечення комфортного психологічного клімату в освітньому просторі центру творчості. Для реалізації поставленої мети вона використовує різні види роботи, а саме: індивідуальне консультування батьків, дітей та педагогів з питань міжособистісних стосунків, особистого зростання, розвитку та корекції певних навичок; психодіагностичну, що включає використання тестів, анкет, проективних та арт-терапевтичних методик; профілактична роботу, суть якої полягає в попередженні можливого неблагополуччя в психологічному та особистісному розвитку вихованця; розвивальна робота полягає у розробці та впровадженні авторської програми розвитку творчого мислення «Створи своє майбутнє», з цією ж програмою брала участь у VIII Міській виставці педагогічних технологій. Юлія Миколаївна знаходиться в постійному процесі творчого та професійного розвитку та самовдосконалення, працює над собою, шукає оптимальні шляхи для розв’язання проблем в закладі. Вона бере активну участь у роботі методичних об’єднань, школи педагогічної майстерності, педагогічних нарадах закладу.

Місце роботи

Заклад позашкільної освіти "Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району" Запорізької міської ради Запорізької області

Посада

Практичний психолог, керівник студії ед'ютейнмент освіти

Ед.jpeg

Освіта

YSD.jpeg

Запорізький національний університет

Кафедра соціальної педагогіки та психології

Спеціальність: Психолог

Освітньо-кваліфікаційний рівень: Магістр

Педагогічний стаж

з 6 травня 2010

Спеціалізація

YSDeti.jpeg
YSSem.jpeg

Арт-терапія в роботі з дітьми,сімейно-системна арт-терапія

Педагогічне кредо

Щоб іти до мети, треба, перш за все, іти. (Омар Хайям)

Проблемна тема

Гра як метод розвитку та корекції дитячо-батьківських стосунків для сімей з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.