Тренінг "Хмарні сервіси в освіті", Вільнянський район, місце проведення: Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 14: Строка 14:
 
==Учасники==
 
==Учасники==
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DKRJTSh7RgsOSCDkK7DHvPvgfSfwJ0XWV8WP65h0-BI/edit?usp=sharing Список учасників тренінгу]<br>
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DKRJTSh7RgsOSCDkK7DHvPvgfSfwJ0XWV8WP65h0-BI/edit?usp=sharing Список учасників тренінгу]<br>
1. <br>
+
1. Гринько Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
2. <br>
+
2. Могилат Оксана Василівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
3. <br>
+
3. Шовкова Ірина Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
4. <br>
+
4. Лєбєдєва Лариса Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
5. <br>
+
5. Фоміна Олена Пилипівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
6. <br>
+
6. Фьодорова Вікторія Вікторівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
7. <br>
+
7. Пітіляко Наталія Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
8. <br>
+
8. Борсук Вікторія Анатоліївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
9. <br>
+
9. Назарчук Ірина Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
10. <br>
+
10. Лебединська Надія Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
11. <br>
+
11. Руденко Ольга Максимівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
12. <br>
+
12. Жифарська Алла Іванівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
13. <br>
+
13. Скотаренко Анна Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
14. <br>
+
14. Щербак Ганна Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
15. <br>
+
15. Соколова Алла Сергіївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
16. <br>
+
16. Фролова Марина Костянтинівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
17. <br>
+
17. Киричок Анастасія Вікторівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
18. <br>
+
18. Подліянова Алла Андріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
19. <br>
+
19. Дмитренко Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3<br>
20.  
+
20. Бородаєнко Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
 +
 
  
 
===<div style="background-color:khaki" align=center>'''Фотоальбом'''</div>===
 
===<div style="background-color:khaki" align=center>'''Фотоальбом'''</div>===

Версия 18:54, 2 апреля 2018

Содержание

Дата проведення

02.04-30.04.2018

Місце проведення

Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Тренер

Караруш Наталія Володимирівна

Засоби зв'язку: e-mail: kararushnatali@gmail.com, t40@ms.o.zp.ua, t40@osvita.zp.ua

План тренінгу

Навчально-тематичний план тренінгу

Учасники

Список учасників тренінгу
1. Гринько Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
2. Могилат Оксана Василівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
3. Шовкова Ірина Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
4. Лєбєдєва Лариса Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
5. Фоміна Олена Пилипівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
6. Фьодорова Вікторія Вікторівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
7. Пітіляко Наталія Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
8. Борсук Вікторія Анатоліївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
9. Назарчук Ірина Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
10. Лебединська Надія Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
11. Руденко Ольга Максимівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
12. Жифарська Алла Іванівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
13. Скотаренко Анна Володимирівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
14. Щербак Ганна Юріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
15. Соколова Алла Сергіївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
16. Фролова Марина Костянтинівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
17. Киричок Анастасія Вікторівна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
18. Подліянова Алла Андріївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
19. Дмитренко Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3
20. Бородаєнко Ірина Миколаївна, Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3


Фотоальбом

Звітні роботи

1 день, 02.04.2018

2 день, 03.04.2018

3 день, 04.04.2018

4 день, 05.04.2018

Google-диск:

  • Онлайн тест
    • Створення тесту
    • Вбудовування тесту на Google сайті
  • Робота з віртуальними картами
  • Колективна робота:
    • Колективна презентація
    • Колективний текстовий документ
  • Створення колективного документу для уроку
  • Додаток PowToon

5 день, 06.04.2018

Додаткові ресурси