Обсуждение:Використання Інтернету в бібліотечній роботі (09-12.01.2018) — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
 
(не показаны 7 промежуточных версий 7 участников)
Строка 6: Строка 6:
 
AnswerGarden, Padlet буду використовувати в роботі. Я вже запланувала собі захід в которому я буду використовувати інтерактивну дошку. ДЯКУЮ ЗА ЦІКАВИЙ ТРЕНІНГ!!!!!--[[Участник:Zima628|Zima628]] ([[Обсуждение участника:Zima628|обсуждение]]) 12:16, 12 января 2018 (EET)
 
AnswerGarden, Padlet буду використовувати в роботі. Я вже запланувала собі захід в которому я буду використовувати інтерактивну дошку. ДЯКУЮ ЗА ЦІКАВИЙ ТРЕНІНГ!!!!!--[[Участник:Zima628|Zima628]] ([[Обсуждение участника:Zima628|обсуждение]]) 12:16, 12 января 2018 (EET)
  
Цей тренінг був корисним, бо я дізнався про такі сервіси: MindMeister; Padlet; віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink.[[Участник:Чуча О.Ю.]]
+
Цей тренінг був корисним, бо я дізнався про такі сервіси: MindMeister; Padlet; віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink.--[[Участник:Chupa 77|Chupa 77]] ([[Обсуждение участника:Chupa 77|обсуждение]]) 12:25, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
Дякую вам за проведення цього тренінгу. Він був дуже  повчальним. Дізналася дуже багато цікавого, відкрила для себе нові сервіси про які не знала, які допоможуть в роботі. Дуже велике вам дякую.--[[Участник:Храмова Світлана|Храмова Світлана]] ([[Обсуждение участника:Храмова Світлана|обсуждение]]) 12:25, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
На тренінзі я навчалася  аналізувати веб-ресурси за певними ознаками, здійснювати пошук інформації в різних режимах,здійснювати спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок, удосконалила роботу з сервісами Google-Диск,  дізналася про віртуальна дошку, стінгазету в режимі Інтернет, ThingLink,  навчилася створювати колективні документи та коментувати їх.  Тренінг пройшов весело і невимушено.... Щиро дякую за тренінг....
 +
--[[Участник:Лукашенко Ніна|Лукашенко Ніна]] ([[Обсуждение участника:Лукашенко Ніна|обсуждение]]) 12:28, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
На тренінгу "Використання інтернету в бібліотечній роботі" мала змогу ознайомитися з формами подання повнотекстових документів,формами електронних документів,Інтернет-ресурсами для зібрання і пошуку інформації з різних джерел;види електронних бібліографічних ресурсів;формами інтернет-спілкування,засобами для забезпечення інтернет-спілкування. Засвоїла здійснення  пошуку повнотекстових документів в електронних бібліотеках та на інших веб-ресурсах,аналізування та інтерпретувати інформацію, знайдену в Інтернеті;здійснення спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок;працювати з сервісами Google-Диск, віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink;створювати колективні документи та коментувати їх.У своїй роботі буду використовувати набуті знання. Тренінг для мене особисто був дуже корисним. Дякую!--[[Участник:Хоменко Любов Миколаївна|Хоменко Любов Миколаївна]] ([[Обсуждение участника:Хоменко Любов Миколаївна|обсуждение]]) 12:29, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
Участь у тренінгу -  це пізнання нового, корисного для роботи з читачами. Дізналась  про роботу із сервісами: ThingLink,Padlet,MindMeister та іншими, які цікаві для спілкування та організації роботи з читачами, в подальшій своїй роботі  намагатимусь впроваджувати їх. ДЯКУЮ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ МАТЕРІАЛ!!!--[[Участник:Гринь Алла Анатольевна|Гринь Алла Анатольевна]] ([[Обсуждение участника:Гринь Алла Анатольевна|обсуждение]]) 12:31, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
Познайомилась з новими сервісами, використовуватиму у своїй роботі, матиму можливість займатися самоосвітою.--[[Участник:Лидия Хвостенко|Лидия Хвостенко]] ([[Обсуждение участника:Лидия Хвостенко|обсуждение]]) 12:34, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
Особливо для мене тренінг допоміг відкрити нові можливості використання інтернету в своїй роботі, працювати з різними програмами, здійснювати пошук різних матеріалів через інтернет. Можливості гугл- сайту використати для бібліотеки.--[[Участник:Наталія Красножон|Наталія Красножон]] ([[Обсуждение участника:Наталія Красножон|обсуждение]]) 12:35, 12 января 2018 (EET)
 +
 
 +
Для мене цей тренінг був дуже повчальний, я дізналася багато нового - здійснювала пошук повнотекстових документів в електронних бібліотеках та на інших веб-ресурсах, створювала колективні документи та коментувати їх, здійснювала спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок. Дякую за цікавий та змістовний матеріал.--[[Участник:Наталія Головач|Наталія Головач]] ([[Обсуждение участника:Наталія Головач|обсуждение]]) 12:42, 12 января 2018 (EET)

Текущая версия на 13:42, 12 января 2018

Для мене цей тренінг був кроисниму багатьох напрямках, бо я дізналась про те, як здійснювати пошук повнотестових документів в електронних бібілотеках, працювати з сервісами Google-Диск, віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink, працювати на Заповікі, у блозі. Велике дякую за навчання!--Назарова (обсуждение) 12:01, 12 января 2018 (EET)

Участь в тренінгу - ще одна сходинка в моїй роботі, як шкільного бібліотекаря. Навчання роботи з сервісами: MindMeister, AnswerGarden,Symbaloo,PearlTrees,Padlet,гугл-сайт допоможуть прості бібліотечні форми роботи перетворити на сучасні, цікаві як дітям, так і вчителям, вихователям, батькам. --Котий Ирина (обсуждение) 12:11, 12 января 2018 (EET)

Хочу Вам подякувати за якісно підготовлений захід. Дізналась много нового. Сервіси MindMeister, AnswerGarden, Padlet буду використовувати в роботі. Я вже запланувала собі захід в которому я буду використовувати інтерактивну дошку. ДЯКУЮ ЗА ЦІКАВИЙ ТРЕНІНГ!!!!!--Zima628 (обсуждение) 12:16, 12 января 2018 (EET)

Цей тренінг був корисним, бо я дізнався про такі сервіси: MindMeister; Padlet; віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink.--Chupa 77 (обсуждение) 12:25, 12 января 2018 (EET)

Дякую вам за проведення цього тренінгу. Він був дуже повчальним. Дізналася дуже багато цікавого, відкрила для себе нові сервіси про які не знала, які допоможуть в роботі. Дуже велике вам дякую.--Храмова Світлана (обсуждение) 12:25, 12 января 2018 (EET)

На тренінзі я навчалася аналізувати веб-ресурси за певними ознаками, здійснювати пошук інформації в різних режимах,здійснювати спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок, удосконалила роботу з сервісами Google-Диск, дізналася про віртуальна дошку, стінгазету в режимі Інтернет, ThingLink, навчилася створювати колективні документи та коментувати їх. Тренінг пройшов весело і невимушено.... Щиро дякую за тренінг.... --Лукашенко Ніна (обсуждение) 12:28, 12 января 2018 (EET)

На тренінгу "Використання інтернету в бібліотечній роботі" мала змогу ознайомитися з формами подання повнотекстових документів,формами електронних документів,Інтернет-ресурсами для зібрання і пошуку інформації з різних джерел;види електронних бібліографічних ресурсів;формами інтернет-спілкування,засобами для забезпечення інтернет-спілкування. Засвоїла здійснення пошуку повнотекстових документів в електронних бібліотеках та на інших веб-ресурсах,аналізування та інтерпретувати інформацію, знайдену в Інтернеті;здійснення спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок;працювати з сервісами Google-Диск, віртуальна дошка, стінгазета, ThingLink;створювати колективні документи та коментувати їх.У своїй роботі буду використовувати набуті знання. Тренінг для мене особисто був дуже корисним. Дякую!--Хоменко Любов Миколаївна (обсуждение) 12:29, 12 января 2018 (EET)

Участь у тренінгу - це пізнання нового, корисного для роботи з читачами. Дізналась про роботу із сервісами: ThingLink,Padlet,MindMeister та іншими, які цікаві для спілкування та організації роботи з читачами, в подальшій своїй роботі намагатимусь впроваджувати їх. ДЯКУЮ ЗА ЦІКАВИЙ ТА ЗМІСТОВНИЙ МАТЕРІАЛ!!!--Гринь Алла Анатольевна (обсуждение) 12:31, 12 января 2018 (EET)

Познайомилась з новими сервісами, використовуватиму у своїй роботі, матиму можливість займатися самоосвітою.--Лидия Хвостенко (обсуждение) 12:34, 12 января 2018 (EET)

Особливо для мене тренінг допоміг відкрити нові можливості використання інтернету в своїй роботі, працювати з різними програмами, здійснювати пошук різних матеріалів через інтернет. Можливості гугл- сайту використати для бібліотеки.--Наталія Красножон (обсуждение) 12:35, 12 января 2018 (EET)

Для мене цей тренінг був дуже повчальний, я дізналася багато нового - здійснювала пошук повнотекстових документів в електронних бібліотеках та на інших веб-ресурсах, створювала колективні документи та коментувати їх, здійснювала спілкування у веб-форумах, чатах, блогах, за допомогою електронної пошти, списку розсилок. Дякую за цікавий та змістовний матеріал.--Наталія Головач (обсуждение) 12:42, 12 января 2018 (EET)