Програма "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" в Запорізькій області — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(НОВИНИ)
(НОВИНИ)
Строка 12: Строка 12:
 
|}
 
|}
 
==<div style="background-color:LimeGreen" align=center>'''НОВИНИ'''</div>==
 
==<div style="background-color:LimeGreen" align=center>'''НОВИНИ'''</div>==
 +
{|
 +
|[[Файл:Физруки 09.2019.jpg|350px]]
 +
|5 вересня 2019 року в ЗОІППО ''' вчителям фізичної культури''' анонсовані '''Програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»''' та '''Програма "Основи сім'ї"'''(Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР)
 +
*[https://drive.google.com/file/d/16jvrME_iNANwy9qMBmEBB4rN-cOO4pRG/view?usp=sharing Презентація програм "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" та "Основи сім'ї"]; для перегляду [https://drive.google.com/file/d/1u-mlunytkclqHehKUZNYOA-gv6SVTxrV/view?usp=sharing Презентація програм "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" та "Основи сім'ї"]
 +
*[[Програма "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" в Запорізькій області]]
 +
*[http://osnovy.info/#rec100938413 Сайт освітньої програми "Основи сім'ї"]
 +
 +
'''Прошу самостійно переглянути:'''
 +
*[https://www.youtube.com/watch?v=cFkiKMUgA9o "LILIA 4-EVEN" (Лілія назавжди)]
 +
*[https://drive.google.com/drive/folders/1kscoYtKkP09HmEDAtQlojkg8Z-Ib-mac Фото]
 +
|
 +
|}
 
----
 
----
 
<div style="border:2px solid #00FF00;border-left:3px solid #00FF00;padding:5px 5px 0 5px;margin-bottom:3ex;">
 
<div style="border:2px solid #00FF00;border-left:3px solid #00FF00;padding:5px 5px 0 5px;margin-bottom:3ex;">

Версия 11:47, 16 сентября 2019

  • Програма «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та комплекс методичних посібників до неї, які розроблені в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що впроваджений Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні у партнерстві з Українським фондом «Благополуччя дітей» та Західноукраїнським ресурсним центром за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації. Детальніше...
  • Розраховано на вчителів, соціальних педагогів, психологів, інших фахівців соціальної сфери, студентів вищих педагогічних навчальних закладів, слухачів курсів підвищення кваліфікації інститутів післядипломної педагогічної освіти, а також на всіх, хто не байдужий до проблем дітей в Україні.
  • Схвалено Міністерством освіти і науки України до використання у загальноосвітніх навчальних закладах протокол №3 від 4 жовтня 2016 р.
Заставка ПТЛ 1.jpg

0 800 505 501 або 527 - національна безкоштовна лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів

НОВИНИ

Физруки 09.2019.jpg 5 вересня 2019 року в ЗОІППО вчителям фізичної культури анонсовані Програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» та Програма "Основи сім'ї"(Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР)

Прошу самостійно переглянути:


Шановні колеги!

Тр 10-11.06.19.jpg 10-11 червня 2019 року відбувся тренінг
«Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
для психологів закладів освіти Мелітопольського району Запорізької області (Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР).


Тр 30-31.05.19.jpgТр 30-31.05.19 1.jpg 30-31 травня 2019 року відбувся тренінг
«Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
для класних керівників, педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи закладів освіти Запорізької області (Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР).


20190514 130601.jpg 14 травня 2019 року під час КПК "Асистенти вчителів" був проведений спецкурс
«Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
(Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР).

Прошу самостійно переглянути:КД ШІ.jpg 1-4 квітня 2019 року на базі Кам'янcько-Дніпровської школи-інтернату відбувся тренінг
«Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»
(тренер Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР).


Прошу самостійно переглянути:

Сертифікати готові (15.04.19)Шановні колеги, увага! Міністерство соціальної політики, як Національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, з метою ефективного виконання пункту 4 Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні розробило електронний курс для державних службовців «Основи протидії торгівлі людьми». Курс на постійній основі доступний за посиланням www.ctcourse.org.ua
Цільовою групою курсу є представники місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також інших установ і відомств, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.ЕНЕРГОДАР

В кабінеті.JPG

Тетяна Миколаївна Павленко, методист НМЦ УО ЕМР, провела протягом першого півріччя 2018 року навчання психологів закладів освіти м.Енергодар щодо впровадження Програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

З 2018/2019 н. р. Програма успішно впроваджується у 23 класах (учні 7-8 класів) п’яти закладів освіти. Заняття викликають в учнів непідробну зацікавленість, позитивні емоції та нові відкриття на рівні усвідомлення.

1-COLLAGE.jpg 8-COLLAGE.jpg IMG 1363-COLLAGE.jpg IMG 20181221 135132-COLLAGE.jpg MyCollagesевкгркевро.jpg


Запорізька ЗОШ №15

29-31 жовтня 2018 року на базі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся тренінг «Впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» (тренер Гура С.П., ст.викладач кафедри теорії та методики виховання КЗ "ЗОІППО" ЗОР), в якому взяли участь 18 педагогів ЗЗОШ №15 та практичний психолог Запорізького загальноосвітнього навчально-виховного комплексу "Молодь" Запорізької міської ради Запорізької області.Тренінг Київ 23.11.17.jpg 22-24 листопада 2017 року група педагогічних працівників КЗ «ЗОІППО» ЗОР, Науково-методичного центру м. Енергодар та Науково-методичного центру професійно-технічної освіти взяла участь у семінарі-тренінгу «Методика впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми», який відбувся у м. Київ за підтримки ВБО Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Міністерства Міжнародних справ Канади при сприянні Міністерства освіти і науки України.

Протягом наступного півріччя проект буде впроваджуватися в освітній простір Запорізької області.


Зустріч 16.05.18 076.jpg Відповідно до плану реалізації проекту Український фонд “Благополуччя дітей” 16 травня 2018 р. на базі ЗОІППО, була проведена робоча зустріч для фахівців, які брали участь у семінарах-тренінгах, щодо методики впровадження програми виховних заходів “Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція”, з метою обміном досвідом щодо здійснення підготовки педагогічних працівників до просвітницької роботи з протидії торгівлі людьми та надання консультаційної підтримки.

Розглядалися такі питання:

- Загальна оцінка учасниками результатів участі у семінарі-тренінгу «Методика впровадження програми виховної роботи з учнями з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»»;

- Використання результатів участі у семінарі-тренінгу фахівцями;

- Оцінка прогресу реалізації розробленого навченими фахівцями плану впровадження Програми в області;

- Труднощі та успіхи у підготовці педагогічних працівників до впровадження Програми;

- Плани на майбутнє стосовно підготовки педагогів до реалізації Програми.ЗАХОДИ, ЯКІ ПРОВЕДЕНІ З РЕАЛІЗАЦІЇ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ "ОСОБИСТА ГІДНІСТЬ.БЕЗПЕКА ЖИТТЯ, ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ"


НОРМАТИВНА БАЗА

Сайти

  • Сайт "Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні" Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя.
  • MigrantInfo.org.ua
  • Сайт “Ла Страда-Україна” Міжнародний жіночий правозахисний центр (свідоцтво про реєстрацію Міністерства юстиції України № 1010 від 31.03.98) з 1997 року працює в напрямі запобігання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, ліквідації всіх форм дискримінації та насильства у суспільстві, сприяння дотриманню прав людини, гендерної рівності та захисту прав дітей.

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ


З7 11.jpg ЗВР.jpg ЗИ.jpg ЗПТНЗ.jpg ЗБ.jpg
Матеріали для 7-11 класів Матеріали для ОІППО Матеріали для шкіл-інтернатів Матеріали для ПТНЗ Матеріали для роботи з батьками

Примітка: доступ до методичних матеріалів буде надаватися педагогічним працівникам після проходження відповідних тренінгів.

Відео


Опитувальник для педагогічної спільноти Запорізької області

Модератор сторінки: Гура Світлана