Методичне об'єднання вчителів історії, правознавства та етики Гуляйпільського району — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(учетная запись)
 
(не показана 51 промежуточная версия 16 участников)
Строка 3: Строка 3:
  
 
==Керівник МО==
 
==Керівник МО==
 
 
[[Участник:Шингур І.О. |Шингур І.О.]]
 
[[Участник:Шингур І.О. |Шингур І.О.]]
  
Строка 10: Строка 9:
  
 
==Склад МО==
 
==Склад МО==
 
+
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGUDhJUTFoWWlWMUk/edit?usp=sharing Список  вчителів 2013-2014]
[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGUDhJUTFoWWlWMUk/edit?usp=sharing Список  вчителів]
+
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGWnFvclFPMXZkQkU/view?usp=sharing Список  вчителів 2014-2015]
 +
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGQkhvejJQMU15UzA/view?usp=sharing Список  вчителів 2015-2016]
  
 
==Склад МО==
 
==Склад МО==
 +
[[Участник:Степанов Павло Євгенович|Степанов Павло Євгенович, вчитель Добропільської ЗОШ]]
 +
  
 
[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGUDhJUTFoWWlWMUk/edit?usp=sharing Список  вчителів]
 
[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGUDhJUTFoWWlWMUk/edit?usp=sharing Список  вчителів]
Строка 19: Строка 21:
 
|-
 
|-
 
! Вчителі історії !! Вчителі історії рідного краю !! Вчителі етики !! Вчителі правознавства
 
! Вчителі історії !! Вчителі історії рідного краю !! Вчителі етики !! Вчителі правознавства
|-
+
|-|[[Лукаш Наталія Володимирівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1,
| Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1
+
  
[[Участник:Шингур І.О.|Шингур Ірина Олександрівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
+
[[Участник:Шингур І.О.|Шингур Ірина Олександрівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1,
  
 
Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2
 
Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2
 +
 +
[[Участник:Volodimir tilik| Тилик Володимир Федорович]], Верхньотерсянська ЗОШ
  
 
Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2
 
Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2
  
Коростильов Владислав Васильович, Гуляйпільська  СЗОШ
+
[[Участник: Коростильов Владислав Васильович|Коростильов Владислав Васильович]] Гуляйпільська  СЗОШ
  
 
Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Гей Татьяна Станіславовна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
  
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  
Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізничний НВК
+
[[Участник:Гайворонська Юлія Вікторівна|Гайворонська Юлія Вікторівна]], Залізнична ЗОШ
 +
 
 
[[Участник:Elena |Алфьорова  Олена Миколаївна]], Малинівська ЗОШ
 
[[Участник:Elena |Алфьорова  Олена Миколаївна]], Малинівська ЗОШ
  
Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК
+
[[Участник:Klitniy.gena|Клітній Геннадій Анатолійович]], Воздвижівський НВК
  
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
Строка 45: Строка 47:
 
Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ
 
Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ
  
Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ  
+
[[Участник:Мила Долинка|Марциновська Людмила Олексіївна]], Долинська ЗОШ  
  
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
Строка 52: Строка 54:
  
 
Белегай Володимир Богданович, Малинівський НВК
 
Белегай Володимир Богданович, Малинівський НВК
 +
 +
[[Участник:vlasov|Власов Дмитро Володимирович]], Мирненський НВК
  
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Мирненський НВК
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Мирненський НВК
Строка 57: Строка 61:
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ
  
Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК
+
[[Участник: Найденко Сергій | Найденко Сергій Олександрович]], Полтавський НВК
  
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК
Строка 67: Строка 71:
 
Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК
 
Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК
  
  || Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1
+
  ||[[Участник:Лукаш Наталія Володимирівна|Лукаш Наталія Володимирівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
  
Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2
+
[[Участник:Шингур І.О.|Шингур Ірина Олександрівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
 +
 
 +
[[Участник:Миколаєнко Лілія Василівна|Миколаєнко Лілія Василівна]], Гуляйпільська ЗОШ №2
 +
 
 +
[[Участник:Volodimir tilik| Тилик Володимир Федорович]], Верхньотерсянська ЗОШ
  
 
Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2
 
Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2
Строка 77: Строка 85:
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  
Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізничний НВК
+
[[Участник:Гайворонська Юлія Вікторівна|Гайворонська Юлія Вікторівна]], Залізнична ЗОШ
  
Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК
+
[[Участник:Klitniy.gena|Клітній Геннадій Анатолійович]], Воздвижівський НВК
  
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
Строка 93: Строка 101:
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільський НВК
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільський НВК
  
Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК
+
[[Участник: Найденко Сергій | Найденко Сергій Олександрович]], Полтавський НВК
  
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненська ЗОШ
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненська ЗОШ
  
[[Участник:Ninagovina2101|Говіна Ніна Спиридонівна]], Темирівський НВК
+
[[Участник:Говіна Ніна Свиридівна|Говіна Ніна Спиридонівна]], Темирівський НВК
  
 
Ілієнко Олена Борисівна, Успенівський НВК
 
Ілієнко Олена Борисівна, Успенівський НВК
Строка 105: Строка 113:
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
  
  || Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1
+
  ||[[Участник:Лукаш Наталія Володимирівна|Лукаш Наталія Володимирівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
 +
 
 +
[[Участник:Шингур І.О.|Шингур Ірина Олександрівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
 +
 
 +
[[Участник:Миколаєнко Лілія Василівна|Миколаєнко Лілія Василівна]], ГуляйпіськаЗОШ №2
 +
 
 +
[[Участник:Volodimir tilik| Тилик Володимир Федорович]], Верхньотерсянська ЗОШ
  
Миколаєнко Лілія Василівна, ГуляйпіськаЗОШ №2
+
[[Участник: Коростильов Владислав Васильович|Коростильов Владислав Васильович]] Гуляйпільська СЗОШ
 
+
Коростильов Владислав Васильович, Гуляйпільська СЗОШ
+
  
 
Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  
Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізничний НВК
+
[[Участник:Гайворонська Юлія Вікторівна|Гайворонська Юлія Вікторівна]], Залізнична ЗОШ
  
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
  
Клітній Геннадій Анатолыйович, Воздвижівський НВК
+
[[Участник:Klitniy.gena|Клітній Геннадій Анатолійович]], Воздвижівський НВК
  
 
Степанов Павло Євгенович, Добопільська ЗОШ
 
Степанов Павло Євгенович, Добопільська ЗОШ
  
Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ
+
[[Участник:Мила Долинка|Марциновська Людмила Олексіївна]], Долинська ЗОШ
  
Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК
+
[[Участник: Найденко Сергій | Найденко Сергій Олександрович]], Полтавський НВК
  
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК
 
Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК
  
|| Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1
+
[[Участник:Шиш Валентина Іванівна|Шиш Валентина Іванівна]], Полтавський НВК<br />
  
Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2
+
[[Участник:Anna Burger|Бургер Ганна Іванівна, Червоненський НВК]]
  
Науменко Віктор Павлович, Гуляйпільська СЗОШ
+
|| [[Участник:Лукаш Наталія Володимирівна|Лукаш Наталія Володимирівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
  
Гей Татьяна Станіславовна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
+
[[Участник:Шингур І.О.|Шингур Ірина Олександрівна]], Гуляйпільська ЗОШ №1
 +
 
 +
[[Участник:Миколаєнко Лілія Василівна|Миколаєнко Лілія Василівна]], Гуляйпільська ЗОШ №2
 +
 
 +
Науменко Віктор Павлович, Гуляйпільська  СЗОШ
  
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
 
Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  
Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізничний НВК
+
[[Участник:Гайворонська Юлія Вікторівна|Гайворонська Юлія Вікторівна]], Залізнична ЗОШ
  
Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК
+
[[Участник:Klitniy.gena|Клітній Геннадій Анатолійович]], Воздвижівський НВК
  
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
 
[[Участник:Bilan svetlana |Білан Світлана Іванівна]], Верхньотерсянський НВК
Строка 145: Строка 161:
 
Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ
 
Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ
  
Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ  
+
[[Участник:Мила Долинка|Марциновська Людмила Олексіївна]], Долинська ЗОШ
  
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
 
[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Евген Васильович]], Комсомольський НВК
Строка 157: Строка 173:
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ
 
Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ
  
Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК
+
[[Участник: Найденко Сергій | Найденко Сергій Олександрович]], Полтавський НВК
  
 
Боюсіотський, Приютненський НВК
 
Боюсіотський, Приютненський НВК
Строка 166: Строка 182:
  
 
Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК
 
Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК
 +
 +
[[Участник:Трошина Яна Володимирівна|Трошина Яна Володимирівна]], Темирівський НВК
 +
 
|}
 
|}
[[Участник:Трошина Яна Володимирівна|Трошина Яна Володимирівна]]
 
  
 
==Посилання на основний блог/сайт МО==
 
==Посилання на основний блог/сайт МО==
 +
==Посилання на блоги вчителів==
 +
*[http://istoriia-shingur.blogspot.com/ Блог вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О. "Історичний калейдоскоп"]
 +
*[http://kjudxbntkzscnjhs.blogspot.com Блог вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О. ]
 +
*[http://mykolaenko5.blogspot.com Блог вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. Миколаєнко Л.В. ]
 +
*[http://dement2017.blogspot.com Блог вчителя історії та правознавства Гайворонської Ю.В. "Світ, що мене оточує"]
 +
 +
==Матеріали конкурсу "Учитель року-2016"==
 +
[[Файл:Uchitel goda 2016 obchaya.JPG|справа|300px]]
 +
[[Файл:Uchitel goda 2016 singur.JPG|справа|300px]]
 +
[[Файл:Uchitel goda 2016 micolaenko.JPG|справа|300px]]
 +
[[Файл:Uchitel goda 2016 marcinovska.JPG|справа|300px]]
 +
[[Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Шингур І.О.)]]
 +
 +
[https://youtu.be/B4qLm_RI8f8 Відеозапис майстер-класу вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О. "Я роблю так"]
 +
 +
[https://youtu.be/_TD3sddYZ_k Урок з історії України "Кирило-Мефодіївське братство" вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B9cx42o9sb_QUDREMWtPOGlYMEk/view?usp=sharing Опис досвіду роботи вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О."Педагогічні інноваційні засоби як ефективний чинник формування національної свідомості учнів"]
 +
*Додаток 1. [https://drive.google.com/file/d/0B9cx42o9sb_QVllwVEpKTjk5RWM/view?usp=sharing Методична розробка уроку. Тема: Кирило-Мефодіївське братство. Т.Шевченко в національному відродженні]
 +
*Додаток 2. [http://istoriia-shingur.blogspot.de/p/blog-page_12.html Історичні диктанти]
 +
*Додаток 3. [https://drive.google.com/file/d/0B9cx42o9sb_QUU1Qck5wZm4yRjA/view?usp=sharing Бліц-вікторина з теми «Первісні збирачі і мисливці»]
 +
*Додаток 4. [http://istoriia-shingur.blogspot.de/p/blog-page_12.html Робота з візуальними джерелами на уроках історії]
 +
*Додаток 5. [http://istoriia-shingur.blogspot.de/p/blog-page_28.html Учнівські публікації]
 +
*Додаток 6. [http://istoriia-shingur.blogspot.de/p/blog-page_28.html Краєзнавча робота]
 +
*Додаток 7. [https://drive.google.com/folderview?id=0B9cx42o9sb_QbFpxODlPUjU3TVU&usp=sharing Роботи учнів-переможців районних, обласних інтелектуальних змагань]
 +
 +
[https://docs.google.com/presentation/d/1XfHGTe7JWrATlERngYcqr-lyYZX0TXQxnqOHP5w3uzg/edit?usp=sharing Презентація досвіду роботи  вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О. "Педагогічні інноваційні засоби як ефективний чинник формування національної свідомості учнів"]
 +
 +
[https://youtu.be/B4qLm_RI8f8 Відеозапис майстер-класу вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.на тему "Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на уроках історії шляхом використання інноваційних засобів навчання"]
 +
 +
[https://youtu.be/_TD3sddYZ_k Урок з історії України у 9 класі на тему "Кирило-Мефодіївське братство" вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B8G-MP9fRZBrRTFhUmZpUUxkd3c/view Портфоліо вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О.]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B8G-MP9fRZBrbXppY19Mc1Q2SzQ/view Візитка вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О.]
 +
 +
[http://kjudxbntkzscnjhs.blogspot.com/p/blog-page_11.html Опис досвіду роботи вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О. "ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЯК ДІЄВИЙ ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНО-ІСТОРИЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ 5-7 КЛАСІВ"]
 +
 +
[https://drive.google.com/file/d/0B8G-MP9fRZBrTU14OU9ud2pQaEk/view Майстер-клас вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О. "Шляхи формування предметних компетентностей на практичних заняттях"], додатки до майстер-класу: [https://drive.google.com/file/d/0B8G-MP9fRZBrd042VWZrZzVuYms/view?usp=sharing мотиваційні постери], [https://drive.google.com/file/d/0B8G-MP9fRZBrM3d3d0xSVWVOWDQ/view?usp=sharing афірмації]
 +
 +
[https://docs.google.com/document/d/1lg6NLpY5pc1YcUv2EoLgq8FGTtT5veMl1ztfHdMem0Y/edit?usp=sharing Конспект уроку з історії для 6 класу  вчителя Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Миколаєнко Л.В. на тему "Становлення,  розквіт і загибель Великої Скіфії"]
 +
 +
Урок історії у 6 класі вчителя Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Миколаєнко Л.В. на тему "Становлення, розквіт і загибель Великої Скіфії" [https://www.youtube.com/watch?v=aaZVxO4OwVQ&feature=youtu.be частина 1], [https://youtu.be/UFxc-q-cKSg частина 2]
  
 
==План роботи МО==
 
==План роботи МО==
 
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGd3d3Y3pmYkF3Um8/edit?usp=sharing План роботи РМО вчителів історії та правознавства на 2013-2014 н.р.]
 
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGd3d3Y3pmYkF3Um8/edit?usp=sharing План роботи РМО вчителів історії та правознавства на 2013-2014 н.р.]
  
==Аналіз роботи МО==
+
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGOXBtVnFHdllxSU0/view?usp=sharing План роботи РМО вчителів історії та правознавства на 2014-2015 н.р.]
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGRXpTeG9IbUJFUmc/edit?usp=sharing Аналіз роботи РМО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін за 2013-2014 н.р.]
+
  
==Матеріали засідань==
+
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGNmw0azVCVHFtdHc/view?usp=sharing План роботи РМО вчителів історії та правознавства на 2015-2016 н.р.]
  
[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGS2taT0lhcWRYemM/edit?usp=sharing Протоколи засідань]
+
==Аналіз роботи МО==
 +
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGRXpTeG9IbUJFUmc/edit?usp=sharing Аналіз роботи РМО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін за 2012-2013 н.р.]
  
==Школа молодого вчителя==
+
*[https://https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGclJaeTNVbmJlQUE/view?usp=sharing Аналіз роботи РМО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін за 2013-2014 н.р.]
  
==Позакласна діяльність==
+
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGT195TEhMV1RKMVk/view?usp=sharing Аналіз роботи РМО вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін за 2014-2015 н.р.]
  
==Тренінги==
+
==Матеріали засідань==
 +
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGS2taT0lhcWRYemM/edit?usp=sharing Протоколи засідань 2013-2014]
 +
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGajN5OWhNVkQ3MVk/view?usp=sharing Протоколи засідань 2014-2015]
 +
*[https://drive.google.com/file/d/0B4Oy0u0YysPGaWZ4YjV6OXVYaEk/view?usp=sharing Протоколи засідань 2015-2016]
  
==Семінари==
 
  
==Фото/відео альбоми==
 
  
==Нормативна база МО==
 
  
==Інше==
 
  
 
[[Категория:Віртуальне МО вчителів історії та правознавства]]
 
[[Категория:Віртуальне МО вчителів історії та правознавства]]
 
[[Категория:Віртуальне МО вчителів етики]]
 
[[Категория:Віртуальне МО вчителів етики]]

Текущая версия на 16:41, 25 августа 2018

Содержание

Проблема тема МО

Впровадження інформаційно - комунікативних технологій як один із шляхів забезпечення якісної історичної освіти школярів.

Керівник МО

Шингур І.О.

Модератор віртуального МО

Шингур І.О.

Склад МО

Склад МО

Степанов Павло Євгенович, вчитель Добропільської ЗОШ


Список вчителів

Шингур Ірина Олександрівна, Гуляйпільська ЗОШ №1, Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2 Тилик Володимир Федорович, Верхньотерсянська ЗОШ Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2 Коростильов Владислав Васильович Гуляйпільська СЗОШ Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер» Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер» Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізнична ЗОШ Алфьорова Олена Миколаївна, Малинівська ЗОШ Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК Білан Світлана Іванівна, Верхньотерсянський НВК Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ Миколаєнко Евген Васильович, Комсомольський НВК Савченко Міра Матвіївна, Любимівський НВК Белегай Володимир Богданович, Малинівський НВК Власов Дмитро Володимирович, Мирненський НВК Миколаєнко Евген Васильович, Мирненський НВК Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК Говіна Ніна Спиридонівна, Темирівський НВК Алексєєва Елла Миколаївна, Успенівський НВК Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК
Вчителі історії Вчителі історії рідного краю Вчителі етики Вчителі правознавства
Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Шингур Ірина Олександрівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2

Тилик Володимир Федорович, Верхньотерсянська ЗОШ

Скрипай Артем Сергійович, Гуляйпільська ЗОШ №2

Коростильов Владислав Васильович, Гуляйпільська СЗОШ

Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»

Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізнична ЗОШ

Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК

Білан Світлана Іванівна, Верхньотерсянський НВК

Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ

Стретенцива Юлія Вікторівна, Долинська ЗОШ I

Савченко Міра Матвіївна, Любимівський НВК

Миколаєнко Евген Васильович, Мирненський НВК

Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільський НВК

Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК

Боярчук Валентина Василівна, Приютненська ЗОШ

Говіна Ніна Спиридонівна, Темирівський НВК

Ілієнко Олена Борисівна, Успенівський НВК

Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК

Миколаєнко Евген Васильович, Комсомольський НВК

Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Шингур Ірина Олександрівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Миколаєнко Лілія Василівна, ГуляйпіськаЗОШ №2

Тилик Володимир Федорович, Верхньотерсянська ЗОШ

Коростильов Владислав Васильович Гуляйпільська СЗОШ

Коростильов Володимир Іванович, Гуляйпільський колегіум «Лідер»

Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізнична ЗОШ

Білан Світлана Іванівна, Верхньотерсянський НВК

Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК

Степанов Павло Євгенович, Добопільська ЗОШ

Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ

Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК

Боярчук Валентина Василівна, Приютненський НВК

Шиш Валентина Іванівна, Полтавський НВК

Бургер Ганна Іванівна, Червоненський НВК

Лукаш Наталія Володимирівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Шингур Ірина Олександрівна, Гуляйпільська ЗОШ №1

Миколаєнко Лілія Василівна, Гуляйпільська ЗОШ №2

Науменко Віктор Павлович, Гуляйпільська СЗОШ

Плисенко Тетяна Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»

Гайворонська Юлія Вікторівна, Залізнична ЗОШ

Клітній Геннадій Анатолійович, Воздвижівський НВК

Білан Світлана Іванівна, Верхньотерсянський НВК

Степанов Павло Евгенович, Добропільська ЗОШ

Марциновська Людмила Олексіївна, Долинська ЗОШ

Миколаєнко Евген Васильович, Комсомольський НВК

Савченко Міра Матвіївна, Любимівський НВК

Белегай Володимир Богданович, Малинівський НВК

Миколаєнко Евген Васильович, Мирненський НВК

Чухіна Анна Іванівна, Новозлатопільська ЗОШ

Найденко Сергій Олександрович, Полтавський НВК

Боюсіотський, Приютненський НВК

Говіна Ніна Спиридонівна, Темирівський НВК

Ілієнко Олена Борисівна, Успенівський НВК

Боговик Микола Михайлович, Червоненський НВК

Трошина Яна Володимирівна, Темирівський НВК

Посилання на основний блог/сайт МО

Посилання на блоги вчителів

Матеріали конкурсу "Учитель року-2016"

Uchitel goda 2016 obchaya.JPG
Uchitel goda 2016 singur.JPG
Uchitel goda 2016 micolaenko.JPG
Uchitel goda 2016 marcinovska.JPG

Педагогічна майстерня освітян Запорізького краю (Шингур І.О.)

Відеозапис майстер-класу вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О. "Я роблю так"

Урок з історії України "Кирило-Мефодіївське братство" вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.

Опис досвіду роботи вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О."Педагогічні інноваційні засоби як ефективний чинник формування національної свідомості учнів"

Презентація досвіду роботи вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О. "Педагогічні інноваційні засоби як ефективний чинник формування національної свідомості учнів"

Відеозапис майстер-класу вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.на тему "Підвищення ефективності навчально-виховного процесу на уроках історії шляхом використання інноваційних засобів навчання"

Урок з історії України у 9 класі на тему "Кирило-Мефодіївське братство" вчителя історії Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Шингур І.О.

Портфоліо вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О.

Візитка вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О.

Опис досвіду роботи вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О. "ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ЯК ДІЄВИЙ ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНО-ІСТОРИЧНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ 5-7 КЛАСІВ"

Майстер-клас вчителя історії Долинської ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Марциновської Л.О. "Шляхи формування предметних компетентностей на практичних заняттях", додатки до майстер-класу: мотиваційні постери, афірмації

Конспект уроку з історії для 6 класу вчителя Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Миколаєнко Л.В. на тему "Становлення, розквіт і загибель Великої Скіфії"

Урок історії у 6 класі вчителя Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Миколаєнко Л.В. на тему "Становлення, розквіт і загибель Великої Скіфії" частина 1, частина 2

План роботи МО

Аналіз роботи МО

Матеріали засідань