Обсуждение:Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0 " для педагогічних працівників Гуляйпільського району, березень 2014 — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 5: Строка 5:
  
 
--[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Є.В.]] ([[Обсуждение участника:Миколаєнко Є.В.|обсуждение]]) 16:15, 26 марта 2014 (EET)миколаєнко Є.В.
 
--[[Участник:Миколаєнко Є.В.|Миколаєнко Є.В.]] ([[Обсуждение участника:Миколаєнко Є.В.|обсуждение]]) 16:15, 26 марта 2014 (EET)миколаєнко Є.В.
 +
 +
Тренінг корисний і потрібний. На сучасному етапі розвитку наших дітей нам не можна плестися у хвості, тому треба володіти і користуватися новітніми технологіями і можливостями веб-ресурсів.  Вважаю, що робота зі створенням закладок була не потрібною. Втрачений час можна було використати на інше. Сподобалася робота з геосервісами, фотосервісами, відоесервісами, картою знань. Дякую Ірині Василівні за науку, терплячість, розуміння!
 +
 +
--[[Участник:Eлена|Eлена]] ([[Обсуждение участника:Eлена|обсуждение]]) 10:39, 27 марта 2014 (EET)

Версия 10:39, 27 марта 2014

Тренінг сподобався, згадав дещо з основ програмування, дечего навчився!:) Вважаю за доцільне замінити роботу з блогами на більш прогресивну і сучасну модель роботи з соцмережами, що охоплюють максимум учнівського контингенту і педагогічних кадрів. Створення закладок на оремих сайтах виявилось не зовсім корисним, потркбувало відсіювання надлишкової інформації. Вважаю, що варто використовувати такі новітні сервіси як CALAMEO i The Slide Share, сервіси, що дозволяють більш ширше використовувати на уроках презентації і підручники. Дякую, було дуже корисно!

--Миколаєнко Є.В. (обсуждение) 16:15, 26 марта 2014 (EET)миколаєнко Є.В.

Тренінг корисний і потрібний. На сучасному етапі розвитку наших дітей нам не можна плестися у хвості, тому треба володіти і користуватися новітніми технологіями і можливостями веб-ресурсів. Вважаю, що робота зі створенням закладок була не потрібною. Втрачений час можна було використати на інше. Сподобалася робота з геосервісами, фотосервісами, відоесервісами, картою знань. Дякую Ірині Василівні за науку, терплячість, розуміння!

--Eлена (обсуждение) 10:39, 27 марта 2014 (EET)