Тренінг "Мережеві технології Веб 2.0" для вчителів — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 36: Строка 36:
 
==<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери програми'''</div>==
 
==<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери програми'''</div>==
 
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Районні тренери'''</div>===
 
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Районні тренери'''</div>===
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери ОТГ'''</div>===
+
{|
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери закладів обласного підпорядкування'''</div>===
+
||
{|border=1
+
*'''Василівський''': Хабренко Олена Михайлівна, Іванова Тамара Іванівна
!ЗОП
+
*'''Вільнянський''': [[Участник:Titarenko|Титаренко Людмила Борисівна]], [[Участник:Караруш Наталія Володимирівна|Караруш Наталія Володимирівна]], [[Участница:Sobakaralena| Собакар Олена Олександрівна]]
!Тренер
+
*'''Веселівський''': [[Участник:Artim-anton|Артім Антон Іванович]], Клименко Наталія Олександрівна
|-
+
*'''Вознесенівський''': [[Участник:Konstantin|Швець Костянтин Анатолійович]]
|ЗСШІ Хортицької національної академії
+
*'''Дніпровський''': Гурєєва Світлана Володимирівна, [[Участница:Коротка Ольга |Коротка Ольга Борисівна]]
|[[Участница:Valentina|Казанцева Валентина Іванівна]]
+
*'''Заводський''':[[Участница:Мачула Ирина|Мачула Ірина Володимирівна]], [[Участница:Bashzoshwiki|Башкардіна Світлана Миколаївна]], [[Участник:Ljudmila|Улинець Людмила Миколаївна]]  
|-
+
*'''Запорізький''': [[Участник:Малюк Надежда|Малюк Надія Олексіївна]]
|Запорізька ЗОСШІ №7
+
*'''м. Мелітополь''': [[Участник:BVK|Бабич Валентина Кирилівна]], [[Участница:Олеся Нештун|Нештун Олеся Володимирівна]]
|[[Участник:Kseniya7377|Рикова Ксенія Юріївна]]
+
*'''Мелітопольський район''': [[Участник:OSA|Романенко Оксана Володимирівна]], [[Участник:Семикопенко_Григорий|Семикопенко Григорій Миколайович]]
|-
+
*'''Шевченківський''': Стадник Олена Валеріївна, [[Участник:Tetyana13|Герасько Тетяна Анатоліївна]], Лазько Олег Григорович, Левченко Вікторія Вікторівна, Дмитрук Ольга Валеріївна, Рильська Галина Валентинівна
|Запорізька школа-інтернат "Джерело"
+
*'''Пологівський''': Кирилова Т.И., Колісник Катерина Миколаївна
|[[Участник:Juk|Жук Олександр Анатолійович]]
+
*'''Олександрівський''': [[Участник:Татьяна Ткаченко|Ткаченко Тетяна Віталіївна]], Бортнік Лариса Олександрівна, Ситницка Марина Вікторівна
|-
+
||
|Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"
+
*'''Комунарський''': Батаєва Наталія Михайлівна, Карпук Олександр Іванович, Павленко Олексій Олександрович, Левченко Марина Юріївна, Лагода Олександра Леонідівна
|[[Участница:Вероника Сергеевна|Сурган Вероніка Сергіївна]]
+
|-
+
|Терпіннівська ЗОШІ
+
|[[Участник:Волконітіна Юлія|Волконітіна Ю.В.]]
+
|-
+
}}
+
  
 +
*'''Хортицький''': [[Участник:Овсяник С|Овсяник Світлана Георгіївна]]
 +
*'''Михайлівський''': [[Участник:Serg|Борисенко Сергій Вікторович]]
 +
*'''Куйбишевський''': [[Участник:Фірсов Володимир Вікторович|Фірсов Володимир Вікторович]], Залозний Андрій Вікторович, [[Участник:ShebedaJewgen|Шебеда Євген Вікторович]]
 +
*'''Чернігівський''': [[Участник:Svetlana Barkanova|Барканова С.В.]]
 +
*'''Якимівський''': [[Участница:Євлаш Анна Вікторівна| Євлаш Анна Вікторівна]]
 +
*'''Токмацький''': Дрощак Ірина Миколаївна
 +
*'''м.Токмак''': Слободенюк О.В.
 +
*'''м.Енергодар''': [[Участник:Дятлова Елена|Дятлова Олена Анатоліївна]], [[Участник:Legkaya|Легка Юлія Миколаївна]], [[Участник:Ройко Оксана|Ройко Оксана Валеріївна]],  [[Участница:Высоцкая|Висоцька Оксана Степанівна]], [[Участник:Melvaler1k|Мєльков Валерій Валентинович]], [[Участник:Марина8| Московська Марина Миколаївна]], [[Участник:Трубицына_Анастасия_Леонидовна|Трубіцина Анастасія Леонідівна]]
 +
*'''Кам'янсько-Дніпровський''': [[Участник:Belskaya10| Бєльська Ольга Володимирівна]]
 +
*'''Гуляйпільський''': Бодня Ірина Василівна
 +
*'''Новомиколаївський''': Таран Наталя Миколаївна
 +
*'''Бердянський''': [[Участница:TrianUA|Добриця Олексій Вікторович]], [[Участник:Orestovitch|Кравець Сергій Орестович]], [[Участник:Makberzp |Мухаметкалієв Андрій Казбекович]]
 +
*'''Оріхівський''': [[Участница:Oksana-doroshenko|Дорошенко Оксана Анатоліївна]], [[Участница:SValentina236|Стоячко Валентина Олександрівна]]
 +
*'''Приазовський''': [[Участница:Irina79|Подлєсна Ірина Сергіївна]]
 +
|}
  
+
''Тренер відсутній:''
 +
*Розівський
 +
*Великобілозерсьий
 +
*Приморський
 +
*м.Запоріжжя
 +
*м.Бердянськ
  
 +
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери ОТГ'''</div>===
 +
*'''ОТГ Новоуспенівської сільської ради''': [[Участник:Клименко Наталія|Клименко Наталія Олександрівна]]
 +
*'''Веселівська ОТГ''': [[Участник:Artim-anton|Артім Антон Іванович]]
 +
*'''ОТГ Комиш-Зорянської селищної ради''': [[Участник:Сердюк Сергей| Сердюк Сергій Миколайович]]
  
 
+
===<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери закладів обласного підпорядкування'''</div>===
{|border=1
+
*'''ЗСШІ Хортицької національної академії''': [[Участница:Valentina|Казанцева Валентина Іванівна]]
!Район
+
*'''Запорізька ЗОСШІ №7''': [[Участник:Kseniya7377|Рикова Ксенія Юріївна]]
!Тренер
+
*'''Запорізька школа-інтернат "Джерело"''': [[Участник:Juk|Жук Олександр Анатолійович]]
|-
+
*'''Запорізька школа-інтернат "Козацький ліцей"''': [[Участница:Вероника Сергеевна|Сурган Вероніка Сергіївна]]
|м. Мелітополь
+
*'''Терпіннівська ЗОШІ''': [[Участник:Волконітіна Юлія|Волконітіна Ю.В.]]
|[[Участник:BVK|Бабич Валентина Кирилівна]], [[Участница:Олеся Нештун|Нештун Олеся Володимирівна]]
+
*'''Кам’янсько-Дніпровський ЗОСШ-інтернат''': [[Участник:Belskaya10|Бєльська Ольга Володимирівна]]
|-
+
|Мелітопольський район
+
|[[Участник:OSA|Романенко Оксана Володимирівна]], [[Участник:Семикопенко_Григорий|Семикопенко Григорій Миколайович]], Волконітіна Юлія Вікторівна
+
|-
+
|Шевченківський
+
|Стадник Олена Валеріївна, [[Участник:Tetyana13|Герасько Тетяна Анатоліївна]], Лазько Олег Григорович, Левченко Вікторія Вікторівна, Дмитрук Ольга Валеріївна, Рильська Галина Валентинівна
+
|-
+
|Заводський
+
|[[Участница:Мачула Ирина|Мачула Ірина Володимирівна]], [[Участница:Bashzoshwiki|Башкардіна Світлана Миколаївна]], [[Участник:Ljudmila|Улинець Людмила Миколаївна]]
+
|-
+
|Вільнянський
+
|[[Участник:Titarenko|Титаренко Людмила Борисівна]], [[Участник:Караруш Наталія Володимирівна|Караруш Наталія Володимирівна]], [[Участница:Sobakaralena| Собакар Олена Олександрівна]]
+
|-
+
|Дніпровський
+
|Гурєєва Світлана Володимирівна, [[Участница:Коротка Ольга |Коротка Ольга Борисівна]]
+
|-
+
|Розівський
+
|''тренер відсутній''
+
|-
+
|Пологівський
+
|Кирилова Т.И., Колісник Катерина Миколаївна
+
|-
+
|Олександрівський
+
|[[Участник:Татьяна Ткаченко|Ткаченко Тетяна Віталіївна]], Бортнік Лариса Олександрівна, Ситницка Марина Вікторівна
+
|-
+
|Запорізький
+
|[[Участник:Малюк Надежда|Малюк Надія Олексіївна]]
+
|-
+
|Василівський
+
|Хабренко Олена Михайлівна, Іванова Тамара Іванівна
+
|-
+
|Комунарський
+
|Батаєва Наталія Михайлівна, Карпук Олександр Іванович, Павленко Олексій Олександрович, Левченко Марина Юріївна, Лагода Олександра Леонідівна
+
|-
+
|Хортицький
+
|[[Участник:Овсяник С|Овсяник Світлана Георгіївна]]
+
|-
+
|Великобілозерсьий
+
|''тренер відсутній''
+
|-
+
|Михайлівський
+
|[[Участник:Serg|Борисенко Сергій Вікторович]]<br>
+
|-
+
|Куйбишевський
+
|[[Участник:Фірсов Володимир Вікторович|Фірсов Володимир Вікторович]], Залозний Андрій Вікторович, [[Участник:ShebedaJewgen|Шебеда Євген Вікторович]]
+
|-
+
|Чернігівський
+
|[[Участник:Svetlana Barkanova|Барканова С.В.]]
+
|-
+
|Якимівський
+
|[[Участница:Євлаш Анна Вікторівна| Євлаш Анна Вікторівна]]
+
|-
+
|Веселівський
+
|[[Участник:Artim-anton|Артім Антон Іванович]], Клименко Наталія Олександрівна
+
|-
+
|Токмацький
+
|Дрощак Ірина Миколаївна
+
|-
+
|м.Токмак
+
|Слободенюк О.В.
+
|-
+
|Вознесенівський
+
|[[Участник:Konstantin|Швець Костянтин Анатолійович]]
+
|-
+
|м.Енергодар
+
|[[Участник:Дятлова Елена|Дятлова Олена Анатоліївна]], [[Участник:Legkaya|Легка Юлія Миколаївна]], [[Участник:Ройко Оксана|Ройко Оксана Валеріївна]],  [[Участница:Высоцкая|Висоцька Оксана Степанівна]], [[Участник:Melvaler1k|Мєльков Валерій Валентинович]], [[Участник:Марина8| Московська Марина Миколаївна]], [[Участник:Трубицына_Анастасия_Леонидовна|Трубіцина Анастасія Леонідівна]]
+
|-
+
|Кам'янсько-Дніпровський
+
|[[Участник:Belskaya10| Бєльська Ольга Володимирівна]]
+
|-
+
|Гуляйпільський
+
|Бодня Ірина Василівна
+
|-
+
|Приморський
+
|''тренер відсутній''
+
|-
+
|м.Запоріжжя
+
|''тренер відсутній''
+
|-
+
|Новомиколаївський
+
|Таран Наталя Миколаївна
+
|-
+
|м.Бердянськ
+
|''тренер відсутній''
+
|-
+
|Бердянський район
+
|[[Участница:TrianUA|Добриця Олексій Вікторович]], [[Участник:Orestovitch|Кравець Сергій Орестович]], [[Участник:Makberzp |Мухаметкалієв Андрій Казбекович]]
+
|-
+
|Оріхівський район
+
|[[Участница:Oksana-doroshenko|Дорошенко Оксана Анатоліївна]], [[Участница:SValentina236|Стоячко Валентина Олександрівна]]
+
|-
+
|Приазовський район
+
|[[Участница:Irina79|Подлєсна Ірина Сергіївна]]
+
|-
+
|}
+
  
  
 
[[Категория:Мережеві технології Веб 2.0 для вчителів]]
 
[[Категория:Мережеві технології Веб 2.0 для вчителів]]
 
[[Категория:Тренінг]]
 
[[Категория:Тренінг]]

Версия 18:20, 17 ноября 2018

Содержание

Что наша жизнь с ВЕБ 2.0

"Нескромно браузирую перед всеми, гмэйлю чушь, хожу гуголем, яндексирую проценты, жуЖЖу и блогодетельствую, скачу RSSысью и пикасью, занимаюсь разведением гуглодоков, ютьюбирую теряющих сознание, отношусь googlemapлевательски, делишусь знаниями... Фейсбучу друзей, лентирую новости, гуглотокаю и скрибдирую помаленьку, слайдшерюсь идеями и лмсничаю для пропитания..."
Ю.Ээльмаа, Я.Быховский

Обласний координатор

Нормативна база

  1. Регіональний освітній проект «Формування та розвиток ІТ- компетентності вчителів»
  2. Наказ про підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів у 2018 р.
  3. Роз'яснення щодо організації КПК та тренінгів на 2018 р.
  4. Інструкція щодо організації та проведення тренінгів
  5. Основні орієнтири розвитку системи освіти Запорізької області в контексті реалізації Концепції Нової Української школи у 2018/2019 навчальному році. Частина 1

Мета тренінгів

формування інформаційної культури вчителів, ознайомлення вчителів з соціальними сервісами технологій Веб 2.0 та використання їх в освітній діяльності.

Тренінги 2018 року

Архів тренінгів

Інформація для тренерів

Віртуальна спільнота тренерів тренінгу "Мережеві технології Веб 2.0 для вчителів"


Тренери програми

Районні тренери

  • Комунарський: Батаєва Наталія Михайлівна, Карпук Олександр Іванович, Павленко Олексій Олександрович, Левченко Марина Юріївна, Лагода Олександра Леонідівна

Тренер відсутній:

  • Розівський
  • Великобілозерсьий
  • Приморський
  • м.Запоріжжя
  • м.Бердянськ

Тренери ОТГ

Тренери закладів обласного підпорядкування