Участница:Каріна Яценко — различия между версиями

Материал из ЗапоВики
Перейти к: навигация, поиск
Строка 8: Строка 8:
  
 
[[Участник:Vasilyev.alexey |Васильєв Олексій Вікторович]]
 
[[Участник:Vasilyev.alexey |Васильєв Олексій Вікторович]]
 +
{| class="wikitable"
 +
 +
|-
 +
! № !! Час !! Пн !! Вт !! Ср !! Чт !! Пт
 +
|-
 +
| 1 || 08:30-09:15 || Фізика|| Інформатика || Мистецтво || Веб.2.0 || Хімія
 +
|-
 +
| 2 || 09:25-10:10 || Істор.України || Захист Вітчизни || Фізика || Укр.літ || Ф-ра
 +
|-
 +
| 3 || 10:30-11:15 || Укр.літ || Геометрія || Англ. мова || Укр.літ || Фізика
 +
|-
 +
| 4 || 11:35-12:20 || Укр.літ || Географія || Алгебра || Географія || Геометрія
 +
|-
 +
| 5 || 12:25-13:15 || Англ.мова || Укр.мова || Зар.літ || Біологія || Гром.освіта
 +
|-
 +
| 6 || 13:20-14:10 || Ф-ра || Укр.мова || Укр.мова || Захист Вітчизни || Інформатика
 +
|-
 +
| 7 || 14:15-15:05 || Біологія || Гром.освіта || Укр.мова || Всес.іторія || Дод.математика
 +
|-
 +
| 8 || 15:15-16:00 || Дод.історія, англ.мова || Дод.укр.мова,укр.літ || Ф-ра || Кл.година ||
 +
|-
  
 
  [http://andriivka-school.zp.ua/]
 
  [http://andriivka-school.zp.ua/]
Строка 20: Строка 41:
  
 
  [http://andriivka-school.zp.ua/]
 
  [http://andriivka-school.zp.ua/]
 +
 +
  
 
[[Тренінг Мережеві технології Веб 2.0 для учнів, Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (2018-2019)]]
 
[[Тренінг Мережеві технології Веб 2.0 для учнів, Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (2018-2019)]]

Версия 09:01, 11 октября 2018

Яценко Каріна Петрівна

Images8.jpeg

Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа I-III ступенів

Васильєв Олексій Вікторович

[1]Тренінг Мережеві технології Веб 2.0 для учнів, Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (2018-2019)Яценко Каріна Петрівна Андріївська спеціалізована різнопрофільна школа I-III ступенів Васильєв Олексій Вікторович [2] Тренінг Мережеві технології Веб 2.0 для учнів, Андріївська СРШ І-ІІІ ступенів (2018-2019)
Час Пн Вт Ср Чт Пт
1 08:30-09:15 Фізика Інформатика Мистецтво Веб.2.0 Хімія
2 09:25-10:10 Істор.України Захист Вітчизни Фізика Укр.літ Ф-ра
3 10:30-11:15 Укр.літ Геометрія Англ. мова Укр.літ Фізика
4 11:35-12:20 Укр.літ Географія Алгебра Географія Геометрія
5 12:25-13:15 Англ.мова Укр.мова Зар.літ Біологія Гром.освіта
6 13:20-14:10 Ф-ра Укр.мова Укр.мова Захист Вітчизни Інформатика
7 14:15-15:05 Біологія Гром.освіта Укр.мова Всес.іторія Дод.математика
8 15:15-16:00 Дод.історія, англ.мова Дод.укр.мова,укр.літ Ф-ра Кл.година