Звіт про проведення Міжнародного Дня безпеки в Інтернеті 2015 р. у КЗ "Mенчикурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Веселівського району — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Новая страница: «10 лютого 2015 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме Міжнародний …»)
 
 
(не показана 21 промежуточная версия 1 участника)
Строка 3: Строка 3:
 
В цей день у Менчикурівській ЗОШ були проведені  інформаційні заходи з даної тематики для дітей, вчителів  
 
В цей день у Менчикурівській ЗОШ були проведені  інформаційні заходи з даної тематики для дітей, вчителів  
  
'''Учнями 11-х класів''' були створені електронні презентації правила безпечної поведінки в мережі та показані для учнів 2- 11 класів
+
'''Учнями 11-х класів''' були створені електронні презентації правила безпечної поведінки в мережі та показані для учнів 2- 11 класів.
  
Учням 2- 4 класів  та їх батьків була продемонстрована презентація «Інтернет. Безпека  в Інтернеті» автор учениця 11класу К.Хламова. [https://drive.google.com/file/d/0B1RW5Y7kW5rUWlAzRzRzVzRyVEk/view?usp=sharing] Після перегляду була проведена бесіда з учнями, в ході якої діти активно висловлювали своє бачення щодо ймовірних загроз в Інтернеті та правил безпечної поведінки в мережі.
+
'''Учням 2- 4 класів''' та їх батьків була продемонстрована презентація «Інтернет. Безпека  в Інтернеті» автор учениця 11класу К.Хламова.  
 +
 
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B1RW5Y7kW5rUWlAzRzRzVzRyVEk/view?usp=sharing Інтернет. Безпека в Інтернеті].
 
   
 
   
Для учнів  5-11  класів було  проведено  презентацію «Що загрожує інформаційній системі. 10 основних правил роботи в онлайні"  автор учениця 11класу  І.Вовк [https://drive.google.com/file/d/0B1RW5Y7kW5rUcVJXOEJTUERaNTA/view?usp=sharing]
+
 
Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор  психолог Т.М.Рощина
+
Після перегляду була проведена бесіда з учнями, в ході якої діти активно
 +
висловлювали своє бачення щодо ймовірних загроз в Інтернеті та правил
 +
безпечної поведінки в мережі.
 +
 +
'''Для учнів  5-11''' класів було  проведено  презентацію «Що загрожує інформаційній системі. 10 основних правил роботи в онлайні"  автор учениця 11класу  І.Вовк  
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B1RW5Y7kW5rUcVJXOEJTUERaNTA/view?usp=sharing 10 основних правил роботи в онлайні].
 +
 
 +
Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор  психолог Т.М.Рощина.
 +
<gallery>
 +
А11.jpg
 +
А22.jpg
 +
<gallery>

Текущая версия на 14:44, 25 февраля 2015

10 лютого 2015 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме Міжнародний День Безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.

В цей день у Менчикурівській ЗОШ були проведені інформаційні заходи з даної тематики для дітей, вчителів

Учнями 11-х класів були створені електронні презентації правила безпечної поведінки в мережі та показані для учнів 2- 11 класів.

Учням 2- 4 класів та їх батьків була продемонстрована презентація «Інтернет. Безпека в Інтернеті» автор учениця 11класу К.Хламова.

Інтернет. Безпека в Інтернеті.


Після перегляду була проведена бесіда з учнями, в ході якої діти активно висловлювали своє бачення щодо ймовірних загроз в Інтернеті та правил безпечної поведінки в мережі.

Для учнів 5-11 класів було проведено презентацію «Що загрожує інформаційній системі. 10 основних правил роботи в онлайні" автор учениця 11класу І.Вовк 10 основних правил роботи в онлайні.

Для вчителів був проведений психолого-педагогічний семінар "Безпечний Інтернет" автор психолог Т.М.Рощина.