Рефлексія учасника Савеленко Є.М. — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Модуль 1)
Строка 17: Строка 17:
  
 
==Модуль 1==
 
==Модуль 1==
Цей модуль допоміг мені почати роботу з порталом ЗапоВікі, проте не дав достатньо навичок в цьому (оскільки це був перший вхід до порталу). Модуль допоміг у вмінні правильно формулювати цілі проекту, та як їх можна досягти.  Також модуль доволив ознайомляться з основними ресурсами тренінгу: посібником, сайтом освітніх програм, сайтом допоміжних матеріалів, Електронним довідником які моливо будуть використані мною у подальшій педагогічній діяльності. Модуль дозволив удосконалити навички у створенні посилань.
+
Цей модуль допоміг мені почати роботу з порталом ЗапоВікі, проте не дав достатньо навичок в цьому (оскільки це був перший вхід до порталу). Модуль допоміг у вмінні правильно формулювати цілі проекту, та як їх можна досягти.  Також модуль доволив ознайомляться з основними ресурсами тренінгу: посібником, сайтом освітніх програм, сайтом допоміжних матеріалів, Електронним довідником які моливо будуть використані мною у подальшій педагогічній діяльності. Модуль дозволив удосконалити навички у створенні посилань на ЗапоВікі.
 
**Дуже добре, молодці!! Не забувайте вказувати назву порталу, бо не зрозуміло де саме ви навчились робити посилання))) --[[Участник:Dominic28|Сокол Ирина (администратор ЗапоВики)]] ([[Обсуждение участника:Dominic28|обсуждение]]) 15:14, 19 января 2015 (EET)
 
**Дуже добре, молодці!! Не забувайте вказувати назву порталу, бо не зрозуміло де саме ви навчились робити посилання))) --[[Участник:Dominic28|Сокол Ирина (администратор ЗапоВики)]] ([[Обсуждение участника:Dominic28|обсуждение]]) 15:14, 19 января 2015 (EET)
  

Версия 15:18, 19 января 2015

Рефлексія (від лат. Reflexio - звернення назад) - розумовий процес, спрямований на самопізнання, аналіз своїх емоцій і почуттів, станів, здібностей, поведінки.

Як писати рефлексію:

  • Перегляньте Основні запитання та головні ідеї, які були розглянуті в Модулі, або прочитайте Стислий огляд Модуля та подумайте про ідеї та матеріали, що ви створили, які можна використовувати під час викладання чи планування для того, щоб покращити процес навчання учнів.
  • Натисніть кнопку "Править" навпроти необхідного Модуля
  • Запишіть свої думки та враження від навчання за цим модулем. Напишіть про інші висновки, ключові ідеї, нові інструменти та засоби, які допомагають навчатися, використовуючи ІКТ, запитання, які у вас виникли, та те, що вас турбує або цікавить. Обміркуйте, яким чином знання, які ви отримали в цьому модулі, можуть вплинути на ваше викладання та навчання ваших учнів. Запишіть, що видалося вам найцікавішим, найпростішим, а що було складним і не зрозумілим.

Підказки:

  • Цей модуль допоміг мені обдумати власні цілі навчання на цьому тренінгу, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені з’ясувати, як можна використати навчальні дослідження в проектах та зрозуміти призначення Основних запитань проекту, а саме…
  • Цей модуль допоміг мені уточнити Основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме…

Содержание

Модуль 1

Цей модуль допоміг мені почати роботу з порталом ЗапоВікі, проте не дав достатньо навичок в цьому (оскільки це був перший вхід до порталу). Модуль допоміг у вмінні правильно формулювати цілі проекту, та як їх можна досягти. Також модуль доволив ознайомляться з основними ресурсами тренінгу: посібником, сайтом освітніх програм, сайтом допоміжних матеріалів, Електронним довідником які моливо будуть використані мною у подальшій педагогічній діяльності. Модуль дозволив удосконалити навички у створенні посилань на ЗапоВікі.

Модуль 2

Модуль 3

Модуль 4

Модуль 5

Модуль 6

Модуль 7

Модуль 8

Модуль 9

Модуль 10

Модуль 11