Фестиваль дитячо-юнацьких дослідницьких робіт і творчих проектів "Я пізнаю Божий світ"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Заставка Проекти.jpg
Фестиваль дитячо-юнацьких дослідницьких робіт і творчих проектів


"Я пізнаю Божий світ"


Мета Фестивалю - розвиток інтелектуально-творчого потенціалу особистості школярів шляхом розвитку та вдосконалення навичок дослідницьких здібностей.

Завдання конкурсу:

 1. Формування стійкого інтересу підростаючого покоління до вивчення та дослідження актуальних проблем в різних областях знань і життєдіяльності.
 2. Підвищення престижу та популяризація наукових знань та інтелектуально-творчої діяльності серед школярів.
 3. Виявлення та підтримка творчих, талановитих учнів, надання їм можливості заявити про себе, заохочення кращих досягнень.
 4. Сприяння учням в їхній професійній орієнтації.
 5. Підтримка та заохочення педагогів, які проводять навчально-дослідну роботу з учнями, підвищення їхньої науково-методичної кваліфікації.

Учасники Фестивалю

Учасниками Фестивалю можуть стати школярі 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, недільних шкіл та інших позашкільних загальноосвітніх установ Запорізької області.

До участі у Фестивалі допускаються як індивідуальні учасники, так і творчі колективи (до 3-х учнів).

Фестиваль проводиться за чотирма віковими групами:

 • 1-4 клас;
 • 5-7 клас;
 • 8-9 клас:
 • 10-11 клас.

Вікова категорія творчого колективу визначається за віком старшого школяра.

Керівником (керівниками) роботи можуть бути педагоги загальноосвітніх та недільних шкіл, священнослужителі, бібліотекарі, психологи, батьки тощо.

Фестиваль проводиться за різними предметними напрямами (богослов'я, психологія, соціологія, природознавство (жива і нежива природа), краєзнавство, мистецтво і культура, технології, проектування і конструювання), але з обов'язковим висвітленням проблеми з точки зору православного богослов'я. Дослідницькі роботи та творчі проекти по кожному напрямку можуть бути теоретичного і експериментального плану.

Роботи на конкурс приймаються за трьома номінаціями:

 • навчально-дослідна робота (це результат самостійних досліджень, пошукової діяльності учнів під керівництвом педагога або іншого дорослого);
 • творчий проект (під проектом розуміється конкретний продукт, створений в процесі вирішення певної чітко сформульованої задачі);
 • ІКТ (робота, виконана з використанням ІКТ: програма, написана на будь-якій мові програмування; web-сайт з будь-якої теми; відеосюжет або колаж, виконані в різних комп'ютерних програмах).

Термін проведення

 • Фестиваль проводиться з вересня 2017 року по березень 2018 року. Прийом творчих робіт до 1 квітня 2018 року. Роботи (в роздрукованому та електронному вигляді) надаються на кафедру теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР (пр. Соборний, 145) або в Методичний центр Запорізької єпархії УПЦ (вул. Кияшко, 26) ortksveta@ukr.net gura9@ukr.net
 • Захист робіт відбудеться в травні 2018 року (дата і місце будуть повідомлені додатково).


Творчі роботи 2016/17 н. р.


Навигация