Відкритий урок читання — различия между версиями
(→Хід уроку) |
(→Хід уроку) |
||
Строка 65: | Строка 65: | ||
Сім, вісім — це смерічки похилилися до річки,<br> | Сім, вісім — це смерічки похилилися до річки,<br> | ||
Дев'ять, десять — це вода з водоспаду витіка.<br> | Дев'ять, десять — це вода з водоспаду витіка.<br> | ||
− | 4) Читання тексту учнями. | + | 4) Читання тексту учнями.<br> |
− | - читання хором; | + | - читання хором;<br> |
− | - вибіркове читання із розгляданням та коментуванням ілюстрацій; | + | - вибіркове читання із розгляданням та коментуванням ілюстрацій;<br> |
− | - гра «Знайди слово» | + | - гра «Знайди слово»<br> |
Вчитель пропонує знайти у тексті словникові слова, які діти вже читали раніше; | Вчитель пропонує знайти у тексті словникові слова, які діти вже читали раніше; | ||
-читання по одному реченню.<br> | -читання по одному реченню.<br> | ||
− | 5) Бесіда за прочитаним текстом. | + | 5) Бесіда за прочитаним текстом.<br> |
− | - Про що ми читали в тексті? | + | - Про що ми читали в тексті?<br> |
- Що нового дізнались?<br> | - Що нового дізнались?<br> | ||
− | 6) Робота з вивчення напам’ять вірша А. Камінчука «Це моя Україна». | + | 6) Робота з вивчення напам’ять вірша А. Камінчука «Це моя Україна».<br> |
- А зараз ми пригадаємо вірш, який вчимо напам’ять. Знайдіть його у книжці. Як називається цей вірш? Хто його написав? <br> | - А зараз ми пригадаємо вірш, який вчимо напам’ять. Знайдіть його у книжці. Як називається цей вірш? Хто його написав? <br> | ||
- Давайте пригадаємо вірш. (Діти читають вірш хором).<br> | - Давайте пригадаємо вірш. (Діти читають вірш хором).<br> | ||
Строка 82: | Строка 82: | ||
|3.||Заключний етап|| | |3.||Заключний етап|| | ||
|-- | |-- | ||
− | |||1.Підбиття підсумків і оцінювання. | + | |||1.Підбиття підсумків і оцінювання.<br> |
- Ось і закінчується наша сьогоднішня мандрівка. Давайте пригадаємо, що ми робили на уроці. | - Ось і закінчується наша сьогоднішня мандрівка. Давайте пригадаємо, що ми робили на уроці. | ||
(Діти розповідають, спираючись на піктограми.) | (Діти розповідають, спираючись на піктограми.) |
Версия 13:46, 16 января 2017
Содержание |
Навчальний заклад
Комунальний заклад "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Джерело" Запорізької обласної ради
2016-2017 навчальний рік
'План-конспект уроку читання у 4 класі за програмою навчання учнів з помірною розумовою відсталістю.
Автор:
Тема:
Читання тексту «Карпатські гори».
Мета:
1.Закріплювати вміння читати слова та речення з вивченими буквами;
2.Вдосконалювати навички свідомого читання.
3.Коригувати вади мовлення.
4.Розвивати мовлення, мислення.
5.Виховувати у дітей любов до України.
Хід уроку
№ п/п | Зміст уроку | |
---|---|---|
1. | Загальнокорекційний етап | |
1.Організаційна підготовка учнів до роботи на уроці.
- Доброго дня, діти! Зараз у нас з вами урок читання, на якому ми дізнаємося багато нового та цікавого. | ||
2. | Основний етап | |
1.Повідомлення теми, мети і завдань уроку. - Погляньте на піктограми. Вони розкажуть нам, що ми будемо робити на уроці.
(На дошці розташовані піктограми, які ілюструють хід уроку: робота за малюнками, кубики Зайцева, слова, робота з книгою, фізхвилинка, текст, вірш, комп’ютер).
Діти разом з вчителем проговорюють піктограми. | ||
Формуюча частина | ||
1) Словникова робота.
- Наш казковий поїзд вже їде до Карпат. І зараз саме час підготуватися до зустрічі з ними. Що нас чекає? Дізнатися про це нам допоможуть словникові слова. Прочитаймо їх!
(Діти читають слова, запропоновані вчителем. Незрозумілі слова пояснюються.) | ||
3. | Заключний етап | |
1.Підбиття підсумків і оцінювання. - Ось і закінчується наша сьогоднішня мандрівка. Давайте пригадаємо, що ми робили на уроці.
(Діти розповідають, спираючись на піктограми.)
2.Пояснення домашнього завдання. |