Головна сторінка

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Тренінги, семінари
Проекти, конкурси


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2017-2018 навчального року!
2017 рік оголошено Роком Української революції 1917 – 1921 років
2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Запрошуємо до участі!!!
Грудень:

Січень:

Лютий:

 • 06.02 - Міжнародний День безпечного Інтернету

Новини на порталі ЗапоВікі

Вікторина до Міжнародного дня людей з інвалідністю
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Щиро запрошуємо усіх, хто прагне бачити перш за все людину, а не інвалідний візок, темні окуляри чи протез, усіх хто усвідомлює, що інклюзивний простір – це інтерес кожного, незалежно від стану здоров’я та способу життя взяти участь у серії вікторин до Міжнародного Дня людей з інвалідністю.

 • Мета - привернення уваги до прав людей з інвалідністю, усвідомлення широким загалом актуальності цього питання та змін які вже відбуваються в українському суспільстві.
 • Термін проведення: 01-17 грудня 2017 року.
 • Вікова категорія: від 13 років.
 • Умови участі: кожен учасник обирає власну траєкторію виконання завдань серії вікторин, серед 100 найкращих за абсолютним результатом, тобто по всіх вправах, буде розіграно 5 пам’ятних подарунків. Найкращі учасники отримають е-дипломи.
 • Для виконання завдання необхідно: авторизуватись на сайті (щоб результат зарахувався в таблиці); виконати дані вправи, натиснувши на посилання:

Детальніше - Міксіке в Україні

Google Де Дід Мороз
ДедМороз проектГугл.png

Розпочав свою роботу цікавий новорічний проект від компанії Google - Google Де Дід Мороз. Запрошуємо вчителів, учнів та батьків.

Кожен день будуть відкриватись нові святкові локації. Вже відкриті - Створи сніжинку, Пакування подарунків, Різдвяні традиції, Пазли.

Про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018»
483626bf9b173fda9016bf6acae67bd1 XL.jpg

На виконання наказу ІМЗО від 23.11.2017 No 58 відділ STEM-освіти ДНУ «ІМЗО» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта», 22-28 січня 2018 року проводять зимову сесію «Web-STEM-школа – 2018».

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму - Реєстрація

Лист ІМЗО № 21.1/10-2652 від 27.11.2017 Про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018»

Тренінг «Цифрове середовище закладу освіти»

На базі КЗ «ЗОІППО» ЗОР у термін з 19 по 21 грудня буде проведено тренінг «Цифрове середовище закладу освіти». Захід організовується і проводиться спільно з Всеукраїнською освітянською спільнотою «Навчаємось з Google» і кафедрою інформатики та інформаційних технологій в освіті.

Навчання проводиться для керівників закладів освіти, методистів методичних служб, державних службовців департаментів та управлінь освіти, які мають розвинуті навички роботи з ІКТ та розпочинають роботу над створенням хмарного освітнього простору.

Реєстрація відкрита до 08.12.17 - Реєстрація

Кількість учасників обмежена - 30 осіб. Якщо група буде укомплектована раніше вказаної дати, реєстрація буде закрита.

Лист ЗОІППО № 643 від 28.11.2017 Про проведення тренінгу «Цифрове середовище закладу освіти»

Конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі
2017-11-25-20-59-53-Skrinshot-e`krana-200x150.png

З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, Академія інноваційного розвитку освіти спільно з компанією INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (лист від 23.11.17р. №) оголошують конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Мета конкурсу: Пошук талановитих учителів, відстеження передового педагогічного досвіду для подальшої його популяризації серед освітян з метою підвищення їх предметної компетентності.

Нагородження учасників конкурсу: переможець отримає сертифікат на 3000 грн. Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи.

Час проведення конкурсу: з 01 грудня по 31 січня 2018р.

Детальніше - конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі

Готуємось до Дня безпечного Інтернету 2018
1398102422 1392227912 -bezopasnost-detey-v-internete.gif

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі:

 • Завантажуйте логотип «День безпечного Інтернету 2018»;
 • Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
 • Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештег #SID2018 або #SaferInternetDay;
 • Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2018 року та беріть участь у #saferinternetchallenge.

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету

Детальніше - День безпечного Інтернету 2018

Конкурс "Віртуальний урок" від GEG Ukraine
GEGUlraine конкурсуроку.png

Запрошуємо педагогів спільноти "Навчаємося з Google" взяти участь у IX конкурсі GEG Ukraine "Віртуальний урок".

Конкурсна робота - це опис ситуації використання віртуальної реальності на уроці, у навчальному проекті чи в позакласній/гуртковій діяльності.

Нагородження переможця: сертифікат GEG Ukraine за найкращу розробку уроку з використанням віртуальної чи доповненої реальності, сувенір від GEG Ukraine.

Детальніше - Конкурс "Віртуальний урок" від GEG Ukraine

Підсумки VI Медіафестивалю для учнів
Mediafest.jpg

Відповідно до наказу ДОН ЗОДА № 0348 від 27.04.2016 "Про проведення Медіафестивалю для школярів у 2017 році" у Запорізькій області відбувся VІ Медіафестиваль для школярів з науково-популярної тематики під гаслом «ЗНАННЯ – ДОРОГОВКАЗИ У МАЙБУТНЄ».

Участь взяли 38 загальноосвітніх, позашкільних, професійних закладів та інтернатів, представивши 96 робіт у чотирьох номінаціях.

Вітаємо лауреатів VІ Медіафестивалю!!!

Детальніше - Наказ ДОН ЗОДА № 0704 від 08.11.2017 "Про підсумки VI Медіафестивалю для школярів - 2017"

Переглянути роботи - Медіафестиваль для учнів «Знання - дороговкази у майбутнє», 2017

Безпечний та відповідальний Інтернет
20900652 1867308106854368 8864786793577262039 o.png

Millennials - також відомі як цифрові користувачі - ніколи не пізнають світ без зв'язку та мобільних пристроїв. Так, є ще невеликі ділянки нашої планети, де не має ні дротів ні кабелів, але - принаймні для нас, що живуть у розвинених країнах - важко уявити собі життя без Google, Apple, Instagram або Facebook.

U-Report Ukraine та UNICEF Ukraine представили результати опитування щодо Інтернету понад 6000 молодих людей у віці 14-34 років.

Детальніше - Всесвітня залежність, яка називається “Інтернет”

Учасникам освітньої платформи Міксіке
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Підготовлено комплект Інтерактивних вправ для вивчення англійської мови. Автор: Кярт Пільв. Вправи можна використовувати в якості домашнього завдання. Вправи знаходяться в розділі "Мови / Англійська мова" та відкриті для всіх. Вправи діляться на три рівні складності:

Дотримання авторського права

Шановні колеги! В останній час активно піднімається питання авторського права в освіті. З'явилось багато сайтів, які надають сертифікати за розміщені матеріали, це призвело до копіювання та використання чужих праць. Тому нагадуємо:

 • У разі використання / цитування матеріалів інших авторів обов'язковим є посилання на першоджерело.
 • На всі завантажені та використані ресурси Інтернету (презентації, відеоролики, реферати та ін.) повинні бути посилання.
 • Увага!!! В самому тексті повинні бути посилання на джерело, яке було використано / процитовано - наприклад: [1, c.140]
 • Заміна деяких слів на інші не вважається авторським стилем, це називається запозиченням та є порушенням авторського права.
 • Переклад статті на інші мови та розміщення її під своїм прізвищем є порушенням авторського права.
 • У списку використаних джерел заборонено вказувати: Підручник 9 клас, Вікіпедія, https://www.youtube.com/ та ін. Є певні правила оформлення друкованих та Інтернет джерел. Детальніше - Правила оформлення Інтернет-посилань

Нагадуємо правила роботи на порталі ЗапоВікі:

 • Учасники ЗапоВікі несуть повну відповідальність за інформацію на своїх візитках, а також на сторінках авторами (або співавторами) яких вони є.
 • Адміністратори ЗапоВікі мають право видаляти зображення, статті та інші матеріали (без попередження) в разі порушення авторського права.
 • Заборонено завантажувати зображення з природою, квітами, машинами тощо лише для "прикрас" своїх сторінок.
 • Детальніше: Авторське право на ЗапоВікі

Додаткові матеріали:

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Головна_сторінка&oldid=435200»