Список учасників конкурсу буктрейлерів - учнів ЗНЗ Запорізької області — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(Афуц)
(м. Токмак)
Строка 56: Строка 56:
 
# [[Участник:Dasha Vasilenko|Даша Василенко]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
 
# [[Участник:Dasha Vasilenko|Даша Василенко]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
 
# [[Участник:Сєрищева Антоніна|Сєрищева Антоніна]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 11 клас
 
# [[Участник:Сєрищева Антоніна|Сєрищева Антоніна]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 11 клас
# [[Участник:Липський Єгор]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, клас
+
# [[Участник:Липський Єгор|Липський Єгор]], Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 7-В клас
  
 
==Бердянський район==
 
==Бердянський район==

Версия 11:01, 18 апреля 2016

Зверніть увагу.jpg

Содержание

Зразок внесення учасника до списку конкурсантів

  • Бердянський район
  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.
  • Кам'янсько-Дніпровський район
  1. Василенко Владислав, К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.

Учасники конкурсу - учні

Дніпровський (Ленінський) район

Заводський район

Комунарський район

  1. Андреева Наталия Михайловна

Украина, г. Запорожье

ЗОШ №23 Комунарского района г.Запорожье

2. Касай Діана, Запорізька ЗОШ №23, 8 кл.

Конкурс буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики"

Номинация "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер Зірка Мензатюк Таємниця козацької шаблі https://drive.google.com/open?id=0B8dh_7DPLGCnQVpoUS12UFUtME0

Буктрейлери створено у рамках обласного Фестивалю буктрейлерів "книжковий калейдоскоп ненудної класики"

Олександрівський (Жовтневий) район

  1. Курницька Любов Тимофіївна (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
  2. Стовбур Наталія Маратівна (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 76)
  3. Куртова Світлана Сергіївна (Запорізький ліцей №105)

Хортицький район

Шевченківський район

м. Запоріжжя

  1. Доленко Тимофій Дмитрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас
  2. Козюк Олександр Олександрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас

м. Бердянськ

м. Енергодар

  1. Кузнєцов Федір, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  2. Корнієнко Ганна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4, 9-Б клас 175-річчю "Гайдамаків" Т.Шевченка присвячується

м. Мелітополь

  1. Камардін Михайло, Мелітопольська ЗОШ №11, 6-А кл.

м. Токмак

  1. Cтрелець Вікторія, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 11 клас
  2. Даяна Ручка, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  3. Даша Василенко, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  4. Сєрищева Антоніна, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 11 клас
  5. Липський Єгор, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 7-В клас

Бердянський район

  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.

Василівський район

Гречко Олександра КЗ "Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ВРР ЗО, 6 клас

Конкурс буктрейлерів "Книжковий калейдоскоп ненудної класики"

Номинация "Моя книжкова поличка"

Буктрейлер https://www.youtube.com/watch?v=t4KXKyR6cQk

Буктрейлер створено у рамках обласного Фестивалю буктрейлерів "книжковий калейдоскоп ненудної класики" за повістю Г.Троєпольського "Білий Бім Чорне вухо", яка була видана у 1971 році. Це зворушлива історія про долю собаки, яка втрачає улюбленого господаря, про людей добрих і злих.

Великобілозерский район

Веселівський район

Вільнянський район

Гуляйпільський район

1. Шепель Алла, керівник проекту КЗ "Гуляйпільська спеіалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Запорізький район

Кам'янсько-Дніпровський район

  1. Василенко Владислав К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  2. Головіна Анастасія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  3. Овчатова Валерія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  4. Ремез Рома К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.

Куйбишевський район

Мелітопольський район

  1. Пісоцький Євген Костянтинівський ліцей "Ерудит"

Михайлівський район

Новомиколаївський район

Пологівський район

  1. перенаправление Колесник Віталіна Сергіївна[[1]] КУ "Пологівський НВК"

Приазовський район

Приморський район

Розівський район

Токмакський район

Чернігівський район

  1. Ценова Анастасія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 11 клас
  2. Кошель Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 10 клас
  3. Єна Сніжана, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас
  4. Цап Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас

Якимівський район

  1. Назарова Олена, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.

ЗНЗ обласного підпорядкування

Соловій Ярослава Іванівна, ЗСШІ Хортицької національної академії, вчитель української мови та літератури

ПТНЗ