Тренінг "Хмарні сервіси в освіті" — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
 
Строка 21: Строка 21:
  
 
==<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери Запорізької області'''</div>==
 
==<div style="background-color:lightSkyBlue" align=center>'''Тренери Запорізької області'''</div>==
*Гуляйпільський район:
+
*Василівський район
 +
#Ромашко Ольга Володимирівна, КЗ"Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст." ВРР ЗО
 +
*Вільнянський район
 +
#[[Участник:Караруш Наталія Володимирівна|Караруш Наталія Володимирівна]], Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
 +
*Гуляйпільський район
 
#Бодня Ірина Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»  
 
#Бодня Ірина Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»  
*Дніпровський район:
+
*Запоріжжя
 +
**Дніпровський район
 
#[[Участница:Коротка Ольга|Коротка Ольга Борисівна, Запорізький колегіум "Елінт"]]
 
#[[Участница:Коротка Ольга|Коротка Ольга Борисівна, Запорізький колегіум "Елінт"]]
 
#Муковоз Олена Іванівна, Запорізький колегіум "Елінт"
 
#Муковоз Олена Іванівна, Запорізький колегіум "Елінт"
 
#Гурєєва Світлана Володимирівна, Запорізька Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
 
#Гурєєва Світлана Володимирівна, Запорізька Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
 
#Чирва Олеся Олександрівна, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
 
#Чирва Олеся Олександрівна, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
*Оріхівський район:
+
**Заводський район
#Пісоцька Вікторія Вікторівна, КЗ "Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів
+
#Денисенко Вікторія Іванівна, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
+
*Приазовський район:
+
#Корж Єрина Анатоліївна, Шевченківська ЗОШ
+
#Швець Василь Вілінович, Нововасилівський НВК "Гармонія"
+
#Дубровська Олена Петрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
+
#Шакун Олена Дмитрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
+
#Єрмільцева Галина Григорівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
+
#Солопов Олександр Олександрович, Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
+
*Шевченківський район:
+
#Левченко Вікторія Вікторівна, Запорізька загальноосвітня школа № 95
+
*Обласне підпорядкування:
+
#Нагорнова Тетяна Юріївна, Січовий колегіум
+
#Кулабухова Олена Іванівна, Січовий колегіум
+
#Волконітіна Юлія Вікторівна, Терпіннівська ЗОШІ
+
#[[Участник:Мальцев Олексій|Мальцев Олексій Володимирович]], [[Участник:Tvorchist|КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР]]
+
*Заводський район:
+
 
#Улинець Людмила Миколаївна, ЗЗШ №75
 
#Улинець Людмила Миколаївна, ЗЗШ №75
#Башкардіна Світлана Миколаївна, ЗЗШ №54
+
#[[Участница:Bashzoshwiki|Солодка Світлана Миколаївна]], ЗЗШ №54
*Запорізький
+
**Комунарський район
#Писанко Ігор Васильович, КНМУ "Запорізький районний методичний кабінет" ЗРР ЗО
+
#[[Участник:Galinka|Чернюк Галина Володимирівна]], Запорізька гімназія № 8
#Черкасова Лариса Валентинівна, Балабинський НВК
+
*Комунарський
+
#Чернюк Галина Володимирівна, Запорізька гімназія № 8
+
 
#Батаєва Наталія Михайлівна, Запорізька гімназія №8
 
#Батаєва Наталія Михайлівна, Запорізька гімназія №8
#Павленко Олексій Олександрович, Запорізька гімназія № 107
+
#[[Участник:Alexey pavlenko|Павленко Олексій Олександрович]], Запорізька гімназія № 107
 
#Карпук Олександр Іванович, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7  
 
#Карпук Олександр Іванович, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7  
 
#Плакса В., ЗОШ № 84
 
#Плакса В., ЗОШ № 84
 
#Левченко Марина Юріївна, ЗНЗ № 103
 
#Левченко Марина Юріївна, ЗНЗ № 103
*м.Токмак, Токмацький р-н
+
**Олександрівський район
#Слободенюк Олена Владиславівна, Токмацька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5
+
#Ткаченко Тетяна Віталіївна, ЗТЛ
*Мелітопольський
+
**Хортицький район
#Семикопенко Григорій Миколайович, Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
+
#Романенко Оксана Володимирівна, Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.
+
#Дядьков Роман Олександрович, Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.
+
*Пологівський
+
#Хоменко Михайло Михайлович, Новокарлівська ЗОШ
+
*Розівський
+
#Яновська Олена Сергіївна, Розівська ЗОШ №1
+
*Хортицький
+
 
#Скрипка Вікторія Вікторівна, ЗК"МГА"
 
#Скрипка Вікторія Вікторівна, ЗК"МГА"
 
#Євсєєв Володимир Миколайович, ЗСШ №40
 
#Євсєєв Володимир Миколайович, ЗСШ №40
 
#Курган Олексій Вікторович, ЗГ №45
 
#Курган Олексій Вікторович, ЗГ №45
#Беловінцева Марія Ігорівна, ЗЗНВК№108
+
#[[Участник:Беловинцева М|Беловінцева Марія Ігорівна]], ЗЗНВК№108
*Вільнянський
+
**Шевченківський район
#Караруш Наталія Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
+
#Левченко Вікторія Вікторівна, Запорізька загальноосвітня школа № 95
 +
*Запорізький район
 +
#Писанко Ігор Васильович, КНМУ "Запорізький районний методичний кабінет" ЗРР ЗО
 
*К-Дніпровський
 
*К-Дніпровський
#Бєльська Ольга Володимирівна, Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
+
#[[Участница:Belskaya10|Бєльська Ольга Володимирівна]], Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
*м.Мелітополь
+
*Мелітополь
#Бабич В.К., Навчально-виховний комплекс № 16
+
#[[Участник:BVK|Бабич В.К.]], Навчально-виховний комплекс № 16
 
#[[Участница:Олеся Нештун|Нештун О., Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15]]
 
#[[Участница:Олеся Нештун|Нештун О., Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15]]
 
#Щербакова Наталія Олександрівна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14
 
#Щербакова Наталія Олександрівна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14
*Новомиколаївський
+
*Мелітопольський район
 +
#Семикопенко Григорій Миколайович, Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
 +
#Романенко Оксана Володимирівна, Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.
 +
#Дядьков Роман Олександрович, Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.
 +
*Новомиколаївський район
 
#Таран Наталія Миколаївна, Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ст. №1
 
#Таран Наталія Миколаївна, Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ст. №1
*Олександрівський
+
#Черкасова Лариса Валентинівна, Балабинський НВК
#Ткаченко Тетяна Віталіївна, ЗТЛ
+
*Оріхівський район
*Комиш-Зорянська ОТГ
+
#Пісоцька Вікторія Вікторівна, КЗ "Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів
#Сердюк Сергій Миколайович, Комиш-Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
+
#[http://wiki.ciit.zp.ua/index.php/%D0%A3%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA:VikaDenis Денисенко Вікторія Іванівна], Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
*Оріхівський
+
 
#Дяченко Світлана Михайлівна, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради
 
#Дяченко Світлана Михайлівна, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради
 
#Сіріньок Інна Миколаївна, Преображенський НВК "Школа-дитсадок"
 
#Сіріньок Інна Миколаївна, Преображенський НВК "Школа-дитсадок"
 
#Касьян Інна Василівна, Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст
 
#Касьян Інна Василівна, Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст
*Чернігівський
+
*Пологівський район
#Барканова Світлана Володимирівна, РМК
+
#Хоменко Михайло Михайлович, Новокарлівська ЗОШ
*Василівський
+
*Приазовський район
#Ромашко Ольга Володимирівна, КЗ"Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст." ВРР ЗО
+
#Корж Єрина Анатоліївна, Шевченківська ЗОШ
 +
#Швець Василь Вілінович, Нововасилівський НВК "Гармонія"
 +
#Дубровська Олена Петрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
 +
#Шакун Олена Дмитрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
 +
#Єрмільцева Галина Григорівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
 +
#Солопов Олександр Олександрович, Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
 +
*Розівський район
 +
#Яновська Олена Сергіївна, Розівська ЗОШ №1
 +
*Токмак, Токмацький район
 +
#Слободенюк Олена Владиславівна, Токмацька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5
 +
*Чернігівський район
 +
#[[Участник:Svetlana Barkanova|Барканова Світлана Володимирівна]], РМК
 +
*Обласне підпорядкування:
 +
#Нагорнова Тетяна Юріївна, Січовий колегіум
 +
#Кулабухова Олена Іванівна, Січовий колегіум
 +
#Волконітіна Юлія Вікторівна, Терпіннівська ЗОШІ
 +
#[[Участник:Мальцев Олексій|Мальцев Олексій Володимирович]], [[Участник:Tvorchist|КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР]]
 +
*Комиш-Зорянська ОТГ
 +
#Сердюк Сергій Миколайович, Комиш-Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 +
 
 
[[Категория:Хмарні сервіси в освіті]]
 
[[Категория:Хмарні сервіси в освіті]]
 
[[Категория:Тренінг]]
 
[[Категория:Тренінг]]

Текущая версия на 11:51, 24 апреля 2019

Содержание

Мета

Навчальні тренінги "Хмарні сервіси в освіті" проводяться в рамках Всеукраїнського проекту впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України”

Нормативна база

Тренінги 2019 р.

Архів тренінгів

Тренери Запорізької області

  • Василівський район
  1. Ромашко Ольга Володимирівна, КЗ"Степногірська ЗОШ І-ІІІ ст." ВРР ЗО
  • Вільнянський район
  1. Караруш Наталія Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
  • Гуляйпільський район
  1. Бодня Ірина Василівна, Гуляйпільський колегіум «Лідер»
  • Запоріжжя
    • Дніпровський район
  1. Коротка Ольга Борисівна, Запорізький колегіум "Елінт"
  2. Муковоз Олена Іванівна, Запорізький колегіум "Елінт"
  3. Гурєєва Світлана Володимирівна, Запорізька Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
  4. Чирва Олеся Олександрівна, Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №100
    • Заводський район
  1. Улинець Людмила Миколаївна, ЗЗШ №75
  2. Солодка Світлана Миколаївна, ЗЗШ №54
    • Комунарський район
  1. Чернюк Галина Володимирівна, Запорізька гімназія № 8
  2. Батаєва Наталія Михайлівна, Запорізька гімназія №8
  3. Павленко Олексій Олександрович, Запорізька гімназія № 107
  4. Карпук Олександр Іванович, Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови № 7
  5. Плакса В., ЗОШ № 84
  6. Левченко Марина Юріївна, ЗНЗ № 103
    • Олександрівський район
  1. Ткаченко Тетяна Віталіївна, ЗТЛ
    • Хортицький район
  1. Скрипка Вікторія Вікторівна, ЗК"МГА"
  2. Євсєєв Володимир Миколайович, ЗСШ №40
  3. Курган Олексій Вікторович, ЗГ №45
  4. Беловінцева Марія Ігорівна, ЗЗНВК№108
    • Шевченківський район
  1. Левченко Вікторія Вікторівна, Запорізька загальноосвітня школа № 95
  • Запорізький район
  1. Писанко Ігор Васильович, КНМУ "Запорізький районний методичний кабінет" ЗРР ЗО
  • К-Дніпровський
  1. Бєльська Ольга Володимирівна, Кам'янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
  • Мелітополь
  1. Бабич В.К., Навчально-виховний комплекс № 16
  2. Нештун О., Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15
  3. Щербакова Наталія Олександрівна, Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14
  • Мелітопольський район
  1. Семикопенко Григорій Миколайович, Високівська ЗШ І-ІІІ ст.
  2. Романенко Оксана Володимирівна, Мирненська ЗШ І-ІІІ ст.
  3. Дядьков Роман Олександрович, Семенівська ЗШ І-ІІІ ст.
  • Новомиколаївський район
  1. Таран Наталія Миколаївна, Новомиколаївська СЗОШ І-ІІІ ст. №1
  2. Черкасова Лариса Валентинівна, Балабинський НВК
  • Оріхівський район
  1. Пісоцька Вікторія Вікторівна, КЗ "Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  2. Денисенко Вікторія Іванівна, Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я"
  3. Дяченко Світлана Михайлівна, КЗ "НВК "Основа" Преображенської сільської ради
  4. Сіріньок Інна Миколаївна, Преображенський НВК "Школа-дитсадок"
  5. Касьян Інна Василівна, Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст
  • Пологівський район
  1. Хоменко Михайло Михайлович, Новокарлівська ЗОШ
  • Приазовський район
  1. Корж Єрина Анатоліївна, Шевченківська ЗОШ
  2. Швець Василь Вілінович, Нововасилівський НВК "Гармонія"
  3. Дубровська Олена Петрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  4. Шакун Олена Дмитрівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  5. Єрмільцева Галина Григорівна, Дунаївська зош І-ІІІ ступенів
  6. Солопов Олександр Олександрович, Приазовська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2
  • Розівський район
  1. Яновська Олена Сергіївна, Розівська ЗОШ №1
  • Токмак, Токмацький район
  1. Слободенюк Олена Владиславівна, Токмацька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 5
  • Чернігівський район
  1. Барканова Світлана Володимирівна, РМК
  • Обласне підпорядкування:
  1. Нагорнова Тетяна Юріївна, Січовий колегіум
  2. Кулабухова Олена Іванівна, Січовий колегіум
  3. Волконітіна Юлія Вікторівна, Терпіннівська ЗОШІ
  4. Мальцев Олексій Володимирович, КЗ "Мелітопольська спеціалізована школа-інтернат ІІІ ступеня "Творчість" ЗОР
  • Комиш-Зорянська ОТГ
  1. Сердюк Сергій Миколайович, Комиш-Зорянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів