Роботи учасників конкурсу буктрейлерів книг-ювілярів 2016

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск

Golosuy.jpg

До уваги учасників конкурсу буктрейлерів та їх уболівальників!

Голосування на приз буде здійснюватися з 10 годин 23 квітня на сторінці "Приз глядацьких симпатій" блогу "NB-Nota Bene" (http://nb-notabene.blogspot.com/). Подробиці читайте в блозі.

КБ ККНК.jpg
Зверніть увагу.jpg

Содержание

Зразок представлення конкурсної роботи

Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Гранатовий браслет". Авт. Василенко Владислав, Кам'янсько-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=bPmhid4dE5k

Буктрейлер створено за повістю російського письменника Олександра Івановича Купріна "Гранатовий браслет", яка була написана за різними джерелами в 1910 – 1911 роках. В основу сюжету було покладено реальну історію, яку автор наповнив сумною поезією. Суть твору в тому, що люди мріють про кохання, а коли стикаються з нею, то не завжди розуміють, що це саме те, про що мріяли. І тільки втративши, усвідомлюють, що доля подарувала їм зустріч з справжнім, самовідданим почуттям.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Конкурсні роботи

Таблиця

Нові роботи розміщуйте нижче таблиці, член оргкомітету сама перенесе буктрейлери до таблиці--Крижко Людмила Володимирівна 14:22, 18 апреля 2016 (EEST)

Номінація Район Учасник Буктрейлер, URL Анотація Результат конкурсу
"Разом з книгою ми ростемо" Комунарський Бондаренко Олександра Володимирівна, Запорізька гімназія №6, бібліотекар Буктрейлер "Дядя Стёпа" https://youtu.be/MIZk6s-An-k Буктрейлер создан по мотивам книги-юбиляра "Дядя Стёпа", автор С.Михалков, буктрейлер создан в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики")
"Разом з книгою ми ростемо" Олександрівський (Жовтневий) Стовбур Наталія Маратівна, Запорізька ЗОШ №76, бібліотекар Буктрейлер "Такие похожие и такие разные книги" https://youtu.be/5esrjNvumf8 Буктрейлер створено за казками італійського письменника К. Коллоді "Пригоди Піноккіо" та російського письменника А. Толстого "Золотой ключик или Приключения Буратино". Відрізнити цих дерев'яних бешкетників можна, якщо прочитати книги вищезазначених авторів. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Токмак Куліна Ольга Василівна, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вчитель рос. мови та літератури Буктрейлер "Федорине горе" https://www.youtube.com/watch?v=2w0aLkRwbBk&feature=youtu.be Буктрейлер створено за книгою дитячого письменника К. Чуковського "Федорине горе", якій у 2016 році виповнюється 90 років. Казка вчить дітей слідкувати за своєю зовнішністю, бути охайним. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Вільнянський Березняк Тамара Василівна, Матвіївський ЗНВК "Всесвіт", бібліотекар Бутрейлер "Одиниця з обманом" https://youtu.be/T6BA6cpSWis Відеоролик створено за повістю Всеволода Нестайка "Одиниця з обманом", яка побачила світ у 1976 році. У кожному оповіданні цієї повісті розповідається про шкільне життя з веселими і сумними подіями. Письменник знайомить нас з дітьми, яким притамані найкращі людські якості: щирість і відданість, готовність прийти на допомогу один одному, вміння дружити по справжньому. Книжка розрахована на дітей молодшого шкільного віку. Робота була створена у рамках конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Вільнянський Редька Ольга Миколаївна, Люцернянський НВК, бібліотекар Буктрейлер по книге Агнии Барто "Игрушки" https://youtu.be/f-pM55rAyTk Буктрейлер створено за книгою А.Барто "Іграшки" ("Игрушки", 1936). Вже 80 років не одне покоління зростає на цих поезіях. Молодших школярів чекає зустріч з такими добрими та знайомими з перших днів дитинства віршами дитячої письменниці. А скільки ще нового та цікавого попереду! Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Вільнянський Скуйбіда Лариса Михайлівна, Вілнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, зав. бібліотекою Буктрейлер за книгою Л. Старицька-Черняхівська "Діамантовий перстень" https://youtu.be/VFGa0jlPt5M Буктрейлер створено за книгою "Діамантовий перстень" відомої письменниці Л. Старицької-Черняхівської написаний у кращих традиціях історико-пригодницького жанру. Герой твору - офіцер російського війська, українець за походженням, допомагає одному з учасників заворушень. Чому він це зробив, що стало причиною такого вчинку - кохання чи політичні переконання, - дізнаєтеся, прочитавши цю чудову повість.
"Разом з книгою ми ростемо" Гуляйпільський Ганна Кочеткова, КЗ "Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1", бібліотекар Буктрейлер В. Нестайко "Дивовижні пригоди в лісовій школі" https://youtu.be/lXQnlSCyrfs Буктрейлер був створений на основі книги Всеволода Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі". Легка, життєрадісна, сповнена доброго гумору історія про веселі, дотепні пригоди зайчика, їжачка та їхніх однокласників, учнів спеціалізованої музичної лісової школи з ведмежою мовою викладання. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Гуляйпільський Алфьорова Олена Миколаївна, КЗ "Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст", вчитель географії та історії Буктрейлер по книзі Д.Родарі "Пригоди Чіполіно та його друзів" https://youtu.be/VYQjXmW8Ak4 Книга-пригода, книга-подорож! Твір, у якому добро перемагає зло.

Дана робота створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Разом з книгою ми ростемо" Гуляйпільський Алла Шепель, КЗ "Гуляйпільська СШ І-ІІІ ст.", вчитель інформатики Буктрейлер: Чудове чудовисько за книгою Сашка Дерманського https://youtu.be/BZQpYQPxt3U Книга "перевірена" на власній дитині, заслуговує на почитання дітьми різного віку. Саме такі книги підтримують любов до читання на протязі всього життя людини. Добра, весела, незвичайна казка не залишить байдужим жодного читача. Буктрейлер створений у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Гуляйпільський Порохнява Г.М., КЗ "Гуляйпільська СШ І-ІІІ ст.", зав. бібліотекою Буктрейлер:"Чудове Чудовисько" https://youtu.be/Hvg9j-LGjwo Буктрейлер був створений за повістю Сашка Дерманського. В ній розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива... Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху). Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" ЗНЗ обласного підпорядкування Деркач Оксана Василівна, КЗ "Василівська СЗОШІ", вчитель укр. мови та літератури Буктрейлер В. Нестайко "Одиниця з обманом" https://youtu.be/up2_247Z0yw Буктрейлер створено за повістю українського дитячого письменника В. Нестайка "Одиниця з обманом", яка була видана у 1976 році. Повість в оповіданнях про 4-б клас. Де навчаються 14 хлопчиків і 10 дівчаток. Чудова захоплююча книжка. Можливо, сучасні учні знайдуть в пригодах учнів 4-б класу багато спільного зі своїм шкільним життям.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Разом з книгою ми ростемо" ЗНЗ обласного підпорядкування Волконітіна Юлія, КЗ "Терпіннівська СЗОШ-І", вчитель інформатики та математики Буктрейлер "Телефон" https://youtu.be/PtvYeSGc5Ns
"Разом з книгою ми ростемо" Олександрівський (Жовтневий) Циганок Олена Геннадіївна, Запорізька ЗОШ № 15, бібліотекар; Жовтяк Алла, Жила Нікіта, Завірова Дана - учні 6-А класу Буктрейлер "Случай из жизни" https://youtu.be/UysInzy2Ccc Сказка С.Я. Маршака "Багаж". Всякое может случиться с багажом за время следования поезда. Особенно если этот багаж состоит не из одних только корзин и чемоданов.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Разом з книгою ми ростемо" Шевченківський Полтавська Валентина Андріївна, Запорізький НВК "Вибір, вчитель почат. кл. (Сценарій: Бородіна А.А., камера: Бородін А.В.) Буктрейлер "Винни Пух" https://www.youtube.com/watch?v=e-9berebfjk&feature=youtu.be Використали книгу А.А.Милна "Винни - Пух и все - все - все". Буктрейлер створено у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Разом з книгою ми ростемо" Чернігівський Цап Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., 7 кл. Буктрейлер Робінзон Крузо https://youtu.be/jbtvldlhDlg Буктрейлер Робінзон Крузо до найвідомішого твору англійського Даніеля Дефо, де розповідається про дивовижні та надзвичайні пригоди моряка з Йорка, який потрапив на безлюдний острів і прожив там 28 років. Книжка, знайома нам з дитинства, цікава і для дорослих читачів, її герой — людина сильної волі, мужня й винахідлива — з честю вніс випробування, що випали на його долю: нелегку боротьбу з природою, самотністю і самим собою.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Разом з книгою ми ростемо" Чернігівський Єна Сніжана, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 кл. Буктрейлер "Климко" https://youtu.be/2Vy5R01NOUE Буктрейлер був створений до книги Григора Тютюнника. Переживши важкі воєнні роки, які випали на дитинство, Григір Тютюнник написав автобіографічну трилогію. Повість "Климко" - одна із частин трилогії.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Вознесенівський (Орджонікідзевський) Біденко Тетяна Іванівна, Запорізька ЗОШ № 58, вчитель зарубіж. літератури Буктрейлер за збіркою М. В. Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки" https://youtu.be/D3ETG7fBzYI Буктрейлер створено за збіркою М. В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1831) – 185 років. Це класика, котру має прочитати кожен! Адже тут і сльози, і кохання, і містика, і народний неперевершений гумор. А неймовірна атмосфера не відпустить до останньої сторінки! Буктрейлер створений у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».
"Моя книжкова поличка" Комунарський Андреева Наталия Михайловна, ЗОШ №23, зав. библиотекой Буктрейлер "Таємниця козацької шаблі" Зірки Мензатюк https://drive.google.com/file/d/0B8dh_7DPLGCnQVpoUS12UFUtME0/view?pref=2&pli=1 Буктрейлер створено у рамках обласного Фестивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики"
"Моя книжкова поличка" Олександрівський (Жовтневий) Завирова Ольга Николаевна, Запорізька ЗОШ № 15, учитель рус. языка и литературы Буктрейлер к роману М.А. Булгакова "Мастер и Маргарита" https://youtu.be/rC-dUK85Btw Роман М.А. Булгакова "Мастер и Маргарита". Есть книги, в которых отразился век.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Мелітополь Гончаренко Вікторія Миколаївна, Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ст. №6, бібліотекар Буктрейлер "Лісова пісня. Леся Українка" https://youtu.be/csJ0AOLy8L0 Буктрейлер створено за твором української письменниці Лісі Українки (Косач) "Лісова пісня", яка була написана за різними джерелами в 1911 році. Задум про цю драму авторка виношувала все життя, а реалізувала за 10-12 днів. Суть твору, це єдність реального й міфологічного та показ двосвіття_ духовного й матеріального.Виразником духовного у драмі постає Мавка. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Моя книжкова поличка" Мелітополь Сотник Світлана Віліївна , Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ст. №20, бібліотекар Буктрейлер "А.С. Пушкин. Метель" https://youtu.be/BWFru77loZA Буктрейлер створено за повістю російського класика Олександра Сергійовича Пушкіна "Заметіль", яка була написана у 1831 р.("Повести покойного Ивана Петровича Белкина"). Пушкін, геній віршування 19 століття, задавав питання: що таке любов собі і всім, але чи знайшов він відповідь? Він шукав його в прозі. Пропонуємо сучасникам також поміркувати над цим.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Мелітополь Вахромєєва Ольга Олексіївна, Мелітопольська ЗОШ І ст. №2, бібліотекар Буктрейлер Т.Г. Шевченко «Тополя» https://youtu.be/o8VlYIg0mdY Буктрейлер створено за твором українського письменника Т.Г. Шевченко "Тополя" - ця романтична ідея незнищенності справжнього кохання, краси, вірності.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».

"Моя книжкова поличка" Бердянський Жигула О.В., Старопетрівська ЗОШ І-ІІ ст., бібліотекар Буктрейлер «Вечера на хуторе близ Диканьки» https://drive.google.com/file/d/0Byy8EvfmS2WwYkNsWWEycml4blE/view?usp=sharingdE5k Буктрейлер створено за повістю М.В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки». «Вечори на хуторі біля Диканьки» - це одне з найвідоміших творів Гоголя, яке було надруковано в 1831-1832 роках. Ця проба пера молодого автора принесла йому величезну славу. Автор знайомить читачів із мовою, якою розмовляють в Диканьці, і відповідно – герої його твору. В описах побуту, традицій, природи відчувається справжня пристрасть до «всього свого». Читач просто не може залишитися байдужим до героїв твору.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Лілія Смола, КЗ "Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1", вчитель почат. кл. "Червоні вітрила" https://youtu.be/jLYIMbfB-b4 Буктрейлер був створиний за повістю Олександра Гріна. В ній розповідається про юну дівчинку Асоль, мрією якої було зустріти корабель з червоними вітрилами з принцем на борту. І її мрія здійснилася ...

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Мироненко Олена Анатоліївна, КЗ "Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2", бібліотекар Буктрейлер "Вечори на хуторі біля Диканьки" https://www.youtube.com/watch?v=PTj46da4H8M Буктрейлер створено за повістю російського письменника М. Гоголя "Ніч перед різдвом" із збірки "Вечори на хуторі біля Диканьки". Повість "Ніч перед різдвом" написана на основі спогадів М.Гоголя про святкування великого християнського свята на його батьківщині. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Река Людмила Євгенівна, КЗ "Добропільська ЗОШ І-ІІІ ст", вчитель інформатики А. Блок "Незнакомка" https://youtu.be/pQqZDDV08k4 Буктрейлер створено за ліричною драмою О. Блока "Незнакомка". У драмі ми бачимо поєднання містичного та побутового, відчуженого і повсякденного. Перед нами постає "диявольський", але піднесений жіночий образ.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Алфьорова Олена Миколаївна, КЗ "Малинівська ЗОШ І-ІІІ ст." вчитель географії, історії та міфології за книгою М.Булгакова "Майстер і Маргарита" https://youtu.be/juijQ48tuzU Буктрейлер створено в рамках конкурсу буктрейлерів "Калейдоскоп ненудної класики"
"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Орос Наталія Миколаївна, Успенівська ЗОШ І-ІІІ ст., бібліотекар Буктрейлер Белый Клык - Біле Ікло https://youtu.be/D29tdL4ff1M
"Моя книжкова поличка" Гуляйпільський Земелько Вікторія, КЗ "Полтавська ЗОШ І-ІІІ ст.", бібліотекар "Мастер и Маргарита" https://youtu.be/p4QMnXgekdQ Буктрейлер був створиний за романом Михайла Булгакова "Майстер і Маргарита". Це роман, в якому гармонірмонійно поєднані кохання і дияволіада...

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Михайлівський Сафронова Тетяна Станіславівна, КЗ "Високівська ЗОШ І - ІІІ ст.", вчитель укр. мови та літератури Буктрейлер «Лісова пісня» Лесі Українки - книга людської душі https://youtu.be/Fis8pIW64yc Буктрейлер створений за драмою-феєрією Лесі Українки "Лісова пісня", яка є шедевром світової драматургії. Творчий геній поетеси явив світові українську Волинь у двоєдиності світу реального і світу природи, світу звичайних людей і світу фантастичних істот. Сюжет твору становить кохання Мавки і Лукаша. Леся Українка переконує читача, що краса є вічна, як світ, а кохання - непереможне.

Робота створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Пологівський Колесник Віталіна Сергіївна, КУ "Пологівський НВК", бібліотекар Буктрейлер "Мастер і Маргарита" https://youtu.be/YzYrscx8zi8 Роман М.Булгакова "Мастер і Маргарита" - самий загадковий із романів за всю історію радянської літератури ХХ ст. У романі представлено чергування двох сюжетних ліній, що розвиваються паралельно одна одній. Дія першої відбувається в Москві тридцятих років XX століття, друга є викладом подій Євангелія, а саме — тих його частин, що стосуються суду над Ісусом Христом і його страти. Крім цього, роман має декілька сюжетних ліній, що химерно переплітаються. "Мастер і Маргарита" - це також історія двох закоханих.

Буктрейлер створено у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Чернігівський Скригун Оксана Адамівна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель англ. мови Буктрейлер "Ловець у житі" https://youtu.be/_vHYEOAVf4A Буктрейлер створено за культовою повістю багатьох поколінь одного з найяскравіших американських письменників ХХ століття Джерома Девіда Селінджера, якій в цьому році виповнюється 65 років. Щира й пронизлива історія самотності, дорослішання, бунту, пошуків себе та блукання по самому краєчку прірви… І вже кілька поколінь підлітків знову і знову відкривають для себе Холдена Колфілда, чиє ім’я вже давно стало своєрідним символом, — і впізнають у ньому себе. Кілька поколінь тридцяти- або сорокарічних повертаються, щоб перечитати роман та, наче камертоном, порівняти теперішнє своє життя з тим, як вони його уявляли в шістнадцять.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" ЗНЗ обласного підпорядкування Соловій Ярослава Іванівна, Загальноосвітня санаторна школа-інтернат КВНЗ «ХННРА», вчитель укр. мови та літератури Буктрейлер "Чорна Пантера і Білий Ведмідь" https://youtu.be/XsWW3Qeokis Буктрейлер створено за п’єсою Володимира Винниченка «Чорна Пантера і Білий Ведмідь» (1911) – 105 років. Це історія молодої сім'ї: невизнаного генія і його дружини. Автор намагається художньо розв'язати болючі для інтелігента проблеми моралі та норми поведінки. Ця робота створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».
"Моя книжкова поличка" ЗНЗ обласного підпорядкування Науменко Валентина Василівна, КЗ "Новомиколаївська ЗОШІ І-ІІ ст.", бібліотекар Буктрейлер "Джонатан Свифт "Путешествия Гулливера" https://www.youtube.com/watch?v=LpcfgXgX0Vs Буктрейлер створено за книгою англо-ірландського письменника Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера» (290 років). Це книга про подорожі в фантастичні країни суднового лікаря Лемюеля Гуллівера, в ній яскраво і гостро висміюються людські та суспільні недоліки. Ця робота створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».
"Моя книжкова поличка" ПТНЗ Балак Світлана Вікторівна, ДНЗ "Чубарівський ПАЛ", бібліотекар Буктрейлер за збіркою М. В. Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки" https://youtu.be/vv3Uy0OucsQ Фестивальна робота створена за книгою-ювіляром 2016 року М.Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". Вона - книга на всі часи, у якій зібрані яскраві історії з життя українського народу. Зокрема, повість "Ніч перед Різдвом" - це диво, яке приходить різдвяної ночі. Буктрейлер створений у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».
"Моя книжкова поличка" Мелітополь Коваленко Світлана Володимирівна, Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ст. №13, бібліотекар, Харченко Павло, Шевченко Владислав, 10 кл. Буктрейлер Леся Українка «Лісова пісня» https://youtu.be/gAPLqzNgRXI Буктрейлер створено за твором української письменниці Лісі Українки (Косач) «Лісова пісня» - це гімн єднанню людини і природи, натхненна пісня про велич духовного, про порив людини до щастя, її боротьбу за вільне, красиве, духовно багате життя. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».
"Моя книжкова поличка" Комунарський Касай Діана, Запорізька ЗОШ №23, 8 кл. Буктрейлер "Шерлок Холмс" https://youtu.be/Li-G1rBwBg4 (укр.) https://youtu.be/3fd9VpHciJY (рос.) Буктрейлер створено за головним героєм книг англійського письменника Артура Конана Дойля. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Моя книжкова поличка" Запоріжжя Козюк Олександр Олександрович (Анимация&Озвучка: Доленко Тимофій Дмитрович), Запорожская гимназия "Контакт", 11 кл. Буктрейлер "Над пропастью во ржи" Джерома Сэлинджера https://youtu.be/-69jRXV0EGg «Над пропастью во ржи» — роман американского писателя Джерома Сэлинджера. (Также книга-юбиляр 2016). В нём от лица 16-летнего юноши по имени Холден в весьма откровенной форме рассказывается о его обострённом восприятии американской действительности и неприятии общих канонов и морали современного общества. Буктрейлер был создан в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Моя книжкова поличка" Бердянськ Облап Артём, Бердянская гимназия №3 "Созвездие", Панченко Артём, Стахарный Эрнест, Сарган Ксения, Уварова Екатерина - 11 кл. Сборник стихов Владимира Высоцкого «Нерв» (1981) https://youtu.be/PaFm4ZThFmk Буктрейлер был создан для того, чтобы заинтересовать подростков прочитать эту книгу. Первый сборник стихов Владимира Высоцкого «Нерв» был опубликован в издательстве «Современник» в 1981, но до читателя он так и не дошел. Странная история приключилась с тиражом в 55 тысяч экземпляров – не то вагон с тиражом был украден, не то был распространен только в обкомовских кабинетах, где и пропал навсегда.

Времена меняются, позднее сборник «Нерв» был переиздан, опубликованы и другие тома стихотворений. Более того, написаны монографии, исследования, книги о всеми любимом поэте. Песни, которые мы представили, - "Он не вернулся из боя", "На братских могилах не ставят крестов..." - одни из главных в творчестве Высоцкого. В них, кроме интонационной и психологической достоверности, есть ответ на вопрос: почему поэт, человек, который по своему возрасту явно не мог принимать участия в войне, все-таки пишет о ней, более того - не может не писать? Все дело в человеческой судьбе, которая никогда не бывает чем-то отдельным, обособленным от других людских судеб. Существуешь ты на земле, продолжая дела тех, которые жили до тебя, которые когда-то защитили твой первый вздох, первый крик, первый шаг по земле. Песни Высоцкого о войне - это, прежде всего, песни настоящих людей. Людей из плоти и крови. Сильных, усталых, мужественных, добрых. Таким людям можно доверить и собственную жизнь, и Родину. Такие не подведут.

"Моя книжкова поличка" Мелітопольський Гречана Ірина Юріївна, Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ст., заступник директора з НВР, вчитель інформатики, Щербінко Вікторія, Коров'якова Ірина, Андреева Маргарита, Дубодел Олег, Ломага Віталій – 11 кл. Буктрейлер: Вечера на хуторе близ Диканьки https://youtu.be/Wj9-z3cKrGk В 2016 году исполнилось 185 лет прекрасному произведению Николая Васильевича Гоголя "Вечера на хуторе близ Диканьки". Действия происходят в Украине. Произведение очень ярко показывает читателю бытность и характер украинского народа, любовь к живущим в то время людям, тонко прочувствованный аромат сказочного мира, существующего совсем рядом с реальным миром - все это делает произведение "Вечера на хуторе близ Диканьки" одним из самых любимых литературных произведений ХІХ века. Эта работа выполнена в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Моя книжкова поличка" Михайлівський Плоска Ніна Іванівна, КЗ "Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3", учитель укр. мови і літератури (Автори: Гостищева Олеся, Гнідий Павло - 10 кл., Бекеньова Юлія, 11 кл.; актори-аматори: Коржикова Марина, Сотник Артем, Марковська Марія, Бабешко Оксана - 10 кл.) Буктрейлер "Лісова пісня" https://youtu.be/Om2poKgz20k Буктрейлер створено за драмою-феєрією Лесі Українки "Лісова пісня", яка була написана в 1911 році всього за 12 днів. Задум створити драму виник у Лесі давно, ще з дитинства, коли мати їй про мавок розказувала, коли в Колодяжному в місячну ніч "бігала самотою в ліс і там ждала", щоб їй привиділася Мавка. У п'єсі авторка оспівала красу людських взаємин, порив до щастя, незбагненну силу великого кохання. Високу оцінку цьому невмирущому твору дав М.Рильський: "Зовсім осібно, як чарівний заквітчаний острів, височіє у творчій спадщині Лесі Українки драма-феєрія "Лісова пісня"".

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Енергодар Кузнєцов Федір Олексійович, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А кл. Буктрейлер Леся Українка. "Лісова пісня" https://www.youtube.com/watch?v=Cq8T0p0TBKk Буктрейлер створено за драмою-феєрією української письменниці Лесі Українки «Лісова пісня», яка була написана в 1911 році. У творі протиставляється світ людини і світ природи в їх гармонійних і суперечливих взаєминах. Твір поєднує реальне й фантастичне, інтуїтивно-символічне, а також особливу потужність ліричного струмлення. Буктрейлер було створено для того, щоб зацікавити глядача прочитати цю чарівну книгу.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».

"Моя книжкова поличка" Енергодар Корнієнко Ганна, Енергодарська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9-Б кл. Буктрейлер 175-річчю "Гайдамаків" Т. Шевченка присвячується https://www.youtube.com/watch?v=eJ1o5qRt68w&feature=youtu.be Буктрейлер створений в рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики". Поема Т. Шевченка - невмируща, актуальна в наш час, повчальна для нащадків. Цей твір Т.Г. Шевченка - ювіляр серед книг ювілярів 2016 року.
"Моя книжкова поличка" Токмак Сєрищева Антоніна, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5, 11 кл. Буктрейлер Леся Українка "Лісова пісня" https://www.youtube.com/watch?v=rxXh0mViNdM Буктрейлер створено за драмою-феєрією Лесі Українки "Лісова пісня", якій у 2016 році виповнюється 105 років.

"Лісова пісня" - це гімн духовності і красі, коханню і вірності, гармоніїї людини і природи. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Токмак Липський Єгор, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5, 7-В кл. Буктрейлер "Остап Вишня. Мисливські усмішки" https://youtu.be/WlOMjMlsdTk Буктрейлер створено за збіркою оповідань Остапа Вишні "Мисливські усмішки", якій у 2016 році виповнюється 60 років.

"Мисливськи усмішки" - явище унікальне. У них спостерігається оригінальний синтез народного анекдоту і пейзажної лірики. Читач отримує світлий, задушевний настрій, посмішку, а то й сміх від душі, бажання оберігати й примножувати багатства нашої матінки-природи. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Бердянський Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл. Буктрейлер «Золотой ключик, или Приключения Буратино» https://drive.google.com/file/d/0Byy8EvfmS2WwTjFtcXB0aWF4X1U/view?usp=sharingbPmhid4dE5k Буктрейлер создан по мотивам повести-сказке Алексея Николаевича Толстого «Золотой ключик, или Приключения Буратино» (1936) Буратино-вымышленный персонаж, главный герой сказки, он не изменяет своему характеру и внешности до конца сюжета книги, и всячески сопротивляется всем попыткам его перевоспитать со стороны папы Карло и Мальвины. Он остаётся веселой и беспечной куклой.

Робота была создана в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Василівський Гречко Олександра, КЗ "Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ст." ВРР ЗО, 6 кл. Буктрейлер "Білий Бім Чорне вухо" https://youtu.be/t4KXKyR6cQk Буктрейлер створено у рамках обласного Фестивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики" за повістю Г.Троєпольського "Білий Бім Чорне вухо", яка була видана у 1971 році. Це зворушлива історія про долю собаки, яка втрачає улюбленого господаря, про людей добрих і злих.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Михайлівський Василенко Владислав Віталійович, Кам'янско-Дніпровський НВК "Дит. садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл. Буктрейлер "Гранатовый Браслет" https://www.youtube.com/watch?v=bPmhid4dE5k Буктрейлер створено за повістю російського письменника Олександра Івановича Купріна "Гранатовий браслет", яка була написана за різними джерелами в 1910 – 1911 роках. В основу сюжету було покладено реальну історію, яку автор наповнив сумною поезією. Суть твору в тому, що люди мріють про кохання, а коли стикаються з нею, то не завжди розуміють, що це саме те, про що мріяли. І тільки втративши, усвідомлюють, що доля подарувала їм зустріч з справжнім, самовідданим почуттям.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Моя книжкова поличка" Чернігівський Кошель Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл. Буктрейлер "Лісова пісня" https://youtu.be/UkM30UX1CrE Буктрейлер до найвідомішої драми-феєрії української літератури, якій нещодавно виповнилося 105 років. Створена Лесею Українкою у 1911 році, п'єса розповідає про чуттєву і драматичну історію кохання, що розгортається на тлі прекрасного волинського пейзажу, населеного міфічними істотами.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" Енергодар Липская Александра Ивановна, Энергодарская ОШ I-III ст. №4, зав. библиотекой Буктрейлер по книге Г. Троепольского "Белый Бим Черное ухо" https://youtu.be/u3DTN0RfwVA Буктрейлер создан по замечательной книге Г. Троепольского "Белый Бим Черное ухо", которую хочется порекомендовать для чтения всем: и взрослым, и детям. Эта книга - юбиляр 2016 года.

Работа создана в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" Вільнянський Редька Ольга Миколаївна, Люцернянський НВК, бібліотекар Буктрейлер за книгою Остапа Вишні "Мисливські усмішки" https://youtu.be/fbErZfoVRTk Буктрейлер створено за книгою Остапа Вишні "Мисливські усмішки", які з гумором навчають не нищити природу, а дбати про рідний край та берегти для нащадків.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" Пологівський Колесник Віталіна Сергіївна, КУ "Пологівський НВК", бібліотекар Буктрейлер "Белый Бим, чёрное ухо" https://youtu.be/CPDp1e4wD_o Відома повість Г. Троєпольського "Білий Бім, чорне вухо" — про собаку, розумного, доброго сетера Біма, і про людей, добрих і лихих, яких зустрічає на своєму шляху Бім. Автор пристрасно захищає усе живе на землі, говорить про величезну відповідальність людини перед природою.

Буктрейлер створено у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" ЗНЗ обласного підпорядкування Деркач Оксана Василівна, КЗ "Василівська СЗОШІ", вчитель укр. мови та літератури Буктрейлер "О. Уайльд "Хлопчик-Зірка" https://youtu.be/gkWW8mDIqnA У 2016 році виповнюється 125 років від дня виходу друком збірки "Гранатовий будиночок", до якої ввійшла казка "Хлопчик-Зірка" О. Уайльда. Автор зазначав, що його казкові твори є "повчаннями, які з метою зацікавлення публіки викладено у формі вигадки" та писав: "Мої казки призначені для дорослих дітей від 18 до 80 років". У казці "Хлопчик-Зірка" розповідається про різні події, пов'язані зі стражданнями людей та їхнім духовним відродженням.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" Шевченківський Шпынова Ирина Александровна, Запорожский УВК "Выбор", зав.библиотекой (Монтаж и камера: Полтавская В.А. и Ярчук А.А. - учителя нач. кл. В фильме снимались - ученики 4 А кл.) БАГАЖ (буктрейлер) https://youtu.be/bZc4t7xYwTs Буктрейлер создан по замечательной книге Самуила Маршака "Багаж". Работа создана в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Подарунок другу" Мелітопольський Гречана Ірина Юріївна, Новобогданівська ЗШ І-ІІІ ст., заступник директора з НВР, вчитель інформатики, Дубодел Олег, Ломага Віталій - 11 кл., Гречана Наталія, Подольський Олександр, Скороход Ярослав - 8А кл. Буктрейлер "Собака Баскервілів" https://youtu.be/rt8Ztc5DSgo У 2016 році детективній повісті Артура Конан Дойла "Собака Баскервілів" виповнилося 115 років.

Дивна смерть сера Чарльза Баскервиля, власника великого статку, лякає його сусідів і друзів, адже всім відомо, що за сімейними переказами його рід переслідує страшне прокляття - з глибин боліт з'являється демон в образі жахливої собаки, щоб помститися Баскервілям за давній злочин Хьюго Баскервиля. Біля тіла Чарльза Баскервиля виявлені нелюдські сліди. Невже прокляття знайшло ще одну жертву? Відомий детектив Шерлок Холмс і його незмінний супутник доктор Ватсон повинні відповісти на це питання. Та чи зможуть вони впоратися з надприродними силами, або ж під їх маскою ховається зла і нещадна людська воля? Робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Подарунок другу" Вознесенівський (Орджонікідзевський) Капустін Микита Олександрович, Запорізька ЗОШ № 58, 10 - А кл. Буктрейлер "Портрет Доріана Грея" https://youtu.be/FLqzwemcOwQ Буктрейлер створено за романом-ювіляром (125 років) англійського письменника Оскара Уайльда "Портрет Доріана Грея". Безсмертне творіння від Принца Естетизму, справжній виклик молодості від Короля Парадоксу, Оскара Уайльда. Книга, що переверне ваші уявлення про красу.

Буктрейлер створений у рамках обласного конкурсу буктрейлерів «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».

"Подарунок другу" Токмак Зелений Максим, Токмацька СШ І-ІІІ ст. № 2 ім. О.М. Кота, 9-А кл. Буктрейлер "Шерлок Холмс. Собака Баскервілів" https://www.youtube.com/watch?v=LeGL_BC3ZBE Буктрейлер створено за повістю англійського письменника Артура Конан Дойля "Собака Баскервілів". До Шерлока Холмса звертається доктор Джеймс Мортімер. Його друг баронет сер Чарльз Баскервіль помер за таємничих обставин. Шерлок Холмс і доктор Ватсон беруться за розслідування цієї справи. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".
"Подарунок другу" Чернігівський Ценова Анастасія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 кл. "Армагедон уже відбувся" https://youtu.be/ls97ez1ZSkA Буктрейлер "Армагедон уже відбувся" створений за новою книгою Марії Матіос,в якій відбита новітня філософія нашого теперішнього буття, наповненого гонитвою за різними примарами, коли, як каже авторка, «люди рахують гроші – і не рахують свої дні», буття, позбавленого совісті і солідарності, часто навіть на рівні родини.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики"

"Подарунок другу" Якимівський Назарова Олена, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл. Буктрейлер "Білий Бім чорне вухо" https://youtu.be/0Vwh8chiUWg Буктрейлер створено за повістю російського письменника Гавриїла Троєпольського "Білий Бім чорне вухо".Це лірична історія про доброго, відданого, незвичайного сетера - білого з чорним вухом - Біма, його друзів та ворогів, а також слід, який він залишив у серцях людей.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

"Лісова пісня" Василівський Череватенко Лариса Іванівна, КЗ ДСШ "Талант" Буктрейлер "Лісова пісня" https://youtu.be/bR6b7QntSBI Буктрейлер створено за повістю української письмениці Лесі Українки "Лісова пісня".

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Роботи

Вознесенівський (Орджонікідзевський) район

Дніпровський (Ленінський) район

Номінація "Моя книжкова поличка".
Буктрейлер "М.В.Гоголь "Ревізор"". Авт. Сидоришина Анастасія, Болтенкова Юлія, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 100, 11-Б кл.;
URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=wy0toeQZIk0&feature=youtu.be

Буктрейлер створено за твором, який написав Микола Васильович Гоголь. Книга була написана 180 років тому. Відразу після виходу набула популярності. В наш ця книга зберегла актуальність.

Заводський район

Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Том Сойєр", Марк Твен. Автор Утєшева Валентина Григорівна, Запорізька ЗОШ №36, учитель. URL-адреса: https://youtu.be/Bjz_p7yUYo4

Анотація Буктрейлер створено за твором американського письменника Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра». З великою майстерністю змальоване життя американського провінційного містечка Санкт-Петербурга в 40-х р. 19ст. Заслуга твору в тому, що, читаючи його, можна потрапити в світ двох бешкетливих хлопчиків, Тома і Гека, і пройти разом з ними через усі перепони, взяти участь у різних пригодах. Ця книга про дружбу і справжнє кохання, вірність і зраду, добро і зло. Твір про Тома Сойєра - гімн дитинству дівчаток і хлопчиків різних країн світу. Книга адресована не тільки дітям, але й дорослим, вона змушує їх інакше подивитися на світ дітей і нагадати, що й вони колись теж були дітьми.

Ця робота була створена в рамках обласного фестивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Комунарський район

Номінація:"Подарунок другу" - Буктрейлер "Вредно не читать"

Автор: Іванова Клавдія Іванівна,зав. бібліотекою ЗОШ№ 103

URL: https://www.youtube.com/watch?v=mXDkJPln2o0

Буктрейлер створено за книгою Г.Остера "Вредные советы для детей старшего возраста". Робота створена у рамках обласного фестивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Олександрівський (Жовтневий) район

Тарасенко Анатолий 11 класс. школа №3 URL-Ссылка на буктрейлер, кликните чтобы открыть
URL-Ссылка на буктрейлер, кликните чтобы открыть
Номінація "Моя книжкова поличка".

Буктрейлер "'Віднесені вітром".

Автор: Куртова Світлана Сергіївна, заступник директора з НВР, вчитель англійської мови

"Запорізький ліцей №105";

Буктрейлер створено за книгою-ювіляром 2016 року американської письменниці М.Мітчелл "Віднесені вітром" (80 років)

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Номінація "Моя книжкова поличка".
Буктрейлер "Алиса в стране чудес". Авт. Темирова О., Темирова А., Запорізький колегіум № 98", 10-А кл.;
URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=pwwSGz087X4&feature=youtu.be

Буктрейлер створено за новелою, яку написав англійський професор математики Чарлз Лютвідж Доджсон (він же Льюїс Керол), яка була написана у 1865 році. Відразу після виходу книга набула неабиякої популярності. Одне слово, можна сказати, що автор ліг спати невідомим, а прокинувся знаменитим! Казка для дітей і дорослих "Алиса в Cтране чудес" повна загадок, фокусів, головоломок, гри слів і блискучої гри розуму. Історія про чарівну дівчинку Алісу - казка, яку можна читати та перечитувати.
Номінація "Моя книжкова поличка".
Буктрейлер "Незвичайні пригоди Робінзона Крузо" Авт. Гріцкова Валерія, Запорізький колегіум № 98", 6-А кл.;
URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=4X3eSIWORHY
Перший і найкращий роман Даніеля Дефо, написаний понад 300 років тому, витримав випробування часом. Історія життя Робінзона на безлюдному острові — це гімн творчій праці людини, її мужності, волі, винахідливості та вмінню з гумором поборювати життєві халепи.
Номінація: "Разом з книгою ми ростемо"
Буктрейлер "Винни-Пух" Авт. Рєзанова А., Запорізький колегіум № 98", 10-А кл.;
URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=Omv9Y44rTqg
90 лет со дня выхода в свет книги Алена Александера Милна "Винни-Пух". “Винни-Пух” – книга одновременно и детская и не очень. Это книга о грусти, приходящей от понимания ограниченности мира взрослого человека. Итак, для пропустивших и для уже забывших просмотри буктрейлер и прочти книгу...
Номінація: "Подарунок другу"
Буктрейлер "«Моя любимая книга! Э.Успенский «Всё Простоквашино"" Авт. Мошинець К.., Запорізький колегіум № 98", 6-Б кл.;
URL-адреса: https://https//youtu.be/PczvJzHMe5o
...

Хортицький район

Номінація "Моя книжкова полиця"

Буктрейлер "Лісова пісня"

Автор Кухарєва Світлана Геннадієвна, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 49, бібліотекар

URL-адреса: https://youtu.be/rtDDHG2jhVU

Буктрейлер створено за книгою української письменниці Лесі Українки "Лісова пісня". У 2016 році книзі виповнюється 105 років.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Номінація "Моя книжкова полиця"

Буктрейлер "Аліса в Задзеркаллі"

Автор Участник:Чмир Анастасія Максимівна, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 49,учениця 10-А

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=F7odkoe7Ti0

Аліса в Задзеркаллі — дитяча книжка англійського математика й письменника Льюїса Керрола, написана в 1871 як продовження книги «Аліса в країні чудес».

Шевченківський район

м. Запоріжжя

м. Бердянськ

м. Енергодар

Номінація «Подарунок другу»

Буктрейлер: Оскар Уальд "Портрет Доріана Грея"

Автор: Бурикін Максим, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, учень 11-А класу; керівник Пелипенко С.І.

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=nkSJhg-uwAM

Буктрейлер створено за романом-ювіляром (125 років) англійського письменника Оскара Уайльда "Портрет Доріана Грея". Роман, що може змінити сутність внутрішнього «я».


Номінація «Моя книжкова поличка»

Буктрейлер: Виктор Гюго «Собо́р Пари́жской Богома́тери»

Автор: Мещанова Аліна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, учениця 11-А класу; керівник Пелипенко С.І.

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=YsllQTp9Zf0&feature=youtu.be

Это первый исторический роман, написаный на французком языке в марте 1831 года. Всем, кто слушал «Нотердам Де Пари Belle», советую прочитать роман Виктора Гюго «Собо́р Пари́жской Богома́тери».


Номінація «Моя книжкова поличка»

Буктрейлер: А. Куприн «Гранатовый браслет»

Автор: Тарасова Екатерина, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, учениця 11-А класу; керівник Пелипенко С.І.

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=Y3o1kRsz7Mg&feature=youtu.be

Буктрейлер создан по повести А.Куприна «Гранатовый браслет». Если вы живете в ожидании чуда, то эта книга для вас. Приятного прочтения!


Номінація «Моя книжкова поличка»
Буктрейлер: Леся Українка «Лісова пісня»
Автор: Слотина Екатерина, Енергодарський багатопрофільний ліцей, учениця 10 класу
URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=j1iZX9FA1LI
Буктрейлер создан за драмой-феерией украинской писательницы Леси Украинки «Лісова пісня», которая была написана в 1911 году. В произведении противопоставляется мир человека и мир природы в их гармоничных и противоречивых взаимоотношениях. Произведение сочетает реальное и фантастическое, интуитивно-символическое, а также особую мощность лирического направления. Буктрейлер был создан для того, чтобы зритель заинтересовался прочитать эту книгу.


Номінація:"Моя книжкова поличка"

Буктрейлер: Микола Гоголь "Вечори на хуторі поблизу Диканьки".

Автор: Попруга Ганна, учениця 10 класу

Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Запорізької області

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=xhWkkHh8pok&feature=youtu.be

Анотація: Буктрейлер створений за повістю М.В. Гоголя "Вечори на хуторі поблизу Диканьки", книга-ювіляр 2016 року. Для любителів містики, пригод, захоплюючих історій. Читайте та перечитуйте класику!


Номінація:"Моя книжкова поличка"

Буктрейлер: Д. Купер "Останній із могікан"

Автор:Наталя Атаманюк, учениця 10 класу

Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Запорізької області

URL-адреса:https://youtu.be/hAYKkikxsHw

Анотація:Буктрейлер створено в рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики". Відкрийте для себе творчість американського письменника Джеймса Фенімора Купера. "Останній із могікан"- чудовий подарунок для любителів історичного роману, неймовірних пригод з життя американських індійців. Прочитайте, байдужими не залишитеся.


Номінація "Разом з книгою ми ростемо"

Буктрейлер: А.Толстой «Золотой ключик, или Приключения Буратино»

Автор: Паукова Валентина, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, учениця 10-Б класу; керівник Пелипенко С.І. URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=8FhMLjlUGko

Буктрейлер создан по мотивам повести-сказки А. Толстого «Золотой ключик, или Приключения Буратино» (1936). Она рассказывает историю о том, как Папа Карло вырезал из полена мальчика с длинным носом и назвал его Буратино. Этот мальчик переживает массу приключений вместе со своими друзьями - очаровательной куклой Мальвиной и спокойным и немного отстраненным Пьеро. Они спасаются от Карабаса Барабаса, хитрющей лисы Алисы и кота Базилио.

Работа была создана в рамках областного конкурса буктрейлеров "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація «Подарунок другу»

Буктрейлер: Моя книжная полка

Автор: Рябова Анна, Енергодарський багатопрофільний ліцей, учениця 6-Б класу; керівник Перерва Світлана

URL-адреса: https://youtu.be/UI7JgES-r6k

Буктрейлер створено за улюбленими книгами, якими автор бажає поділитися з майбутніми читачами.

м. Мелітополь

Номінація "Подарунок другові". Буктрейлер "«Пригоди барона Мюнхаузена»".

Авт. Камардін Михайло, учень 6-А класу Мелітопоьської ЗОШ №11; Керівник:Саввон Ольга Григорівна ЗОШ №11, учитель української мови та літератури та зарубіжної літератури

URL-адреса буктрейлера: https://youtu.be/6acAJE9WEIA

Буктрейлер створено за книгою Рудольфа Распе «Пригоди барона Мюнхаузена».

В основу фантастичних «Пригод барона Мюнхаузена» покладено оповідання справжнього барона Мюнхаузена, який жив у XVIII столітті в Німеччині. Мюнхаузен уславився як дивовижний оповідач, вигадник найнеймовірніших історій. Його іменем нині називають людей, які люблять пофантазувати і приписують собі всякі неймовірні подвиги.


Номінація "Подарунок другові". Буктрейлер "«Казка про царя Салтана»".

Авт. Лук'янов Дмитро, учень 6-А класу Мелітопоьської ЗОШ №11;Керівник:Саввон Ольга Григорівна ЗОШ №11, учитель української мови та літератури та зарубіжної літератури

URL-адреса буктрейлера: https://youtu.be/K4uUQe6kwR4

Буктрейлер створено за твором О. Пушкіна «Казка про царя Салтана, його сина, відважного царевича Гвідона і прекрасну царівну-Лебідь". Він нагадає про те, що любов і вірність завжди перемагають!

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Вінні Пух та всі-всі-всі". Авт. Мармелюк Наталія Анатоліївна, завідувач бібліотекою ЗОШ № 15; URL-адреса буктрейлера: https://www.youtube.com/watch?v=FOsMTGWXFz0

Буктрейлер створено до ювілею (90 років) твору Алана Мілна "Вінні Пух та всі-всі-всі".

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація:"Моя книжкова поличка"

Буктрейлер: «Лісова пісня» - гімн краси природи і людини.

Автори: Панченко С.В. - бібліотекар; Трофимова М.Є. - вчитель української літератури; Іванюк О.О. - вчитель інформатики У буктрейлері використані малюнки учнів Мелітопольської загальноосвітньої школи №24: Гончаренко Дар'ї, Цинцовської Тетяни, Гуреєвої Анастасії.

Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Запорізької області

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=LRKWOe0MZEQ&feature=youtu.be

Анотація: Найвидатнішим драматичним твором Лесі Українки, справжнім шедевром української і світової літератури стала драма-феєрія «Лісова пісня», яка чарує красою почуттів, великою силою і глибиною розкритих у ній волелюбних ідей, поетичністю образів. «Лісова пісня» - гімн краси природи і людини.


Номінація «Подарунок другу»

Буктрейлер: "Тебе врятує магія".

URL-адреса буктрейлера: https://www.youtube.com/watch?v=hA7uNFxDHww&feature=youtu.be

Автори: Класний керівник Кирієнко Карина Андріївна та учні 6-В класу Мелітопольського НВК № 16

Майже 20 років тому вийшла перша книга Джоан Роулінг про Гаррі Поттера. З тої пори чарівний світ магії приваблює підлітків до активного і захоплюючого читання книг про юного чарівника і закликає до віри в чудеса і в свої сили.

Буктрейлер створено у рамках обласного Фестсивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики". Ми обрали книгу "Гаррі Поттер" і хочемо долучити всіх до її прочитання!


Номінація:"Моя книжкова поличка"

Буктрейлер: Джоан Роулинг "Гарри Поттер и философский камень"

URL-адреса буктрейлера:https://www.youtube.com/watch?v=i5zBUejECYQ

Автор:Четырин Максим, ученик 8-Г класса Мелитопольского УВК № 16.

Почти 20 лет назад вышла в свет первая книга Джоан Роулинг о Гарри Поттере. И с тех пор волшебный, чарующий мир магии привлекает подростков к активному и увлекательному чтению книг о юном волшебнике и призывает к вере в чудеса и в свои силы.

Буктрейлер створено у рамках обласного Фестсивалю буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

м. Токмак

Номінація "Разом з книгою ми ростемо"

Буктрейлер "Дивовижні пригоди в лісовій школі"

Автор Симоненко Галина Вікторівна, Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5, бібліотекар

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=WnV0MX3uln0

Буктрейлер створено за книгою українського дитячого письменника Всеволода Нестайка "Дивовижні пригоди в лісовій школі". У 2016 році книзі виповнюється 35 років. Сповнена гумору розповідь про веселих та дотепних однокласників лісової школи, їхні пригоди та кумедні випадки - це просто втілення найкращих емоцій та радості для дитини. Книга вчить, як бути справжнім другом, допомагати в скрутній ситуації та завжди залишатись на позитиві.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова полиця"

Буктрейлер "Вечори на хуторі біля Диканьки"

Автор Шульган Руслан , Токмацька загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 4 ім. віри Назарівни Нерез, учень 9 класу

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=MWxDy5uv2rQ

Буктрейлер створено за книгою М. В. Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". У 2016 році книзі виповнюється 185 років. У "Вечорах на хуторі біля Диканьки" Гоголь відтворює поетичну картину життя України, знайомить з історією, традиціями, звичаями українського народу, відтворює привабливу українську природу.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер «Данте Алигьери "Божественная комедия"

Автор Cтрелець Вікторія , Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6, учениця 11 класу

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=88DS_sW27oU

Буктрейлер створено за книгою Данте Аліг'єрі "Божественна комедія". Дуже цікавим є те, що серед персонажів поеми - міфологічні, легендарні та біблійні герої, реальні історичні особи, сучасники поета, його предки, друзі й вороги. У 2016 році книзі виповнюється 695 років.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер «Данте Алигьери "Божественная комедия"

Автор Ручка Даяна , Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6, учениця 10 класу

URL-адреса: https://youtu.be/0M_bJtIzUE0

Буктрейлер створено за книгою Данте Аліг'єрі "Божественна комедія". Поема створювалась з 1307 року. Така гра з часом дає поету змогу вдатися до "пророкування" подій, які вже відбулися до початку написання твору. У 2016 році книзі виповнюється 695 років.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер "Тарас Шевченко. Твори"

Автор Василенко Даша , Токмацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6, учениця 10 класу

URL-адреса: https://youtu.be/NOt5s-evOCo

Буктрейлер створено до 170-ї річниці виходу в світ творів Т.Г. Шевченка, які мають величезне значення для нашого народу, особливо зараз.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Бердянський район

Василівський район

  Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Лісова пісня". Авт. Череватенко Лариса,

КЗ "Дніпрорудненська спеціалізована школа І-ІІІст."Талант" Україна, Запорізька область,

Василівський район, м.Дніпрорудне, вул.Героїв Праці, 25 Телефон:(097)8623787.
E-mail: sh3_dnr@ukr.net  

Буктрейлер створено до 125-річчя геніальної доньки українського народу Лесі Українки і 105-річчя з написання драми-феєрії "Лісова пісня". Казкова історія про щире, красиве кохання лісової німфи Мавки до сільського парубка Лукаша. Що може бути сильнішим за кохання - лише кохання. Кохання - це чари,це таємниця. Мавка заради свого кохання відреклася від своєї домівки, родини. Хіба може закохана людина помітити, що твій коханий земний, людський,звичайний, що для нього найдорожче - побут. Розкривається ілюзія жінки між мрією і дійсністю.

"Лісова пісня"- гімн природі й красі людських почутів.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Великобілозерский район

Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер за книгою О. Гріна. "Пурпурові вітрила" Автор Перевало О.М., Саламаха С., вчитель зарубіжної літератури, учениця 10 класу Великобілозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. «Пурпурові вітрила» - це щира поема про кохання, про силу мрії. Поема, яка стверджує силу людського духу, просвічена наскрізь, як ранковим сонцем, любов'ю до життя, до душевної юності і вірою в те, що людина в пориві до щастя здатна своїми руками творити дива.

Веселівський район

Вільнянський район

Гуляйпільський район

Номінація "Разом з книгами ми ростемо". Буктрейлер "Пригоди Незнайка", Микола Носов. Авт. Коротнюк Валентина Анатоліївна, Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№1" Гуляйпільської районної ради, 10-А кл.; URL-адреса: https://youtu.be/FdRYxhMXDoc

Буктрейлер створено за трилогією Миколи Носова "Пригоди Незайка". 45 років тому видатний дитячій письменник Микола Носов створив шедевр, з яким хочеться поділитися, щоб світ став кращим, а люди - добрішими та терпимішими один до одного. Автор у цікавій форму знайомить нас із Коротунами з Квіткового міста, з Незнайкою, який подорожує містом, намагається творити добрі справи, щоб отримати чарівну паличку. Ця книга про пригоди казкових чоловічків учить юне покоління дотримувати даного слова, завершувати початі справи та добре вчитися.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Подарунок другу". Буктрейлер за повістю Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" (збірка "Вечори на хуторі біля Диканьки"). Автори: Панченко Катерина Олександрівна, Гуляйпільський колегіум "Лідер", зав. бібліотеки, Падалко Лілія, Лопатіна Аліна, Самойлова Дар'я, Макєєва Даніела - учні 10 класу; URL-адреса: https://youtu.be/5HddxN3bcxE Буктрейлер створено за повістю М. Гоголя "Ніч перед Різдвом" (збірка "Вечори на хуторі біля Диканьки"). В цій фантастичній повісті про життя українського народу реалістичний опис характерів та звичаїв поєднується із чудовим вимислом. Сюжетна канва твору - романтичне кохання парубка до прекрасної дівчини. Тут відбуваються дивовижні події, тут нечиста сила плете інтриги, тут поєднують свої серця закохані, тут перемагає добро, здобуте власними руками. Запрошуємо разом з нами ще раз поринути у цей чарівний світ! Робота створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Запорізький район

Кам'янсько-Дніпровський район

  • Номінація: "Подарунок другу"

Буктрейлер: О.Грін "Червоні вітрила" Автор:Альховик С.А. Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія "Скіфія" URL-адреса:https://www.youtube.com/watch?v=Gaft5FCrWgM Анотація: Буктрейлер створений за повістю російського письменника Олександра Гріна "Червоні вітрила", "Червоні вітрила" - поема стверджующа віру в те, що людина в прагненні до щастя здатна своїми руками створювати чудо. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

  • Номінація "«Разом з книгою ми ростемо»". Буктрейлер «Приключения Тома Сойера». Авт. Портнова І.М., Лиманкіна О.Т. вчителі англ. мови, група учнів 6,8 кл.,

Кам’янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія», ; URL-адреса:Приключения Тома Сойера Буктрейлер по повести Марка Твена «Приключения Тома Сойера». Интересная история о приключениях мальчика, жившего в маленьком городке на американском юге. Книга полна озорства и искрометного юмора. Буктрейлер создан в рамках обласного конкурса буктрейлеров «Книжковий калейдоскоп ненудної класики».


 Номінація: "Моя книжкова поличка" 

Назва буктрейлера: "Собака Баскервілів"

Автор: Кулина Анісія Петрівна (10 клас), Чорний Станіслав Олександрович (9-А клас)

Вчитель-консультант: Ужва Людмила Андріївна

Назва НЗ: Кам'янсько-Дніпровська районна гімназія «Скіфія»

URL адреса: https://www.youtube.com/watch?v=vG396ypMEiY

Буктрейлер створено за детективною повістю англійського письменника Артура Конан-Дойля. В повісті розповідається про загадкову смерть сера Чарльза. Що сталося тієї страшної ночі? Чи має відношення моторошна родинна легенда до цих таємничих обставин? На ці питання може відповісти лише Шерлок Холмс. Буктрейлер було створено у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Куйбишевський район

Мелітопольський район

Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Буратіно". Автор Чичерін Іван Віталійович, вчитель іноземних мов, Вознесенська гімназія "Орієнтир" Мелітопольської районнної ради Запорізької області,учасники учні 6 класу; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=6Ryli67vcWs Буктрейлер створено за казкою Олексія Толстого «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно», яка була написана за в 1936 році.Прототипом Буратіно є Пінокіо з однойменної казки Карло Коллоді. Підзаголовок казки Коллоді — «Історія дерев'яної ляльки», і в її тексті Пінокіо часто називається не по імені, а просто загальним ім'ям «Бураттіні» (італ. il burattino). В комедії дель арте ім'я Бураттіні є одним з імен П'єро. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Золотой ключик или приключения Буратино".Колективна робота: Сігіда Владислав учень 6-А класу, Участница:Наталия Чихлатых бібліотекар, Участник:Тутік Тетяна Миколаївна вчитель української мови. Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ст. "ПРОМЕТЕЙ" з пвп Мелітопольської районної ради Запорізької області. URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=x76uvhiIY90&feature=youtu.be Віршований буктрейлер створений за казкою Олексія Толстого «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно".Роботу виконано у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Сказка о царе Салтане" Колективна робота: Тихоненко Вікторія учениця 10 класу, Скутельника Анастасія учениця 9-Б класу, Єщенко Катерина учениця 8-А класу, керівник: бібліотекар Касьяненко Олена Анатоліївна. Костянтинівське районне НВО №1 "Таврія";URL-адреса: https://youtu.be/3xg-qhR-8iQ Буктрейлер створено за казкою Олександра Сергійовича Пушкіна "Казка про царя Салтана, про сина його славного й могутнього богатиря князя Гвідона Салтановича і про прекрасну царівну Лебідь", яеа в цьому році відзначає 185-річний ювілей. Ця казка-розповідь про те, як три дівчини мріяли вийти заміж за царя, тому, сидячи під вікном, дають чудові обіцянки. Цар підслухав їхню розмову і обирає ту, що пообіцяла народити спадкоємця. Старші сестри заздрять і роблять все можливе задля досягнення своєї мети. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Вечори на хуторі поблизу Диканьки". Автор Кондакова Любов Геннадіївна, вчитель англійської мови, Вознесенська гімназія "Орієнтир" Мелітопольської районнної ради Запорізької області,учасники учні 7 класу; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=mEwtFNwok68 Буктрейлер створено за повістю Миколи Васильовича Гоголя «Вечори на хуторі поблизу Диканьки», яка була написана за в 1831 році. Весела історія про те, як на українському хуторі напередодні Різдва могутньому ковалеві Вакулі вдалося здолати нечисту силу та дістати для своєї коханої царські черевички. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Гайдамаки". Автор Чілікіна Галина Михайлівна, вчитель музичного мистецтва, Вознесенська гімназія "Орієнтир" Мелітопольської районнної ради Запорізької області,учасники учні 8 класу; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=vVSfMwY1QPM Історико-героїчна поема Шевченка, перший український історичний роман у віршах. Вступ до «Гайдамак», датований 7 квітня 1841 року, поет написав після завершення твору. Автограф невідомий. Твір намагається відобразити події народного повстання, Коліївщини, на чолі з Максимом Залізняком та Іваном Ґонтою. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка". Буктрейлер "Пригоди Шерлока Холмса". Автор Зозуля Марина Вікторівна, вчитель математики, Вознесенська гімназія "Орієнтир" Мелітопольської районної ради Запорізької області,учасники учні 9 класу; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=dIoeSmCZjb4 Буктрейлер створено за серією оповідань Артура Конан Дойля «Пригоди Шерлока Холмса», яка була написана за в 1866 році. Ця історія про одного з величніших шукачів та його колеги. Проживаючи на Бейкер-стріт, вони з легкістю розкривають заплутані справи.


Номінація "Разом з книгою ми ростемо". Буктрейлер "Федорине горе". Авт. творча група учнів 4 класу Астраханської ЗШ І-ІІІ ст.:Новосельська Настя,Жукова Юлія, Горбунцова Віталіна, Мамонтова Карина під керівництвом бібліотекаря школи Слушнікової Світлани Анатоліївни ; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=I20e7QA2_RE Буктрейлер створено за казкою російського поета Чуковського Корнія Івановича "Федорине горе", яка була написана в 1926 році і якій в 2016 році виповнюється 90 років. Федорине горе – це горе бідної бабуусі, від якої втік весь посуд. А чому? Та тому що бабуся была дуже неохайною: посуд не мила, пил не витирала та недбало ставилась до всього кухонного приладдя. Ось весь посуд і втік від неї, та покаялась бабуся Федора, наздогнала посуд і пообіцяла виправитися. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація ""Моя книжкова поличка"". Буктрейлер "Собака Баскервілів". Авт. творча група учнів 8-Б класу Новобогданівської ЗШ І-ІІІ ст. : Салманова Арзу-Ксенія , Коробенко Вікторія під керівництвом вчителя інформатики Копустинський Костянтин Володимирович ; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=tusnShdZ3Ko

Буктрейлер створено за детективною повістю англійського письменника сера Артура Конан-Дойля "Собака Баскервілів". В 2016 році виповнюється 115 років. «Собака Баскервілів» — детективна повість англійського письменника сера Артура Конан-Дойля. Один із найвідоміших творів, де головними героями є приватний детектив Шерлок Холмс та його друг доктор Вотсон.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Михайлівський район

Номінація "Моя книжкова поличка".

Буктрейлер "Гамлет". Автор Буздиган Ніна Миколаївна, КЗ "Високівська ЗОШ І - ІІІ ст.", бібліотекар;

URL-адреса: Гамлет

Буктрейлер створено за трагедією Вільяма Шекспіра "Гамлет". Іван Франко характеризував "Гамлета", як "найбільш особисту драму Шекспіра", - не в тому, мабуть, розумінні, що вона автобіографічна, а в тому, що присвячена особистості.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Новомиколаївський район

Оріхівський район

номінація "Моя книжкова поличка" назва роботи "Собор"

Автор Склярська Анна Андріївна, учениця 10 класу Нестерянської різнопрофільної спеціалізованої загальноосвітньої школи Робота [[1]] за романом Віктора Гюго "Собор паризько Богоматері"

Пологівський район

Приазовський район

Номінація "Разом з книгою ми ростемо". Буктрейлер "К 80-летию сборника "Игрушки" А. Барто." Автор Тракалюк Анатолій, Володимирівський НВК І-ІІІ ступенів Запорізької області", учень 10 класу; URL-адреса: https://youtu.be/pWatBdFliG8 Буктрейлер до улюбленої дитячої збірки дитячих віршів богатьох поколінь - "Іграшки" Агнії Барто. Ролик створено у вигляді реклами і не розкриває змісту творів збірки, а спонукає до самостійного знайомства з ними. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".Номінація "Моя книжкова полиця" Буктрейлер "Лісова пісня" Автор Баклажкова Яна Олександрівна Чкаловський НВК І-ІІІ ступенів, бібліотекар URL-адреса: https://youtu.be/b7VO2oFBNoU Буктрейлер до найвідомішої драми-феєрії української літератури, якій нещодавно виповнилося 105 років. Створена Лесею Українкою у 1911 році, п'єса розповідає про чуттєву і драматичну історію кохання, що розгортається на тлі прекрасного волинського пейзажу, населеного міфічними істотами. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова полиця" Автор Фешина Світлана В'ячеславівна Приазовська різнопрофільна спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 "Азимут", бібліотекар URL-адреса: https://youtu.be/_sCEYjLK3tA Буктрейлер створено за збіркою М. В. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» (1831) – . Це класика, котру має прочитати кожен! " "Ніч перед Різдвом". Зі сторінок повісті Гоголя зробила крок справжня народність , що не лубкова , не підробка , а живі люди з їх печалями і радощами , тривогами і надіями . І звичайно ж гумор письменника. Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Приморський район

Розівський район

Токмакський район

Чернігівський район

Номінація "Моя книжкова поличка"

Автор роботи: Кордій Наталія, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника, 11 клас.

Буктрейлер Віднесені вітром Роман Маргарет Мітчелл " Віднесені вітром ". 8о років - Книга-ювіляр 2016 року. Життя - занадто складна річ, щоб це пояснити.Ця чудова книга,глибоко западає в душу,читати її можна не один раз. Справжнє і щире кохання як привид: про нього багато хто говорить, але бачили його лише одиниці.Книга надихає на роздуми про життя та кохання.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Номінація "Подарунок другу"

Автор роботи: Крамаренко Назар, Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу А.М.Темника, 10 клас.

Буктрейлер "Записки Шерлока Холмса" Буктрейлер створено за книгою відомого англійського письменника Артура Конан Дойла "Пригоди Шерлока Холмса". Ця книга була написана 1891 року й досі є класикою детективного жанру, а її головні герої - культові персонажі світової літератури. Вже 125 років в будь-якому куточку світу читачі разом з Шерлоком Холмсом та доктором Ватсоном розплутують неймовірні справи. Обидва герої - розумні, інтелігентні, з гарно розвиненим логічним мисленням, професіонали своєї справи.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова поличка"

Автор роботи Мендела Анастасія, Богданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, 10 клас

Буктрейлер "Біле ікло" створений до однієї із найкращих пригодницьких повістей американця Джека Лондона про події періоду золотої лихоманки на далекій суворій Алясці."Біле Ікло" – це дивовижна, дуже цікава книга про життя вовка серед людей, який випадково потрапив до людей ще вовченям.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Якимівський район

Номінація "Подарунок другу".

Буктрейлер "Граф Монте-Крісто". Автор Ібрагімова Діана, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.; URL-адреса: https://youtu.be/ZpBcwnyMnDo

Буктрейлер створено за романом Олександра Дюма "Граф Монте-Крісто". Сюжет роману був почерпнутий автором з архівів паризької поліції. Справжнє життя Франсуа Піко, який став прототипом Едмона Дантеса, під пером справжнього майстра перетворилося в захоплюючу історію про мученика замку Іф,який став після здобуття свободи "ангелом помсти".

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

ЗНЗ обласного підпорядкування

Номінація "Разим ми з книгою зростаємо". Буктрейлер "Телефон". Авт. Волконітіна Юлія ,Терпіннівська СЗШІ.",; URL-адреса: https://youtu.be/PtvYeSGc5Ns

І через 90 років зі дня виходу першої книги герої цих казок не старіють… В чому секрет безперервної любові все нових та нових поколінь дітей до вірша Чуковського «Телефон»? Напевно в тому, що кожна дитяча книжка Корнія Івановича – це неперевершений шедевр літератури «для маленьких» і разом з тим повноцінний поетичний текст, в якому дорослі знаходять і тонку стилізацію, і пародію, і підтекст. Корній Чуковський не міг навіть уявити, що його вірш про телефон, що вічно дзвонить, здобуває нову актуальність в ХХІ столітті, коли «мобільний» стає постійним супутником практично кожної людини.

Керівники проекту: Волконітіна Юлія

Кузьменко Кристина Олексіївна

Виконавці: учениця 5 класу Дятлова Альона

Бібліотекар Тітова Тетяна Володимирівна

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".


Номінація "Моя книжкова полиця"

Буктрейлер "Наталка-Полтавка" Автор Дубкова Наталія Михайлівна, Денисенко Інна Володимирівна, учні 9 - А класу , Гуляйпільська школа-інтарнет; URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=KxBZ0hitTT4

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".!

ПТНЗ

Номінація: "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер "Бентежний світ улюблених героїв" за повістю М. Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки" Автор Полуніна Ганна Леонтіївна бібліотекар ДНЗ "Мелітопольський ПАЛ".

URL-адреса: https://www.youtube.com/watch?v=Zv96J4oPvu4

Буктрейлер створено за повістю М.Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки". В цьому році книга "Вечори на хуторі біля Диканьки" відзначає свій 185 річний ювілей. В повісті поєднуються реальні та фантастичні образи, настрій веселості, зачарованості красою природи. Також у повісті широке використання уособлень, гіпербол, метафор, епітетів, дієслів, фантасмагорія, картина нестямного карнавалу, ігрища й танцю.

Ця робота була створена у рамках обласного конкурсу буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики".

Публічні бібліотеки