Віртуальне методичне об'єднання шкільних бібліотекарів Мелітопольського району — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Члени методичного об`єднання)
(Члени методичного об`єднання)
Строка 21: Строка 21:
 
#[[Участник:Сороковая Людмила|Сорокова Людмила Василівна ]](Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:Сороковая Людмила|Сорокова Людмила Василівна ]](Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник: Tatyana.sershen|Сершень Тетяна Леонидівна ]](Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник: Tatyana.sershen|Сершень Тетяна Леонидівна ]](Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.)
#[[Участник:Колесніков Артем|Колесніков Артем Володимирович]] (Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ст.)
+
#[[Участник:Deputat19032009|Євтушенко Ірина Вікторівна]] (Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник: Іващенко Олена]] (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник: Іващенко Олена]] (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:ЛюУчастник:Сороковая Людмилабовь Буренко|Буренко Любов Миколаївна]] (Орлівська ЗШ І-ІІІ ст.)
 
#[[Участник:ЛюУчастник:Сороковая Людмилабовь Буренко|Буренко Любов Миколаївна]] (Орлівська ЗШ І-ІІІ ст.)

Версия 09:58, 23 мая 2018


Содержание

Склад методичного об`єднання

Методист відділу освіти Мелітопольської РДА ЗО:
Баша Олена Миколаївна

Керівник методичного об`єднання:
Гунчак Ірина Володимирівна Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.

Члени методичного об`єднання

  1. Слушнікова Світлана Анатоліївна (Астраханська ЗШ І-ІІІ ст.)
  2. Дудонец Тетяна Валентинівна (Полянівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  3. Петрик Юлія Сергіївна ( Високівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  4. Озерова Любов Олександрівна Відродженська ЗШ І-ІІ ст.
  5. Овечко Лариса Анатоліївна (Вознесенська гімназія "Орієнтир")
  6. Сидоренко Ірина Вікторівна(Вознесенська ЗШ І-ІІІ ст.)
  7. Росла Людмила Олександрівна (Долинська ЗШ І-ІІ ст.)
  8. Мещерякова Лариса Михайлівна (Данило-Іванівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  9. Шевченко Анна Володимирівна (Костянтинівський ліцей "Ерудит")
  10. Чихлатих Наталія Миколаївна (Костянтинівська СРШ І-ІІІ ст. "Прометей" з пвп)
  11. Касьяненко Олена Анатолівна (Костянтинівське районне НВО №1 "Таврія")
  12. Сорокова Людмила Василівна (Ново-Богданівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  13. Сершень Тетяна Леонидівна (Новгородківська ЗШ І-ІІІ ст.)
  14. Євтушенко Ірина Вікторівна (Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ст.)
  15. Участник: Іващенко Олена (Новопилипівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  16. Буренко Любов Миколаївна (Орлівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  17. Мастерова Оксана Миколаївна (Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  18. Шушляпіна Оксана Вікторівна (Спаська ЗШ І-ІІІ ст.)
  19. Ничипорук Інна Олександрівна (Терпіннівський колегіум "Джерело")
  20. Косарєва Ілона Ігорівна (Терпіннівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  21. Жибак Богдана Борисівна (Травнева ЗШ І-ІІ ст.)
  22. Осипенко Наталія Вадимівна (Фруктовська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  23. Білоножко Ганна Леонідівна (Світлодолинська ЗШ І-ІІІ ст.)
  24. Остання Галина Сергіївна (Яснівська ЗШ І-ІІІ ст.)
  25. Говоренко Катерина Юріївна (Мордвинівська ЗШ І-ІІІ ст.)

Посилання на сайт методичного об`єднання

Усі матеріали знаходяться на сайті РМО бібліотекарів Мелітопольського району

Робота творчої групи

План роботи творчої групи

Методичні рекомендації щодо підготовки та складання плану роботи з ББЗ

Модель сформованості бібліотечно - бібліографічних умінь та навичок школярів

На допомогу молодому бібліотекарю. Рекомендаційний список