Відкритий урок читання — различия между версиями
(→Хід уроку) |
|||
Строка 26: | Строка 26: | ||
|-- | |-- | ||
|||1.Організаційна підготовка учнів до роботи на уроці. | |||1.Організаційна підготовка учнів до роботи на уроці. | ||
− | - Доброго дня, діти! Зараз у нас з вами урок читання, на якому ми дізнаємося багато нового та цікавого. | + | - Доброго дня, діти! Зараз у нас з вами урок читання, на якому ми дізнаємося багато нового та цікавого.<br> |
2.Психологічна підготовка учнів до уроку. | 2.Психологічна підготовка учнів до уроку. | ||
- Сьогодні на уроці ми вирушимо у казкову подорож нашою країною. Нагадайте мені, як вона називається? Правильно, наша країна називається Україна. Подивіться на карту України. А вирушимо ми у подорож на казковому поїзді у чудові гори Карпати. Знайдіть їх на карті. Погляньте, який наш поїзд гарний! На ньому ми проїдемо по Карпатах.<br> ''Обладнання:'' Карта України, зображення казкового поїзда на дошці (див. додатки) | - Сьогодні на уроці ми вирушимо у казкову подорож нашою країною. Нагадайте мені, як вона називається? Правильно, наша країна називається Україна. Подивіться на карту України. А вирушимо ми у подорож на казковому поїзді у чудові гори Карпати. Знайдіть їх на карті. Погляньте, який наш поїзд гарний! На ньому ми проїдемо по Карпатах.<br> ''Обладнання:'' Карта України, зображення казкового поїзда на дошці (див. додатки) | ||
Строка 32: | Строка 32: | ||
|2.||Основний етап|| | |2.||Основний етап|| | ||
|-- | |-- | ||
− | |||1.Повідомлення теми, мети і завдань уроку. | + | |||1.Повідомлення теми, мети і завдань уроку.<br> |
- Погляньте на піктограми. Вони розкажуть нам, що ми будемо робити на уроці. | - Погляньте на піктограми. Вони розкажуть нам, що ми будемо робити на уроці. | ||
(На дошці розташовані піктограми, які ілюструють хід уроку: робота за малюнками, кубики Зайцева, слова, робота з книгою, фізхвилинка, текст, вірш, комп’ютер). | (На дошці розташовані піктограми, які ілюструють хід уроку: робота за малюнками, кубики Зайцева, слова, робота з книгою, фізхвилинка, текст, вірш, комп’ютер). | ||
− | Діти разом з вчителем проговорюють піктограми. | + | Діти разом з вчителем проговорюють піктограми.<br> |
− | 2.Підготовча (пропедевтична) частина. | + | 2.Підготовча (пропедевтична) частина.<br> |
- Але перед тим, як вирушати в дорогу давайте пригадаємо, що таке гори. Ваше завдання знайти ті малюнки, на яких ви бачите гори. | - Але перед тим, як вирушати в дорогу давайте пригадаємо, що таке гори. Ваше завдання знайти ті малюнки, на яких ви бачите гори. | ||
(Діти розглядають картки з малюнками, читають пояснюючи слова та співвідносять зображення зі словами.) | (Діти розглядають картки з малюнками, читають пояснюючи слова та співвідносять зображення зі словами.) |
Версия 14:43, 16 января 2017
Содержание |
Навчальний заклад
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Джерело" Запорізької обласної ради
2016-2017 навчальний рік
'План-конспект уроку читання у 4 класі за програмою навчання учнів з помірною розумовою відсталістю.
Автор:
Тема:
Читання тексту «Карпатські гори».
Мета:
1.Закріплювати вміння читати слова та речення з вивченими буквами;
2.Вдосконалювати навички свідомого читання.
3.Коригувати вади мовлення.
4.Розвивати мовлення, мислення.
5.Виховувати у дітей любов до України.
Хід уроку
№ п/п | Зміст уроку | |
---|---|---|
1. | Загальнокорекційний етап | |
1.Організаційна підготовка учнів до роботи на уроці.
- Доброго дня, діти! Зараз у нас з вами урок читання, на якому ми дізнаємося багато нового та цікавого. | ||
2. | Основний етап | |
1.Повідомлення теми, мети і завдань уроку. - Погляньте на піктограми. Вони розкажуть нам, що ми будемо робити на уроці.
(На дошці розташовані піктограми, які ілюструють хід уроку: робота за малюнками, кубики Зайцева, слова, робота з книгою, фізхвилинка, текст, вірш, комп’ютер).
Діти разом з вчителем проговорюють піктограми. | ||
Формуюча частина | ||
1) Словникова робота.
- Наш казковий поїзд вже їде до Карпат. І зараз саме час підготуватися до зустрічі з ними. Що нас чекає? Дізнатися про це нам допоможуть словникові слова. Прочитаймо їх!
(Діти читають слова, запропоновані вчителем. Незрозумілі слова пояснюються.) | ||
3. | Заключний етап | |
1.Підбиття підсумків і оцінювання.
- Ось і закінчується наша сьогоднішня мандрівка. Давайте пригадаємо, що ми робили на уроці.
(Діти розповідають, спираючись на піктограми.)
2.Пояснення домашнього завдання. |