Участник:Disscoll — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 21: Строка 21:
 
[[Категория:Участник]] [[Категория:Ученик]] [[Категория:Мережеві технології Веб 2.0 для учнів‏‎]] [[Категория:Тренинг веб 2.0 для учащихся]]
 
[[Категория:Участник]] [[Категория:Ученик]] [[Категория:Мережеві технології Веб 2.0 для учнів‏‎]] [[Категория:Тренинг веб 2.0 для учащихся]]
 
<br>
 
<br>
 +
{| class="wikitable sortable"
 +
|-
 +
| Час || Понеділок|| Вівторок || Середа || Четверг || П'ятниця
 +
|-
 +
| 8.00-8.40 ||Фізкультура || Хімія ||Алгебра || Правознавство || Інформатика
 +
|-
 +
| 8.50-9.30 || Економіка || Хімія || Геометрія|| Біологія || Інф.технології
 +
|-
 +
| 9.40-10.20 || Біологія|| Англійська мова || Історія України || Біологія || Світова література
 +
|-
 +
| 10.35-11.15 || Біологія || Укр.література || Всесвітня Історія || Фізика || Алгебра
 +
|-
 +
| 11.30-12.10 || Географія || Русский язык || Хімія || Фізика || Геометрія
 +
|-
 +
| 12.20-13.00|| Англійська мова|| Біологія|| Хімія || Українська мова|| Художня культура
 +
|-
 +
| 13.10-13.50 || Англійська мова || Вих.година || Українська мова || Укр.література || Фізкультура
 +
|-
 +
| 14.00-14.40 || Алгебра(додатковий) || Екологія || Немає || Немає || Немає
 +
|-
 +
| ДІЗи || Інформатиика || Географія|| Хімія || Історія || Світова література
 +
|-
 +
|}

Версия 09:01, 13 октября 2016

Вік: 16 років
Школа: №100 I-III ступенів
Місто: Запоріжжя Дата народження: 16.08.2000
Пошта : kektender@gmail.com

Мені тут 15 рочків


Моі друзі :
Участница:Maylad
Участник:Данил_Ярик

Вчителі (тренери)

Гурєєва Світлана Володимирівна
Павєльєва Наталія Іванівна

Час Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
8.00-8.40 Фізкультура Хімія Алгебра Правознавство Інформатика
8.50-9.30 Економіка Хімія Геометрія Біологія Інф.технології
9.40-10.20 Біологія Англійська мова Історія України Біологія Світова література
10.35-11.15 Біологія Укр.література Всесвітня Історія Фізика Алгебра
11.30-12.10 Географія Русский язык Хімія Фізика Геометрія
12.20-13.00 Англійська мова Біологія Хімія Українська мова Художня культура
13.10-13.50 Англійська мова Вих.година Українська мова Укр.література Фізкультура
14.00-14.40 Алгебра(додатковий) Екологія Немає Немає Немає
ДІЗи Інформатиика Географія Хімія Історія Світова література