Предметні блоги / сайти. Банк веб-ресурсів Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Содержание

Фізика

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Фізика Кабакова Олена Василівна http://fizkab.blogspot.com/ ...
Блог Фізика Семенюк Неоніла Віталіївна http://physicist.in.ua/ Мій блог -це блог вчителя фізики. На ньому можна знайти не тільки розробки уроків та календарне планування, а й інформацію для класних керівників, різноманітні цікаві новини та нормативні документи МОН. Тут представлена велика кількість моїх власних розробок. Сподіваюсь, що вони будуть корисні не тільки молодим вчителям, а й вчителям з великим досвідом роботи.
Блог Фізика Остапенко Тетяна Миколаївна http://95zp2.blogspot.com/ Предметний блог вчителя фізики та астрономії створено з метою організації співпраці між вчителем та учнями: надання поточної цікавої інформації учням з предмету (відеопосилання, відеодосліди, відеоуроки), матеріалів для підготовки до олімпіад, ЗНО, організації роботи на платформі ШСЗ (Астрономія 11 клас, Фізика 10 клас).
Блог Фізика Кравець Т.І. http://fizikazahisnik.blogspot.com/ На цьому блозі я хочу поділитись своїм педагогічним досвідом та методичним надбанням, які стануть у нагоді не тільки вчителеві фізики та астрономії, але й учневі та батькам.
Блог Фізика Накалюжна Тетяна Іванівна http://listikt.blogspot.com/ Формування наукового світогляду, встановлення міжпредметних зв`язків фізики з іншими предметами, впровадження елементів дистанційного навчання
Сайт Фізика Хляпова Ілона Олексіївна http://nh.at.ua/ Сайт "Фізика & ІКТ" створено в 2009 році. Основна мета створення цього сервісу - впровадження дистанційної форми навчання на рівні загальноосвітніх навчальних закладів.

Фізичне виховання

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Спорт Бажул Олена Євгенівна http://zg31sport.blogspot.com/ Блог "Спортивне життя Запорізької гімназії №31" - це оперативна інформація про спортивні досягнення учнів гімназії, фото та відео інформація зі шкільних спортивних майданчиків.
Блог Спорт Ковалевський Юрій Володимирович http://reabilsport.blogspot.com/ У блозі висвітлена модель соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами засобами спорту, фізичної культури та творчості.
Сайт Фізичне виховання Балабанова Світлана Анатоліївна http://fizkultzosh2.ucoz.ua/ Відвідавши даний сайт Ви поринете у сторінки історії спортивного життя Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, дізнаєтеся про досягнення учнів та вчителя, знайдете цікаві спортивні вправи, розробки уроків, електронні підручники з фізичної культури та багато іншого.

Хімія

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Хімія Давиденко Оксана Василівна http://himoza1977.blogspot.com/ Блог "Мир химии" (на русском языке), створений у 2012р.; на момент заповнення заявки статистика відвідування становить - 122 239 переглядів; данний ресурс вважається найкращим предметним веб-ресурсом міста.

Блог створено для дистанційної підтримки вивчення хімії: опорні конспекти, пізнавальні завдання, конспекти уроків, веб-квести і т.ін.

Блог Хімія Левадна Вікторія Олександрівна http://levadnayav.blogspot.com/ Матеріали блогу висвітлюють проблему активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії шляхом використання проектної технології навчання, що дозволяє виконати основні вимоги концепції загальної середньої освіти, а саме: нові підходи до навчально-виховного процесу, новий зміст освіти, нові відносини між учасниками освітнього процесу, інший менталітет, нові форми роботи та методи навчання. Блог включає теоретичну базу, практичні додатки, власні схеми, авторські розробки уроків, виховних заходів.

Основи здоровя

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Основи здоровя Левадна Вікторія Олександрівна http://levadnaya1970.blogspot.com/ "Перлини здоров'я" - блог вчителя основ здоров'я Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів. Блог створений для розвитку пізнавальної активності і самостійності учнів на уроках основ здоров'я шляхом використання ІКТ

Іноземна мова

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Іноземна мова Лисенко Марина Володимирівна http://uvk9.blogspot.com/ Блог "English lesson" створений у 2011р., загальна кількість переглядів - 56 487. Даний ресурс розрахований на учнів 1-4 класів, які вивчають англійську мову. Блог також відвідують і батьки, які бажають допомогти дітям.
Блог Іноземна мова Савченко Віталіна Олександрівна http://vativ.blogspot.com/ Блог "English at school" створено для ефективної взаємодії вчителя та учнів, а також зацікавлення дітей у вивченні англійської мови у позаурочний час.
Блог Іноземна мова Кулачек Наталія Володимирівна http://englishclubkul.blogspot.com/ Блог "Englishclub" було створено для спілкування вчителя з учнями. Тут можна знайти багато додаткової інформації: корисні посилання, розробки уроків, електронні підручники,відеоматеріали, презентації, матеріали для підготовки до ЗНО тощо.
Сайт Іноземна мова Голубєва Наталія Іванівна http://golubeva-zp.weebly.com/ На цьому сайті можна дізнатися про наш навчальний заклад, наші досягнення, з задоволенням поділюсь своїм педагогічним надбанням та досвідом власним та колег-педагогів, тут ви можете знайти матеріали та підручники, методичні поради та розробки, граматичні довідники та інше - те, що стане у нагоді не тільки вчителеві іноземної мови, але й учневі!

Історія

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Історія Невтира Ольга Михайлівна http://olqammarta.blogspot.com/ Блог " Клио" (російськомовний) створений у 2012 р., загальна кількість переглядів - 7 615. На сторінках блогу зібрано актуальну для вчителя історії інформацію за певними розділами: методична робота, пам'ятки, електронні підручники, відеоматеріали, презентації, все для ЗНО
Блог Історія Барна Олена Анатоліївна http://novovasil.blogspot.com/ Блог створений в березні 2015 року.

Математика

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Сайт Математика Євтух Тетяна Анатоліївна http://evtuh-12.ucoz.ua/ Сайт вміщує розробки уроків, презентації до уроків, дидактичні ігри, тести, цікаву інформацію для учнів, посилання для підготовки до олімпіад, творчі роботи учнів, рекомендації батькам, нормативні документи


Українська мова/література

Тип веб-ресурсу Предмет Адміністратор Посилання
Блог Українська мова/література Клюєва Ольга Миколаївна http://310laboratori.blogspot.com/ Блог "Творча лабораторія" - це блог для вчителів словесності, учнів, студентів. Тут можна знайти багато цікавої і потрібної інформації: новини освіти, розробки уроків, презентації до уроків, відеоролики, тестові завдання, посилання на інші освітні інтернет-ресурси. Блог також можна використовувати як зразок для створення учительського електронного потрфоліо. У розділі "Управлінська діяльність" можна знайти бланки для подачі семестрової та річної звітності. Методичні та дидактичні розробки, які знаходяться у блозі є авторськими.
Блог Українська мова/література Ільченко Наталя Вікторівна http://philology.in.ua/ Ресурс зроблено для спілкування з учнями. Представлено матеріал з української мови та художньої культури зтем, які вивчаються. Використано різноманітний контент: презентації, власні відеоматеріали, тести.