Список учасників конкурсу буктрейлерів - учнів ЗНЗ Запорізької області

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Зверніть увагу.jpg

Содержание

Зразок внесення учасника-учня до списку конкурсантів

На даній сторінці реєструються та створюють внутрішнє посилання на власні вікі-візитки ТІЛЬКИ УЧНІ!!!

  • Бердянський район
  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.
  • Кам'янсько-Дніпровський район
  1. Василенко Владислав, К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.

Учасники конкурсу - учні

Вознесенівський (Орджонікідзевський) район

  1. Капустін Микита, Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 58, 10 - А клас

Дніпровський (Ленінський) район

  1. Сидоришина Анаcтасія, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас
  2. Болтенкова Юлія, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №100, 11-б клас

Заводський район

Комунарський район

  1. Касай Діана, Запорізька ЗОШ №23, 8 кл
  2. Татаринов Антон Миколайович, Запорізька ЗОШ №23, 8-Б кл.

Олександрівський (Жовтневий) район

  1. Курницька Любов Тимофіївна (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)
  2. Стовбур Наталія Маратівна (Запорізька ЗОШ І-ІІІ ст. № 76)
  3. Куртова Свитлана Сергіївна (Запорізький ліцей №105)
  4. Гріцкова Валерія , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 6 а клас
  5. Темирова Олександра, Темирова Аліна, м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 10 а клас
  6. Рєзанова Аміна , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 10 а клас
  7. Білоголова Олександра , м. Запоріжжя, Запорізький колегіум № 98, 8 в клас
  8. Зайченко Софія, м.Запоріжжя, Запорізька гімназія № 71, 6-В клас

Хортицький район

  1. Анастасія Чмир, Запорізька ЗОШ №49, 10кл

Шевченківський район

м. Запоріжжя

  1. Доленко Тимофій Дмитрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас
  2. Козюк Олександр Олександрович , Запорізька гімназія "Контакт" , 11 клас

м. Бердянськ

  1. Облап Артем, Бердянська гімназія №3 "Сузір'я", 11 клас

м. Енергодар

  1. Корнієнко Ганна, Енергодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№4, 9-Б клас
  2. Кузнєцов Федір, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  3. Попруга Ганна, Енергодарська загальноосвітня школа №7, 10 клас
  4. Сидорина Ксения, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  5. Слотина Екатерина, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас
  6. Лучко Ольга, Енергодарський багатопрофільний ліцей, 10-А клас

м. Мелітополь

  1. Камардін Михайло, Мелітопольська ЗОШ №11, 6-А кл.
  1. Лук'янов Дмитро, Мелітопольська ЗОШ №11, 6-А кл.
  1. Гвозденко Євген, Мелітопольська ЗОШ №4, 6-В кл.
  2. [[ Учасник: Кирієнко карина Андріївна]] НВК №16, м. Мелітополь, учні 6-В класу
  3. Четырин Максим, Мелітопольський НВК №16, 8-Г кл.

м. Токмак

  1. Cтрелець Вікторія, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 11 клас
  2. Даяна Ручка, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  3. Даша Василенко, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, 10 клас
  4. Сєрищева Антоніна, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 11 клас
  5. Липський Єгор, Токмацька ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, 7-В клас
  6. Зелений Максим, Токмацька спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 2 ім. О. М. Кота, 9-А клас
  7. Шульган Руслан, Токмацька ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім. Віри Назарівни Нерез, 9 клас

Бердянський район

  1. Жигула Микита, Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 5 кл.

Василівський район

Гречко Олександра КЗ "Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ВРР ЗО, 6 клас

Великобілозерский район

  1. Перевало Ольга Миколаївна,Саламаха С. 10 клас, Великобілозерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3

Веселівський район

Вільнянський район

Гуляйпільський район

Запорізький район

Кам'янсько-Дніпровський район

  1. Василенко Владислав К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  2. Головіна Анастасія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  3. Овчатова Валерія К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.
  4. Ремез Рома К-Дніпровський НВК "Дитячий садок - ЗОШ І-ІІІ ст.", 11-А кл.

1. Участница: Семенчук Светлана Каменско-Днепровская районная гимназия "Скифия", 11 кл. 2.Участница: Трикашная Елизавета Каменско-Днепровская районная гимназия "Скифия", 5 кл. 3.Участница: Венгер Екатерина Каменско-Днепровская районная гимназия "Скифия", 11 кл. 4.Участница: Пироженко София Каменско-Днепровская районная гимназия "Скифия", 11 кл. 5. Альховик Светлана Анатолиевна Каменско-Днепровская районная гимназия "Скифия", учитель художественной культуры.

Куйбишевський район

Мелітопольський район

  1. Пісоцький Євген Костянтинівський ліцей "Ерудит"
  2. Касьяненко Олена Анатоліївна бібліотекар Костянтинівського районного НВО №1 "Таврія"

Михайлівський район

Новомиколаївський район

Пологівський район

Приазовський район

  1. Тракалюк Анатолій, Володимирівський НВК І-ІІІ ст. , 10 клас
  2. Баклажкова Яна, Чкаловський НВК І-ІІІ ст. , бібліотекар
  3. Левченко Наталія, Восресенська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас

Приморський район

Розівський район

Токмакський район

Чернігівський район

  1. Ценова Анастасія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 11 клас
  2. Кошель Юлія, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 10 клас
  3. Єна Сніжана, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 8 клас
  4. Цап Тетяна, Богданівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, 7 клас
  5. Крамаренко Назар, Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Абрама Матвійовича Темника, 10 клас

Якимівський район

  1. Назарова Олена, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 кл.
  2. Ібрагімова Діана, Великотернівська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 кл.

ЗНЗ обласного підпорядкування

  1. Дубкова Наталія Михайлівна, Гуляйпільська школа-інтернат Дубкова Наталія Михайлівна, Денисенко Інна Володимирівна, Столяренко Альона Іванівна, 9 - А кл.

ПТНЗ

  1. Полуніна Ганна Леонтіївна, ДНЗ "Мелітопольський ПАЛ"