Тренінг "Хмарні сервіси в освіті", м. Мелітополь, НВК №16, вчителі, червень 2018 — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
(УЧАСНИКИ)
Строка 19: Строка 19:
 
==УЧАСНИКИ==
 
==УЧАСНИКИ==
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GQzwqNpUz2-nyMwnpzcFzFMlT53cYspl9jwH_a-wg0g/edit?usp=sharing Реєстрація учасників тренінгу]
 
[https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GQzwqNpUz2-nyMwnpzcFzFMlT53cYspl9jwH_a-wg0g/edit?usp=sharing Реєстрація учасників тренінгу]
 +
 +
#Гіляка Ігор Сергійович
 +
#Смуригіна Ганна Олександрівна
 +
#Зінченко Наталя Олександрівна
 +
#Чимиркова Тетяна Олександрівна
 +
#Кадира Ксенія Юріївна
 +
#Ігошина Ірина Володимирівна
 +
#Ляшок Людміла Валеріївна
 +
#Коновальчук Олена Йосипівна
 +
#Хіль Ірина Іллівна
 +
#Анашкіна Вероніка Валеріївна
 +
#Тритяк Світлана Леонідівна
 +
#Чумак Тетяна Андріївна
 +
#Яременко Тетяна Андріївна
 +
#Гріховодов Максим Валерійович
 +
#Хижняк Лариса Олександрівна,
 +
#Іщенко Оксана Стефанівна
 +
#Зубова Олександра Олександрівна
 +
#Міщенко Надія Миколаївна
 +
#Вєлкова Лариса Миколаївна
 +
#Глухенький Роман Володимирович
 +
#Коровіна Олена Сергіївна
 +
#Лябах Юлія Вікторівна

Версия 08:41, 28 мая 2018

Содержание

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

30.05.2018 - 01.06.2018, 04.06.2018 - 05.06.2018
(5 днів, 40 год.)

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16

ТРЕНЕР

Бабич Валентина Кирилівна

Засоби зв'язку з тренером:

e-mail: bvkmel@gmail.com

ПЛАН ТРЕНІНГУ

Навчально-тематичний план тренінгу

УЧАСНИКИ

Реєстрація учасників тренінгу

  1. Гіляка Ігор Сергійович
  2. Смуригіна Ганна Олександрівна
  3. Зінченко Наталя Олександрівна
  4. Чимиркова Тетяна Олександрівна
  5. Кадира Ксенія Юріївна
  6. Ігошина Ірина Володимирівна
  7. Ляшок Людміла Валеріївна
  8. Коновальчук Олена Йосипівна
  9. Хіль Ірина Іллівна
  10. Анашкіна Вероніка Валеріївна
  11. Тритяк Світлана Леонідівна
  12. Чумак Тетяна Андріївна
  13. Яременко Тетяна Андріївна
  14. Гріховодов Максим Валерійович
  15. Хижняк Лариса Олександрівна,
  16. Іщенко Оксана Стефанівна
  17. Зубова Олександра Олександрівна
  18. Міщенко Надія Миколаївна
  19. Вєлкова Лариса Миколаївна
  20. Глухенький Роман Володимирович
  21. Коровіна Олена Сергіївна
  22. Лябах Юлія Вікторівна