Головна сторінка

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Вітаємо на Запорізькому порталі ЗапоВікі!

Адміністратор ЗапоВікі: Сокол Ірина

Стара платформа: http://wiki.ciit.zp.ua

Віртуальні освітні спільноти
Тренінги, семінари
Проекти, конкурси


Допомога в роботі з порталом
Для вчителів та учнів
Вікі-проекти України


Події 2017-2018 навчального року!
2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Запрошуємо до участі!!!
Січень:

Лютий:

Новини на порталі ЗапоВікі

Сервіси для проведення вікторин
Обласні фінальні змагання з усного рахунку Прангліміне
ПроектМиксикевУкраине.jpg

20.01.2018 відбудуться обласні фінальні змагання з усного рахунку Прангліміне в очному форматі на базі комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради, Астраханська ЗОШ Мелітопольського району та багатопрофільного ліцею м. Енергодар Запорізької області.

 • Реєстрація учасників 9:30-9:45
 • Початок змагань 10:00
 • ​Список учасників додаєтся​.

Лист ЗОІППО № 014 від 09.01.2018 "Про проведення обласного етапу змагань з усного рахунку в межах реалізації міжнародного освітнього проекту «Міксіке в Україні»"

У разі неможливості участі зазначених учнів в очних змаганнях необхідно до 17.01.2017 повідомити про це організаторів на електронну адресу tchernikova.la@gmail.com

День безпечного Інтернету 2018
Ukraine SID2018 EC Insafe INHOPE-01.jpg

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

Для того, щоб поширювати інформацію про ваші заходи та бути в курсі того, як цей день відзначається в світі слідкуйте за хештегами #SID2018, #ДеньБезпечногоІнтернету, #SaferInternetDay у соціальних мережах.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі:

 • Завантажуйте логотип «День безпечного Інтернету 2018»;
 • Завантажуйте Ключові повідомлення Дня безпечного Інтернету 2018;
 • Можна проводити зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
 • Повідомляйте про свої заходи та запрошуйте колег та партнерів (на 10.01 вже зареєструвались 54 організації з України);
 • Можна переглянути свої онлайнові ресурси на дотримання та повагу прав людини (будь ласка, не зобов'язуйте ваших партнерів\колег розміщувати у соцмережах/на сайтах фотографії дітей під час заходів; у разі розміщення фотографій мають бути письмові згоди батьків);
 • Створюйте свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2018 року та беріть участь у #saferinternetchallenge.

Заплановані обласні заходи:

Проект "Безпека в мережі Інтернет"

З Новим Роком!!!
Вітання.jpg


VIІI Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Розпочато реєстрацію на VIІI Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти. Номінації:

 • Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (сільські школи та школи селищ міського типу);
 • Веб-сайти закладів загальної середньої освіти (міські школи);
 • Веб-сайти закладів дошкільної освіти;
 • Веб-сайти закладів позашкільної освіти;
 • Веб-сайти закладів професійної (професійно-технічниої) освіти.
 • Вебометричний рейтинг

Для участі в конкурсі необхідно до 09.02.2018 р. надіслати скан-копію заявки на електронну адресу Оргкомітету contest@inau.ua та заповнити анкету учасника.

Детальніше - VIІI Всеукраїнський конкурс на кращий веб-сайт закладу освіти

Лист МОН України від 22.12.2017 № 1/9‑708 "Щодо участі у VIII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти"

Про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018»
483626bf9b173fda9016bf6acae67bd1 XL.jpg

На виконання наказу ІМЗО від 23.11.2017 No 58 відділ STEM-освіти ДНУ «ІМЗО» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта», 22-28 січня 2018 року проводять зимову сесію «Web-STEM-школа – 2018».

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму - Реєстрація

Лист ІМЗО № 21.1/10-2652 від 27.11.2017 Про проведення зимової сесії «Web-STEM-школа – 2018»

Конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі
2017-11-25-20-59-53-Skrinshot-e`krana-200x150.png

З метою впровадження інтерактивної подачі інформації та задля підтримки педагогів, що використовують інноваційну методику, Академія інноваційного розвитку освіти спільно з компанією INTBOARD та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» (лист від 23.11.17р. №) оголошують конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України. Взяти участь у конкурсі може кожен педагог будь-якого освітнього закладу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Мета конкурсу: Пошук талановитих учителів, відстеження передового педагогічного досвіду для подальшої його популяризації серед освітян з метою підвищення їх предметної компетентності.

Нагородження учасників конкурсу: переможець отримає сертифікат на 3000 грн. Учасники, які посіли друге та третє місця – цінні призи.

Час проведення конкурсу: з 01 грудня по 31 січня 2018р.

Детальніше - конкурс на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі

Готуємось до Дня безпечного Інтернету 2018
1398102422 1392227912 -bezopasnost-detey-v-internete.gif

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай:кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в Інтернеті разом зі всім світом: як у навчальному закладі, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі:

 • Завантажуйте логотип «День безпечного Інтернету 2018»;
 • Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;
 • Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештег #SID2018 або #SaferInternetDay;
 • Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2018 року та беріть участь у #saferinternetchallenge.

Дізнайтеся більше про День безпечного Інтернету

Детальніше - День безпечного Інтернету 2018

Безпечний та відповідальний Інтернет
20900652 1867308106854368 8864786793577262039 o.png

Millennials - також відомі як цифрові користувачі - ніколи не пізнають світ без зв'язку та мобільних пристроїв. Так, є ще невеликі ділянки нашої планети, де не має ні дротів ні кабелів, але - принаймні для нас, що живуть у розвинених країнах - важко уявити собі життя без Google, Apple, Instagram або Facebook.

U-Report Ukraine та UNICEF Ukraine представили результати опитування щодо Інтернету понад 6000 молодих людей у віці 14-34 років.

Детальніше - Всесвітня залежність, яка називається “Інтернет”

Учасникам освітньої платформи Міксіке
ПроектМиксикевУкраине.jpg

Підготовлено комплект Інтерактивних вправ для вивчення англійської мови. Автор: Кярт Пільв. Вправи можна використовувати в якості домашнього завдання. Вправи знаходяться в розділі "Мови / Англійська мова" та відкриті для всіх. Вправи діляться на три рівні складності:

Дотримання авторського права

Шановні колеги! В останній час активно піднімається питання авторського права в освіті. З'явилось багато сайтів, які надають сертифікати за розміщені матеріали, це призвело до копіювання та використання чужих праць. Тому нагадуємо:

 • У разі використання / цитування матеріалів інших авторів обов'язковим є посилання на першоджерело.
 • На всі завантажені та використані ресурси Інтернету (презентації, відеоролики, реферати та ін.) повинні бути посилання.
 • Увага!!! В самому тексті повинні бути посилання на джерело, яке було використано / процитовано - наприклад: [1, c.140]
 • Заміна деяких слів на інші не вважається авторським стилем, це називається запозиченням та є порушенням авторського права.
 • Переклад статті на інші мови та розміщення її під своїм прізвищем є порушенням авторського права.
 • У списку використаних джерел заборонено вказувати: Підручник 9 клас, Вікіпедія, https://www.youtube.com/ та ін. Є певні правила оформлення друкованих та Інтернет джерел. Детальніше - Правила оформлення Інтернет-посилань

Нагадуємо правила роботи на порталі ЗапоВікі:

 • Учасники ЗапоВікі несуть повну відповідальність за інформацію на своїх візитках, а також на сторінках авторами (або співавторами) яких вони є.
 • Адміністратори ЗапоВікі мають право видаляти зображення, статті та інші матеріали (без попередження) в разі порушення авторського права.
 • Заборонено завантажувати зображення з природою, квітами, машинами тощо лише для "прикрас" своїх сторінок.
 • Детальніше: Авторське право на ЗапоВікі

Додаткові матеріали:

Источник — «http://zw.ciit.zp.ua/index.php?title=Головна_сторінка&oldid=442468»