Всеукраїнський конкурс "Вчитель року" — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Англійська мова)
(Англійська мова)
Строка 54: Строка 54:
 
# Орєшкова Ольга Михайлівна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Орєшкова О.М.)]]
 
# Орєшкова Ольга Михайлівна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Орєшкова О.М.)]]
 
# Грицаєнко Лія Володимирівна [["Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Грицаєнко Л.В.)"]]
 
# Грицаєнко Лія Володимирівна [["Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Грицаєнко Л.В.)"]]
# Горбовська Олена Юріївна  [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю]] [[Участник:Елена Горбовская]]
+
# Горбовська Олена Юріївна  [[Участник:Елена Горбовская]]
 
# Федан Інна Василівна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Федан І.В.)]]
 
# Федан Інна Василівна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Федан І.В.)]]
 
# Діордієва Надія Миколаївна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Діордієва Н.М.]]
 
# Діордієва Надія Миколаївна [[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Діордієва Н.М.]]

Версия 23:25, 24 декабря 2015

Содержание

2015-2016 н.р.

Нормативна база
Лист МОН України "Про організацію та проведення третього (заключного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2014-2015н.р"

Інформаційний лист КЗ "ЗОІППО"ЗОР "Про запрошення членів фахових журі
Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 07.12.2015 р. № 0677 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" у 2015-2016 н.р."

Інструкція по створенню сторінки учасника конкурсу

Розгортання шаблону:

  • скопіюйте рядок

{{subst:Шаблон:Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю}}

  • зайдіть на відповідну сторінку, на якій необхідно розгорнути шаблон
  • вставте скопійований рядок
  • збережіть сторінку

Номінації

Математика

  1. Пушкаш Вікторія Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Пушкаш В.В.)
  2. Рудь Галина Ігорівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Рудь Г.І.)
  3. Жукова Оксана Борисівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Жукова О. Б.)
  4. Гаращенко Альона Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Гаращенко А.П)
  5. Фідрік Оксана Іванівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Фідрік Оксана Іванівна)
  6. Журавель Наталя Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Журавель Н.М.)
  7. Сидоренко Людмила Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Сидоренко Л.В.)
  8. Радєва Тетяна Афанасіївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Радєва Т.А.)
  9. Борисенко Наталія Анатоліївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Борисенко Н.А.)
  10. Кравець Валентина Акимівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Кравець В.А.)
  11. Федан Наталія Валеріївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Федан Н.В.)
  12. Садикіна Світлана Володимирівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Садикіна С.В.)
  13. Халанчук Лариса Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Халанчук Л.В.)
  14. Бойко Марина Володимирівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Бойко М.В.)
  15. Грабова Галина Миколаївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Грабова Г.М.)

Англійська мова

  1. Гаценко Наталія Володимирівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Гаценко Н.В.)
  2. Ужва Людмила Андріївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Ужва Л.А)
  3. Мокієнко Марина Вадимівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Мокієнко М.В.)
  4. Артюх Ірина Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Артюх І.В.)
  5. Українська Ганна В'ячеславівна Педагогічна майстерня Запорізького краю (Українська Г.В.)
  6. Ліщук Катерина Володимирівна Педагогічна майстерня Запорізького краю (Ліщук К.В.)
  7. Степанова Олена Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Степанової О.В.
  8. Колупаєва Світлана Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Колупаєва С.В.)
  9. Величко Наталя Миколаївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Величко Н.М.)
  10. Окопна Наталія Анатоліївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Окопна Н.А.)
  11. Чубенко Зарина Аббасовна "Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Чубенко З.А.)"
  12. Ляшенко Клара Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Ляшенко К.М.)
  13. Савченко Віталіна Олександрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Савченко В.О.)
  14. Хайло Ольга Анатоліївна Педагогічна майстерня
  15. Орєшкова Ольга Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Орєшкова О.М.)
  16. Грицаєнко Лія Володимирівна "Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Грицаєнко Л.В.)"
  17. Горбовська Олена Юріївна Участник:Елена Горбовская
  18. Федан Інна Василівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Федан І.В.)
  19. Діордієва Надія Миколаївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Діордієва Н.М.
  20. Мальченко Наталія Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Мальченко Н.П.)
  21. Тисленко Олена Геннадіївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Тисленко О.Г.
  22. Гутарук Наталія Володимирівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Гутарук Н.В.)

Історія

  1. Соболенко Юлія Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Соболенко Ю.П.)
  2. Діденко Руслана Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Діденко Р.М.)
  3. Саджениця Ірина Леонідівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Саджениця І.Л.)
  4. Шингур Ірина Олександрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Шингур І.О.)
  5. Георгінова Оксана Дмитрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Георгінова О.Д.)
  6. Сидоренко Ірина Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Сидоренко І.В.)
  7. Ястребова Наталія Олександрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Ястребова Н.О.)
  8. Грицун Валентина Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Грицун В.П.)
  9. Бондажевська Оксана Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Бондажевська О.П.)
  10. Прохорова Екатерина Владимировна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Прохорова Е. В.)
  11. Ігоніна Надія Геннадіївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Ігоніна Н.Г.)
  12. Назаренко Алевтина Андріївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Назаренко А.А.)
  13. Шама Світлана Федорівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Шама С.Ф.)

Захист Вітчизни

  1. Бєліх Ігор Володимирович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Бєліх І.В.)
  2. Кеда Сергій Іванович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Кеда С.І.)
  3. Сорокін Володимир ВолодимировичПедагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Сорокін В.В.)
  4. Сухов Олександр Олександрович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Сухов О. О.)
  5. Константинов Костянтин Володимирович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Константинов К.В.)