Обсуждение:Оформлення інноваційної бібліотечної виставки. Практикум

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Понравилась идея "Виставки-ретро новорічної іграшки та листівок "Новорічні вогні" (автор - бібліотекар Застрожнікова Світлана

Миколаївна. Кроме знакомства с историей новогодней игрушки, ещё и создает прекрасное новогоднее настроение:).--Подлесняк Ольга (обсуждение) 11:46, 8 декабря 2016 (EET)

Iдея справдi чудова,але це скорiше музейна експозицiя, бо жодноi книги на запропоновану тему не представлено (а ми в першу чергу покликанi популяризувати КНИГУ, використовуючи при цьому рiзноманiтнi засоби тощо)--Немашкало Людмила (обсуждение) 19:37, 11 декабря 2016 (EET)


Тема, як трактує автор виставки "Учасники АТО - наші земляки", справдi гаряча. Та нiякої iнновацiї у формі та оформленнi не бачу. Постiйнодiюча виставка, в якiй переважають газетнi публiкацii втратить вигляд через короткий час, папiр жовтiє та i не тiльки це. Бiблiотекар Луцька В.П. не дотрималася вимог представлення iнновацiйної виставки, зразок оформлення додається. Сподiваюся на вашу толерантнicть.--Немашкало Людмила (обсуждение) 20:33, 13 декабря 2016 (EET)

Матеріали представлені на інтернет - семінарі мене зацікавили , особливо Віртуальний вернісаж «Люко Дашвар. Життя і творчість» (авт. Панченко Катерина Олександрівна, завідувач бібліотеки комунального закладу "Гуляйпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської районної ради)Дякую Всім !--Мельникова (обсуждение) 15:25, 15 декабря 2016 (EET)

Мою увагу привернула виставка-інсталяція: «Поринь у світ Гаррі Поттера» (автор: МИРОНЕНКО ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА) використанням контрастних кольорів – чорного фону та білої інсталяції з надписом. Це спрацьовує як ай-стоппер – зупиняє погляд та викликає цікавість.--Zabolotna (обсуждение) 15:45, 15 декабря 2016 (EET)

Выставки у Немашкало Людмилы очень хорошие, но не у всех имеется столько места для такого оформления.--Kabush (обсуждение) 08:58, 16 декабря 2016 (EET)