Віртуальне методичне об'єднання шкільних бібліотекарів Мелітопольського району — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Склад МО)
Строка 29: Строка 29:
 
#Курених Ольга Ігорівна (Променівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#Курених Ольга Ігорівна (Променівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:Oksana Masterova|Мастерова Оксана Миколаївна]] (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:Oksana Masterova|Мастерова Оксана Миколаївна]] (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
#[[Участник:Шушляпіна|Шушляпіна Оксана Вікторівна]] (Спаська ЗШ І-ІІІ ст.)
+
#[[Участник: Шушляпіна Оксана Вікторівна|Шушляпіна Оксана Вікторівна]] (Спаська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:Инна Ничипорук|Ничипорук Інна Олександрівна]] (Терпіннівський колегіум "Джерело")
 
#[[Участник:Инна Ничипорук|Ничипорук Інна Олександрівна]] (Терпіннівський колегіум "Джерело")
 
#[[Участник:Александр88|Зайцев Олександр Вікторович]] (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:Александр88|Зайцев Олександр Вікторович]] (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст.)

Версия 16:36, 12 ноября 2015

Методист відділу освіти Мелітопольського району
Баша Олена Миколаївна


Содержание

Проблема тема МО

Керівник МО

шкільних бібліотекарів Мелітопольського району
Гунчак Ірина Володимирівна

Модератор віртуального МО

Склад МО

  1. Слушнікова Світлана Анатоліївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.)
  2. Дудонец Тетяна Валентинівна (Полянівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  3. Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  4. Озерова Любов Олександрівна Відродженська ЗШ І-ІІІ ст.
  5. Овечко Лариса Анатоліївна (Вознесенська гімназія "Орієнтир")
  6. Сидоренко Ірина Вікторівна(Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст.)
  7. Росла Людмила Олександрівна (Долинська ЗШ І-ІІ ст.)
  8. Мещерякова Лариса Михайлівна (Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  9. Шевченко Анна Володимирівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит")
  10. Чихлатих Наталія Миколаївна (Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. "Прометей" з пвп)
  11. Касьяненко Олена Анатолівна (Костянтинівське районне НВО №1 "Таврія")
  12. Ганна Миколаївна Бондаренко (Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  13. Сорокова Людмила Василівна (Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  14. Сершень Тетяна Леонідівна (Ново-Городківська ЗШ І-ІІІ ст.)
  15. Колесніков Артем Володимирович (Новомиколаївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  16. Кутафіна Наталя Миколаївна (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  17. Буренко Любов Миколаївна (Орлівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  18. Курених Ольга Ігорівна (Променівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  19. Мастерова Оксана Миколаївна (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  20. Шушляпіна Оксана Вікторівна (Спаська ЗШ І-ІІІ ст.)
  21. Ничипорук Інна Олександрівна (Терпіннівський колегіум "Джерело")
  22. Зайцев Олександр Вікторович (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  23. Дашковська Наталія Юріївна (Трудівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  24. Жибак Богдана Борисівна (Травнева ЗШ І-ІІ ст.)
  25. Селезньова Людмила Валентинівна (Тихонівська ЗШ І-ІІ ст.)
  26. Осипенко Наталія Вадимівна (Фруктовська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  27. Терно Юлія Миколаївна(Яснівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  28. Білоножко Ганна Леонідівна (Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ст.)

Посилання на основний блог/сайт МО

Наш сайт РМО бібліотекарів Мелітопольського району

План роботи МО

Аналіз роботи МО

Матеріали засідань

Тематика засідань

План роботи творчої групи

Методичні рекомендації

Модель сформованості бібліотечно - бібліографічних умінь та навичок школярів

Методичні рекомендації щодо підготовки та складання плану роботи з ББЗ

Посібники

Школа молодого вчителя

План роботи школи молодого бібліотекаря

На допомогу молодому бібліотекарю. Рекомендаційний список

Позакласна діяльність

Конкурси, свята, тижні, Міжнародний місячник шкільних бібліотек, віртуальні (виставки, конференції), тощо

Тренінги

Семінари

Фото/відео альбоми

(фотографії, фоторепортажі із життя МО)

Нормативна база МО

Інше