Олімпіада з екології 2017-2018 навчального року

Материал из ЗапоВики
Версия от 15:59, 12 февраля 2018; Dominic28 (обсуждение | вклад)

(разн.) ← Предыдущая | Текущая версия (разн.) | Следующая → (разн.)
Перейти к: навигация, поиск

Шановні колеги! Шановні учасники олімпіади!

В даному розділі до Вашої уваги будуть представлені матеріали, які допоможуть при підготовці учнів до оліміпади з екології.

Содержание

Нормативно-правове забезпечення

I (шкільний) етап олімпіади

Методичні реокмендації

II (районний) етап олімпіади

Методичні рекомендації щодо підготовки до II (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

БАНК ЗАВДАНЬ II (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ

Завдання:

Тести "А"

Тести "Б"

Тести "В"

Задачі

Підготовка до III (обласного) етапу олімпіади

Наказ № 0809 від 29.12.2017 року Про проведення III (обласного) етапу Всеукраїнських, межрегіональних і обласних учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році та підготовку до участі в IV етапі 2018 року

Методичні рекомендації щодо підготовки до III (обласного) етапу олымпыади 2017-2018

Олімпіада з екології

Як оформити екологічний проект

Критерії оцінювання проекту (Нагадуємо, що кількість балів, які може отримати учасник за проект складає 80% від загальної кількості балів)

Список літератури

Інформаційний збірник (за результатми обласного етапу олімпіади 2016-2017 н.р.)

III (обласний) етап олімпіади

10-11 лютого 2017 року на базі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа – інтернат «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбувся ІІІ (обласний) етап сьомої Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, в якому взяли участь 45 учнів з м. Бердянська, м. Енергодара, м. Мелітополя, м. Запоріжжя та Запорізької області.

В перший день учасники виконали завдання теоретичного туру та прийняли участь у стендовому захисті своїх наукових екологічних проектів. На другий день олімпіади відбувся презентаційний захист проектів (публічне представлення свого проекту).

Переможцями стали учні: м. Запоріжжя (гімназії: № 28, 6, 47, 93; ліцеї № 99, 34; ЗОШ № 20, 103, 51; СШ № 72; Технічний ліцей; колегіум "Мала гуманітарна академія", колегіум "Елінт"); м. Мелітополя (ЗОШ № 11, гімназія № 19); м. Енергодара (Енергодарська багатопрофільна гімназія "Гармонія"); м. Бердянська (ЗОШ № 11; гімнахзія "Сузір я"); Бердянського району: (Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів); Запорізького району (Кушугумський НВК "Інтелект")

ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ

ПІД ЧАС ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАДИ З ЕКОЛОГІЇ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ КОМАНД ТА ЧЛЕНІВ ЖУРІ БУВ ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР-НАРАДА "Екологічна олімпіада: особливості підготовки та проведення"

ФОТОАЛЬБОМ ОЛІМПІАДИ

РЕЗУЛЬТАТИ

ЗАВДАННЯ

РОБОТИ ПЕРЕМОЖЦІВ:

10 клас

11 клас

Відбірково-тренувальні збори

IV етап VIII Всеукраїнської олімпіади