Всеукраїнський конкурс "Вчитель року"

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

2015-2016 н.р.

Нормативна база
Лист МОН України "Про організацію та проведення третього (заключного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2015"

Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у 2014-2015н.р"

Інформаційний лист КЗ "ЗОІППО"ЗОР "Про запрошення членів фахових журі
Наказ Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 07.12.2015 р. № 0677 "Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" у 2015-2016 н.р."

Інструкція по створенню сторінки учасника конкурсу

Розгортання шаблону:

  • скопіюйте рядок

{{subst:Шаблон:Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю}}

  • зайдіть на відповідну сторінку, на якій необхідно розгорнути шаблон
  • вставте скопійований рядок
  • збережіть сторінку

Номінації

Математика

  1. Пушкаш Вікторія Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Пушкаш В.В.)
  2. Рудь Галина Ігорівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Рудь Г.І.)
  3. Жукова Оксана Борисівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Жукова О. Б.)
  4. Гаращенко Альона Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Гаращенко А.П)
  5. Фідрік Оксана Іванівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Фідрік Оксана Іванівна)
  6. Журавель Наталя Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Журавель Н.М.)
  7. Сидоренко Людмила Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Сидоренко Л.В.)
  8. Радєва Тетяна Афанасіївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Радєва Т.А.)
  9. Борисенко Наталія Анатоліївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Борисенко Н.А.)
  10. Кравець Валентина Акимівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Кравець В.А.)

Англійська мова

  1. Гаценко Наталія Володимирівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Гаценко Н.В.)
  2. Ужва Людмила Андріївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Ужва Л.А)
  3. Мокієнко Марина Вадимівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Мокієнко М.В.)
  4. Артюх Ірина Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Артюх І.В.)
  5. Українська Ганна В'ячеславівна Педагогічна майстерня Запорізького краю (Українська Г.В.)
  6. Ліщук Катерина Володимирівна Педагогічна майстерня Запорізького краю (Ліщук К.В.)
  7. Степанова Олена Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю Степанової О.В.
  8. Колупаєва Світлана Вікторівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Колупаєва С.В.)
  9. Величко Наталя Миколаївна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Величко Н.М.)

Історія

  1. Соболенко Юлія Петрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Соболенко Ю.П.)
  2. Діденко Руслана Михайлівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Діденко Р.М.)
  3. Саджениця Ірина Леонідівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Саджениця І.Л.)
  4. Шингур Ірина Олександрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Шингур І.О.)
  5. Георгінова Оксана Дмитрівна Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Георгінова О.Д.)

Захист Вітчизни

  1. Бєліх Ігор Володимирович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Бєліх І.В.)
  2. Кеда Сергій Іванович Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Кеда С.І.)