Блог/сайт бібліотеки/бібліотекаря.Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Версия от 16:15, 6 декабря 2014; Dominic28 (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Блог/сайт бібліотеки/бібліотекаря

Тип веб-ресурсу Адміністратор Посилання Анотація
Блог бібліотекаря Дубовик Тетяна Вікторівна http://bibl62.blogspot.com/ Блог розрахований на те, щоб зацікавити молодших (сторінки з мозаїкою веб-сайтів; з книжками, проілюстрованими саундтреками тощо) та старших школярів (нові повідомлення знайомлять з новою книгою) взяти книгу до рук. Хоча міститься й інформація і для вчителів, і для батьків, і для бібліотекарів.
Блог бібліотеки Тихоненко Зоя Миколаївна http://zoyatihonenko.blogspot.com/ В блозі "7 чудес бібліотеки ЕЗОШ №7" є можливість ознайомитися з фото та відеоматеріалами про важливі та цікаві події шкільної бібліотеки. Розрахований на учнів початкових класів, батьків, вчителів та бібліотекарів .Щастя і радість дітей в наших руках.
Блог бібліотеки Заболотна Наталія Іванівна http://znzbibl.blogspot.com/ Блог "БібліоГармонія" - це Інтернет-візитка бібліотеки гімназії. Його призначення: інформаційне забезпечення потреб користувачів; інструмент заохочення до читання, духовного збагачення, відпочинку; демонстрація досвіду роботи бібліотеки.