Обсуждение:Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0 в педагогічній діяльності" для педагогічних працівників Гуляйпільського району, червень 2014 — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 26: Строка 26:
 
Дуже дякую Ірині Василівні за майстерно організовану роботу курсантів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з курсантами.--[[Участник:Дудка Наталія|Дудка Наталія]] ([[Обсуждение участника:Дудка Наталія|обсуждение]]) 09:39, 23 июня 2014 (EEST)
 
Дуже дякую Ірині Василівні за майстерно організовану роботу курсантів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з курсантами.--[[Участник:Дудка Наталія|Дудка Наталія]] ([[Обсуждение участника:Дудка Наталія|обсуждение]]) 09:39, 23 июня 2014 (EEST)
  
Велика подяка за змістовну, пізнавальну, творчу роботу. Ірині Василівні за професіоналізм, розуміння, підтримку, гарну атмосферу спілкування.Отримала задоволення від спілкування з однокурсниками, отримала цінну інформацію роботи з комп'ютером, яку буду використовувати у своїй роботі та ділитися враженнями та отриманими знаннями з колегами.--[[Участник:Allekseeva Ella обсуждение|Алексєєва Елла]] ([[Обсуждение участника:Алексєєва Елла|обсуждение]]) 10:05, 23 июня 2014 (EEST)
+
Велика подяка за змістовну, пізнавальну, творчу роботу. Ірині Василівні за професіоналізм, розуміння, підтримку, гарну атмосферу спілкування.Отримала задоволення від спілкування з однокурсниками, отримала цінну інформацію роботи з комп'ютером, яку буду використовувати у своїй роботі та ділитися враженнями та отриманими знаннями з колегами.--[[Участник:Участник:AllekseevaElla|Алексєєва Елла]] ([[Обсуждение участника:Алексєєва Елла|обсуждение]]) 10:05, 23 июня 2014 (EEST)

Версия 10:38, 23 июня 2014

мені сподобалося працювати під керівництвом Ірини Василівни Бодні, вона навчила, як легко створювати блоги, карту знань,закладки. Але мені важко далося в тренінгу створювати фотоальбоми. На мою дк\умку краще працювати в блогі ніж у Візіткі --Gukova (обсуждение) 12:53, 20 июня 2014 (EEST)


мені сподобалося працювати під керівництвом Ірини Василівни Бодні, вона навчила, як легко створювати блоги, карту знань,закладки. Але мені важко далося в тренінгу створювати фотоальбоми. На мою дк\умку краще працювати в блогі ніж у Візіткі --Katarina (обсуждение) 13:06, 20 июня 2014 (EEST)

Під час занять на тренінгу присвяченому мережевим технологіям Веб 2.0.мені сподобалася робота з такими сервісами як блоги, фотоальбоми, відеоальбоми, закладки, он-лайн документи.Велике "Дякую!" викладачеві курсів Бодні Ірині Василівні за гарне викладання цього предмету, доброту, людяність та високий професіоналізм.--Юлия михайленко (обсуждение) 14:52, 20 июня 2014 (EEST) Працювати було цікаво. Дізналась багато нового. Спасибі Ірині Василівні за добру, доступну подачу матеріалу.--Єна Наталія (обсуждение) 15:23, 20 июня 2014 (EEST)


Хочу висловити щиру подяку керівнику Бодні І. В. за майстерне проведення Тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0" Я по-новому відкрила для себе світ Інтернету. Тепер він стане справжнім і незамінним помічником у моїй роботі. Маю надію, що після такої чудової практики я зможу самостійно працювати з блогами, відеосервісами, фотосервісами, геосервісами та ін. Найбільше мені стане у пригоді, як керівнику МО, робота на сайті ЗапоВікі та на сторінці блогу. Ірино Василівно! Велике спасибі за щирість, доброту, а головне - за терпимість до нашого невміння. Ми Вас не підведемо! --Irina Lopatina (обсуждение) 15:36, 20 июня 2014 (EEST)

Тренінги присвячені мережевим технологіям Веб 2.0. варто проводити, і проводити частіше. Треба заохочувати учасників працювати самостійно, тренуватися у виконанні завдань кілька разів, давати учасникам змогу навчати інших, а потім використовувати знання у навчальній діяльності. Дякую Ірині Василівні за допомогу в роботі! --Darmorozn (обсуждение) 16:43, 20 июня 2014 (EEST)

Ми отримали сучасні навики в роботі з комп'ютером. Дякую викладачеві за гарне викладання предмету.--Ninagovina2101 (обсуждение) 16:45, 20 июня 2014 (EEST)

Дякую керівнику Ірині Василівні Бодні за професійне та доступне викладання матеріалу тренінгу. Надіюсь, що з легкістю буду користуватися набутими знаннями у своїй роботі та поділюсь із своїми колегами. Найбільше сподобалось працювати у блозі та проекті "Марафон веб-ідей",цікавою була робота з відеосервісами, фотосервісами,геосервісами.--Switlanachorna78 (обсуждение) 17:54, 21 июня 2014 (EEST)

Дякую керівнику Ірині Василівні Бодні за професійне та доступне викладання матеріалу тренінгу. Надіюсь, що з легкістю буду користуватися набутими знаннями у своїй роботі та поділюсь із своїми колегами.--Alinka8925 (обсуждение) 09:13, 23 июня 2014 (EEST)

Дуже вдячна Ірині Василівні за доступне для мене викладання матеріалу курсів. Знання, отримані від керівника, буду активно використовувати у своїй подільшій роботі--Anna burger (обсуждение) 09:24, 23 июня 2014 (EEST)

Дуже дякую Ірині Василівні за майстерно організовану роботу курсантів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з курсантами.--Дудка Наталія (обсуждение) 09:39, 23 июня 2014 (EEST)

Велика подяка за змістовну, пізнавальну, творчу роботу. Ірині Василівні за професіоналізм, розуміння, підтримку, гарну атмосферу спілкування.Отримала задоволення від спілкування з однокурсниками, отримала цінну інформацію роботи з комп'ютером, яку буду використовувати у своїй роботі та ділитися враженнями та отриманими знаннями з колегами.--Алексєєва Елла (обсуждение) 10:05, 23 июня 2014 (EEST)