Віртуальне методичне об'єднання шкільних бібліотекарів Мелітопольського району — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Склад МО)
(Склад МО)
Строка 10: Строка 10:
  
 
==Склад МО==
 
==Склад МО==
#[[Участник:Слушникова Светлана]] (Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів)
+
#[[Участник:Слушникова Светлана|Слушнікова Світлана Анатоліївна]] (Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів)
 
#[[Участник:Дудонец Тетяна Валентинівна|Дудонец Тетяна Валентинівна]] (Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
 
#[[Участник:Дудонец Тетяна Валентинівна|Дудонец Тетяна Валентинівна]] (Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
 
#Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
 
#Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ступенів)

Версия 09:25, 26 ноября 2014

Методист відділу освіти Мелітопольського району
Баша Олена Миколаївна


Содержание

Проблема тема МО

Керівник МО

шкільних бібліотекарів Мелітопольського району
Гунчак Ірина Володимирівна

Модератор віртуального МО

Склад МО

  1. Слушнікова Світлана Анатоліївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  2. Дудонец Тетяна Валентинівна (Полянівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  3. Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  4. Озерова Любов Олександрівна Відродженська ЗШ І-ІІІ ступенів
  5. Овечко Лариса Анатоліївна (Вознесенська гімназія "Орієнтир")
  6. Сидоренко Ірина Вікторівна(Вознесенська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  7. Росла Людмила Олександрівна (Долинська ЗШ І-ІІ ступенів)
  8. Мещерякова Лариса Михайлівна (Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  9. Шевченко Анна Володимирівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит")
  10. Чихлатих Наталія Миколаївна (Костянтинівська СРШ І-ІІІ ступенів "Прометей" з пвп)
  11. Касьяненко Олена Анатолівна (Костянтинівське районне НВО №1 "Таврія")
  12. Ганна Миколаївна Бондаренко (Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  13. Сорокова Людмила Василівна (Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  14. Сершень Тетяна Леонідівна (Ново-Городківська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  15. Новосад Ірина Вікторівна (Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  16. Кутафіна Наталя Миколаївна (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  17. Буренко Любов Миколаївна (Орлівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  18. Курених Ольга Ігорівна (Променівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  19. Мастерова Оксана Миколаївна (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  20. Шушляпіна Оксана Вікторівна (Спаська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  21. Ничипорук Інна Олександрівна (Терпіннівський колегіум "Джерело")
  22. Зайцев Олександр Вікторович (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  23. Дашковська Наталія Юріївна (Трудівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  24. Жибак Богдана Борисівна (Травнева ЗШ І-ІІ ступенів)
  25. Селезньова Людмила Валентинівна (Тихонівська ЗШ І-ІІ ступенів)
  26. Осипенко Наталія Вадимівна (Фруктовська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
  27. Терно Юлія Миколаївна(Яснівська ЗШ І-ІІІ ступенів)
  28. Білоножко Ганна Леонідівна (Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ступенів)

Посилання на основний блог/сайт МО

Наш сайт РМО бібліотекарів Мелітопольського району

План роботи МО

Аналіз роботи МО

Матеріали засідань

Тематика засідань

План роботи творчої групи

Методичні рекомендації

Модель сформованості бібліотечно - бібліографічних умінь та навичок школярів

Методичні рекомендації щодо підготовки та складання плану роботи з ББЗ

Посібники

Школа молодого вчителя

План роботи школи молодого бібліотекаря

На допомогу молодому бібліотекарю. Рекомендаційний список

Позакласна діяльність

Конкурси, свята, тижні, Міжнародний місячник шкільних бібліотек, віртуальні (виставки, конференції), тощо

Тренінги

Семінари

Фото/відео альбоми

(фотографії, фоторепортажі із життя МО)

Нормативна база МО

Інше